Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 greselile emisiunii

In jos 
+4
ciuci
princess_i
Danny
love4u
8 participanți
AutorMesaj
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:48 pm

buna!am vrut sa deschid un subiect unde sa putem barfi erorile emisiunii! Laughing .pe cele mai multe le stiti prea bine:emsiunile in direct sunt pana joia
-emisiunea de vineri este facuta miercuri dupa emisiunea in direct
-emisiunea de sambata seara este facuta joi seara
-regulamentul concursului (ca la nimeni) nu este cunoscut nici macar de concurenti
-regulile concursului se fac pe parcursul concursului dupa bunul plac al organizatorilor

-nu se stie nici macar cand se incheie editia asta!


eu am insa o intrebare pentru voi:oare de ce fac ei asa?eu chiar nu vad o explicatie..mai ales pentru emsiunile astea inregistrate!atata bataie de cap sa-i puna pe concurenti sa minta...etc

L.E. ceea ce mi se pare si mai tampit este ca dau foarte putine materiale cu ceea ce se intampla in casa si prea multa vorba lunga!!

L.L.E. au mai multa publicitate decat emisiune este un alt minus mare care ma streseaza!! ...dupa cum am mai spus putine materiale cu ceea ce fac ei in casa cu toate ca sustin ca este un reality show!de care daca nu vedem ce se intampla acolo??emisiunea de seara este practic o reluare a materialelor prezentate ziua(o mare idiotenie ;dupa ce ca ziua dau 3 materiale mari si late,le mai si repeta seara cand ar putea sa ne mai arate ceva in plus!)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:54 pm

pay sunt amagitit cu un premiu destul de important in jur de 100 000 de euro ,si regulamentul cred ca-l fabrica pe parcurs Smile
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:55 pm

Din cate am tot auzit pe la emisiuni ,concurentii stiu foarte bine ce se intampla in concurs,pentru ca era prevazut in contractul pe care l-au semnat la intrarea in casa.Tin minte ca atunci cand Gabriela a spus ca saptamana asta va intra in casa o mama cu fiul ei,fetele s-au mirat si ea le-a spus ca nu intelege de ce se mira pentru ca stiau inainte de a intra in casa ca la un moment dat o mama care a iesit va reintra in casa.
Si mie imi displace ca dau ffff putine materiale si uneori poate ii judeci gresit pe unii pentru ca nu ai vazut toata discutia.Ar fi trebuit sa faca un site si sa ne putem uita non stop la ce fac concurentii in casa (cum era la BB).Site-ul pe care-l au ei mi se pare o mare "vrajeala" ,trebuia ca in fiecare zi sa faca un rezumat al emisiunii de la 13.30


Ultima editare efectuata de catre in Joi Mai 24, 2007 10:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:58 pm

poate dar eu cred ca ei nu stiau regula asta!cred ca in regulament scrie asa:putem face ce vrem noi organizatorii! Laughing ...sincer nu cred ca ei,concurentii stiau,cred in schimb ca au fost pacaliti cu un contract aberant si tampit din care sa nu inteleaga mare lucru ca sa-i induca in eroare..
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:59 pm

am mutat aici acest topic deorece era vb despre emisiune Smile

on topic- faza cu publicitate pe mine ma streseaza cam la toate programele tv :)dar asta e trebuie sa scoata si ei un ban de undeva Smile
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:03 pm

ma speriasem ca nu-l mai gaseam! Laughing credeam c-am luat-o eu razna!! affraid ...da,dar totusi parca astia dau prea muuulta publicitate!mai multa decat este posibil!la fiecare 10-15 min!este foarte mult parerea mea!
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:10 pm

Intr-adevar ca dau multe reclame dar nu-i intrece pe cei de la Pro Tv,unde reclamele dureaza un sfert de ora Shocked Poate merg pe principiul "pauzele lungi si dese,cheia marilor succese" lol!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:25 am

daca sunteti atenti reclamele le dar atunci cand e fara zece...si la si un sert...asta daca nu au un material mai lung,sau vreun tel zgomotos

Am urmarit expre acest lucru..si chiar dureaza putin..
si pe mine ma deranjeaza ca nu ne dau sa spunem in timpul zilei, ceva secvente, dimineata sau seara...asa cum era la big brother...si apoi sa se comenteze....Inca ceva nu inteleg de ce nu le dau si lor materialele care ni le arata noua...Asa nu ar mai intoarce in favoarea lor daca au spus ceva urat...ar vedea ce au spus...si altfel ar fi fost concursul..dar asta tine toto de organizare..
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:09 pm

pe mine ma deranjeaza "subiectivismul" prezentatoarei!
se vede clar ca are preferati,ceea ce nu coincide cu statutul ei de moderator!
o scuteste pe Lacramioara de multe intrebari incomode,in vreme ce d-nei Maria,i le baga pur si simplu pe gat!
emisiunea este "regizata" si "manipulata",aducand o jignire grava la adresa celor care o urmaresc!
Sus In jos
Asterix




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 60
Localisation : Ardeal
Data de inscriere : 27/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 10:36 am

Cel mai deranjant (pe linga reclamele,din care ei scot bani frumosi),mi se pare "altoirea" regulilor din mers,astfel incit nimeni (dintre concurenti) nu stie nimic anticipat, astfel incit sa poata fi manipulati dupa cum e interesul realizatorilor!A, si Gabriela,e mult prea subiectiva in ceea ce o priveste pe Lacramioara! cyclops
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 5:58 pm

intrerup telefoanele care-s pro maria...si daca cineva care o critica pe lili se asculta
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 11:15 am

"greselile"sunt intentionate...si exista f multe materiale mai ales in promo sublimale de ex..."ce de va intampla daca d-na Maria planuieste o conspiratie?"....adica se incearca inducerea noastra in eroare...probabil de la adevarata conspiratie care se si vede...
Ce face d-na georgeta?
1.Toarna gaz pe foc si venin la adresa Anei maria profitand ca d-na Maria prob i s-a confesat ca nu ii prea place,si atunci cand d-na Felicia a incercat sa intervina..."Taci Felicia ce te bagi..ce stii tu?"stia ea mai mult ...interesul ei...sa ramana" Lacrimioara" in concurs...
2.Inainte de pasti,deci inainte de asa zisa despartire a lui Dragos de Diana
o voteaza pe aceasta...sa-i faca loc aceluiasi personaj adus de acasa...pt ca o telespectatoare a spus ca un partereniat nu convinge si domnisoara Lacramioara avea nevoie de o iubire la activ ca sa ramana in concurs...
3.Cand era afara din concurs si Lacramioara dadea sub centura la Mihaiela("nu-ti cad mainile daca faci ceva" si"pai ce sa fac ca tine sa ma giugiulesc, ca tine numai in emisiune" si perne in burta de ciuda ca Mihaiela primeste telefoane apreciative si nu se mai discuta despre ea},D-na Georgeta ii spune lui Melek ca ni se pare ca intre Mihaiela si Ionut e ceva,ca de fapt nu tin unul la altul...
si exemple sunt multe

ce face Cristi?
1.De la inceputul emisiunii il injoseste pe Razvan barfindu-l la fete.
2.Se imprieteneste cu Briscan si il sfatuieste pe acesta sa o aleaga pe Monica(prietena Lacramioarei deja in concurs)
3.II face capul mare lui Dragos cu calitatile Lacramioarei...de ce stim cu totii..
4.Sub pretexttul prieteniei il sfatuieste pe Ionut sa nu o mai ceara pe Mihaiela"si de data asta vezi fara cereri in casatorie,auzi!"
Trageti singuri concluzia....
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 11:17 am

cei doi i-au manevrat pe toti asta e concluzia mea Smile ,oricum ai punctat foarte bine cumn sta treaba felicitari
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 10:56 pm

princess_i a scris:
Ar fi trebuit sa faca un site si sa ne putem uita non stop la ce fac concurentii in casa (cum era la BB).Site-ul pe care-l au ei mi se pare o mare "vrajeala" ,trebuia ca in fiecare zi sa faca un rezumat al emisiunii de la 13.30

Asa ar fi corect...sa putem vedea non-stop ce fac concurentii in casa,dar lor le este frica pt.ca nu vor mai avea atat de mult rating...nu le vom mai urmari atat de intens la emisiunile...crezi ca sunt prosti...Laughing Laughing
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:26 pm

D-na Elena s-a cam scapat in emisiunea de ieri seara ca filmarile pt.sb.au fost facute joi sau vineri numai stiu exact..iar Dragos i-a facut semn...
Pana la urma stau si ma gandesc oare nu or fi si asa zisele emisiuni in direct facute cu o zi -2 inainte?
Nu m-ar mai mira nimic la ei...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:53 pm

nici chiar asha mey acele chiar sunt Facute in direct Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:14 pm

e bine atunci Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





greselile emisiunii Empty
MesajSubiect: Re: greselile emisiunii   greselile emisiunii Icon_minitime

Sus In jos
 
greselile emisiunii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: