Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Simona Petrovici

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 6:03 pm

Simona Petrovici Simonaicjm5


Data naþterii : 10.02.1973 (34 ani)
Oraþul : Timiþoara
Studii : Facultatea de psihologie
Ocupatia : Asistenta medicala principala
Hobby-uri : Lectura, dansul, sportul
Stare civila : Necasatorita
Copii : Nu are



S-a nascut pe 10 februarie in anul 1973 in Timisoara. In prezent locuieste tot acolo, este necasatorita si de profesie asistenta medicala principala.
S-a desavarsit studiile in psiholigie la Universitatea Tibiscus din Timisoara.
Detine permis de 6 ani si conduce un Opel Corsa.
In urma cu 4 luni a pus capat unei logodne care dura de peste 4 ani din cauza distantei foarte mari si a nepotrivirii de caracter dintre ea si partener.
Nu are copii dar isi doreste foarte mult.
Face sport de intretinere, gateste iar mancarea ei preferata este ciorba de burta.
Filmul ei de suflet este "Mesaj de departe" iar emisiunea favorita -"Nora pentru mama". Posturile de televiziune pe care le vizioneaza sunt Kanal D, PRO TV si Acasa TV.
Febletea ei este Patrick Swayze iar interpretele pe care le iubeste sunt Andra si Jennifer Lopez.

Citeste reviste rpecum Luema Femeilor, Bolero si Agenda. Scriitorul ei preferat este Sigmund Freud iar ultiima carte citita este "Mandrie si Prejudecata' de Jane Austern.
Ii place sa isi viziteze parintii la sat si sa se joace cu cainele. Dar merge cu draga inima si la plaja sau la strand impreuna cu prietenele.

Se mandreste foarte tare cu faptul ca este o persoana sociabila.
Pentru a-si cuceri barbatul ideal este dispusa sa se comporte natural, sa fie receptiva si sa faca orice este nevoie. Tot ce asteapta de la acest barbat este sa o iubeasca. Viseaza la un barbat brunet, atletic care sa dea dovada de intelegere, blandete, bunatate sufleteasca si capacitate de comunicare deosebita. Ar deranja-o ca acesta sa intervina in relatia ei cu parintii sau cu prietenii. Deasemenea, el trebuie sa acorde importanta aspectului fizic si sa se imbrace conform imprejurarilor.

Simona considera casatoria ca fiind cel mai important lucru din viata ei.
Uraste invidia, rautatea, grandomania, minciuna si invidia.
Cel mai dificil obstacol pe care l-a intampinat intr-o relatie a fost momentul cand a trebuit sa se schimbe fizic. Se teme sa fie mintita sau inselata.

Stie ca va fi o sotie minunata deoarece are mai multe calitati decat defecte
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeMar Iul 24, 2007 12:58 am

Favorita mea (pana in prezent ) ...
Sa vedem mai tarziu...Very Happy
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeMier Iul 25, 2007 7:21 am

ea este si preferata mea pana acum.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 10:49 am

mie unul nu-mi place la prima vedere de ea mi se pare cam rautaciosa si barfitoare,o vulpita Smile , cel putin impresia asta mi-am facut-o ieri despre ea
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 10:49 am

mie unul nu-mi place la prima vedere de ea mi se pare cam rautaciosa si barfitoare,o vulpita Smile , cel putin impresia asta mi-am facut-o ieri despre ea
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 5:56 pm

niciodata nu suntem pe aceeasi lungime de unda Dani Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 5:56 pm

mie mi-a placut de Lacrima tie nu,acum imi place de Simona ,tie nu Laughing
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 7:25 am

draguta dar prea timida si destul de nesigura pe ea... in rest cred ca sunt de aceeasi parere cu danny...o mica vulpita ,desi s-ar putea sa gresesc...inca nu-s edificata...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Simona Petrovici Empty
MesajSubiect: Re: Simona Petrovici   Simona Petrovici Icon_minitime

Sus In jos
 
Simona Petrovici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Un nou inceput :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: