Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Iuliana Catinean aka Elena

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 6:08 pm

Iuliana Catinean aka Elena Iulianabi3

Data naþterii : 15.05.1974 (33 ani)
Oraþul : Bucureþti
Studii : Liceul
Ocupatia : Casnica
Hobby-uri : Sportul, muzica
Stare civila : Divortata
Copii : O fetita



Are 33 de ani si s-a nascut pe 15.05 in Bucuresti, unde locuieste si in prezent.
Dupa ce a terminat liceul a lucrat ca muncitoare pentru a-si intretine fetita in varsta de zece ani, alaturi de care isi petrece majoritatea timpului liber. A divortat de sotul ei, dupa 7 ani de casnicie, datorita nepotrivirii de caracter.
Ii place sa faca sport, sa asculte toate genurile de muzica si sa calatoreasca.
Este alergica la minciuna si jigniri.
Isi isi doreste un barbat care sa o inteleaga, sa iubeasca copii si pe ea, asa cum este. Deasemenea, i-ar placea ca acesta sa se imbrace la costum, sa fie inalt si ingrijit, mai mare ca varsta, ascultator, distractiv si…fumator ! In nici un caz el nu ar trebui sa aiba probleme cu alcoolul.
Sus In jos
Travis Bickle

Travis Bickle


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/07/2007

Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Re: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 9:05 pm

Inca nu m-am decis asupra unei concurente favorite insa, de-o cheste-s sigur : cucoana asta nu-mi place ! De ce ? Nu stiu, cand o sa-mi dau seama, va spun si voua...
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Re: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 7:06 am

nici mie nu-mi place dar habar n-am de ce...chestie de feeling probabil...mi-e antipatica si atat...poate gresesc dar m-am bazat intotdeauna pe instinctele mele si pana acum n-am gresit...nu mi-as dori-o drept amica in nici un caz, la fel ca si pe dna lucia care e si mai antipatica.
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Re: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 12:06 am

Laura a scris:
nici mie nu-mi place dar habar n-am de ce...chestie de feeling probabil...mi-e antipatica si atat...poate gresesc dar m-am bazat intotdeauna pe instinctele mele si pana acum n-am gresit...nu mi-as dori-o drept amica in nici un caz, la fel ca si pe dna lucia care e si mai antipatica.
nu-s... parca nu mai e asa antipatica....am inceput sa ma indoiesc de prima impresie pe care mi-am facut-o despre elena Embarassed Smile imi place ca le face pe celelalte sa rada....
... flower flower flower da` nu mai intra nimeni pe aici???!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Re: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitimeMier Aug 15, 2007 6:40 pm

pay lumea cred ca a uitat de acest forum oricum nu prea a fost o reusita Sad ,eu unul am incercat sa fac ceva dar nu am reusit si in ultimul timp nu prea mai intru pe net deorece nu prea am timp si am avut si ceva probleme personale (decesul unor amici)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iuliana Catinean aka Elena Empty
MesajSubiect: Re: Iuliana Catinean aka Elena   Iuliana Catinean aka Elena Icon_minitime

Sus In jos
 
Iuliana Catinean aka Elena
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iuliana Mitrica
» Irina Elena Popovici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Un nou inceput :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: