Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Empty
MesajSubiect: Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut   Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:18 pm

Ce film care l-ati vazut vi s-a parut o pierdere de timp vizionarea lui ,va rog daca e sa postati si un argument pentru alegerea dumneavoastra si un link catre acel film daca se poate pe www.imdb.com sau www.cinemagia.ro
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut   Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:23 pm

Printre multele filme care m-au plictisit cel mai mult ma enervat filmul The Machinist ( http://www.imdb.com/title/tt0361862/) nu am inteles nimik din acel film asha ca nu pot spune mult despre el decat ca nu merita vazut Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut   Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:24 pm

numai stiu..dar de obicei cand nu imi place un film nu ma mai uit Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut   Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ultimul film vizionat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Filme :: Filme-
Mergi direct la: