Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 telefoane in direct

In jos 
+6
yvonne
love4u
Danny
princess_i
andrra
ciuci
10 participanți
AutorMesaj
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:00 pm

Question
vi se par corecte acele telefoane jicnitoare si care nu fac decat sa iste si alte conflicte dar dupa emsiune?

vi se par corect acele telefoane pro, care nu-s fondate pe nici un argument plauzibil?

ce vor de fapt acei oameni?
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:33 pm

Fiecare persoana are dreptul la o parere si fiecare om la randul lui este diferit si gandeste diferit...sunt normale telefoanele atat pro cat si contra dar oamenii ar trebui sa se abtina de la jignirile aduse concurentilor...ar trebui sa spuna ce le place si ce nu le place dar in limita bunului simt ....haideti sa aratam ca putem sa fim civilizati Wink
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:50 am

Mie mi se pare incorect sa te intrebe cei din redactie de cine iti place...Cat despre persoanele care intra in direct si se apuca sa jigneasca...nu au nici un drept sa faca asta.Chiar daca nu iti place de unul sau de altul cred ca iti poti exprima parerea in mod civilizat fara sa arunci cu noroi in altii.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:48 am

aveti dreptate nu merita de improscat cu noroi o persoana daca noua nu ne place aceea persoana,trebuie sa o respectam si sa demonstram ca suntem oameni civilizati Very Happy
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:55 am

mi se par total absurde telefoanele isterice la care telespectatorii tipa la concurenti de parca le-ar fi omorat gainile..ar putea pur si simplu sa fie civilizati si sa sune sa-si sustina favoritii fara a reactiona asa urat cu cei pe care nu-i plac!n-am nimic cu cei care isi sustin preferatii indiferent cum!
Sus In jos
yvonne




Numarul mesajelor : 5
Varsta : 45
Data de inscriere : 24/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:53 am

princess_i a scris:
Mie mi se pare incorect sa te intrebe cei din redactie de cine iti place...Cat despre persoanele care intra in direct si se apuca sa jigneasca...nu au nici un drept sa faca asta.Chiar daca nu iti place de unul sau de altul cred ca iti poti exprima parerea in mod civilizat fara sa arunci cu noroi in altii.

nu te intreaba de cine iti place !!! te intreaba despre despre ce vrei sa vorbesti... Laughing
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:29 am

despre cine vrei sa vb , cu cine, si care iti este preferinta
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:14 pm

yvonne a scris:
princess_i a scris:
Mie mi se pare incorect sa te intrebe cei din redactie de cine iti place...Cat despre persoanele care intra in direct si se apuca sa jigneasca...nu au nici un drept sa faca asta.Chiar daca nu iti place de unul sau de altul cred ca iti poti exprima parerea in mod civilizat fara sa arunci cu noroi in altii.

nu te intreaba de cine iti place !!! te intreaba despre despre ce vrei sa vorbesti... Laughing
Aici te contrazic!Eu personal am sunat si am fost intrebata cu cine tin.Poate pe unii ii intreaba si despre ce vor sa vorbeasca .Si din moment ce te intreaba despre ce vrei sa discuti se subintelege ca isi dau seama de cine iti place si de cine nu-ti place
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:59 pm

azi mi-a placut cum a vb dna din ploiesti..a fost la obiect si a numit-o perfect pe liliana..INTRUSA
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:01 am

Nu e normal sa filtreze telefoanele in functie de persoana pe care o sustii. ei zic ca fac liste si apoi te contacteaza in ordine cronologica. NU este asa. eu am sunat pe la inceput, si am zis ca imi place Monica...si am tot asteptat semn de la ei...si nimic. Probabil ca Monica nu era un subiect interesant atunci...

Nici nu este normal sa intri in direct si sa stergi pe jos cu concurentii. fie ca iti place sau nu de cineva, imaginea care ne este prezentata noua afara nu este 100% reala, si trebuie sa intelegem ca fiecare reactioneaza diferit in astfel de situatii. sa stai de atat timp inchis intre 4 pereti. e mai rau decat la puscarie. acolo macar au acces la informatie...eu in locul lor, cred ca ma urcam de mult timp pe pereti...sau anyway, daca se lua vreun telespectator de mine, ii ziceam, "de toate pentru toti"... Embarassed
Sus In jos
lory_6012006




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 31/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 10:35 am

eu am intrat de 2 ori in direct,iar cumnata mea de 3 ori a intrat in direct bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 10:39 am

sunteti norokoase ,cum ati facut ??
Sus In jos
pussycat

pussycat


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 46
Data de inscriere : 01/06/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 3:36 pm

CU TELEFOANELE E O MARE FACATURA....CE ATITA LAUDA PENTRU LACRAMIOARA...CINE E EA?? BURICUL PAMINTULUI?? CEILALTI NU MAI EXISTA?? AM INCERCAT INTR-O ZI CRED CA DE VREO 5 ORI SA SUN SI MI SE SPUNEA CA POSTUL ESTE DERANJAT...SA FIM SERIOSI!!
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:32 pm

Nu cred ca din toti oamenii care dau telefoane se nimeresc tocmai cei mai mari fani ai Lacrimei...Celelalte persoane sunt nule in casa
Dar trebuie sa recunosc ca fara ea emisiunea nu ar mai avea atata farmec...
Sus In jos
Continut sponsorizat





telefoane in direct Empty
MesajSubiect: Re: telefoane in direct   telefoane in direct Icon_minitime

Sus In jos
 
telefoane in direct
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: