Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Pasiunile voastre sunt...??

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:31 pm

pasiunea mea este gatitul...si orice din domeniul gastronomic..
pentru ceva sfaturi va stau la dispozitie..

imi plac ff mult florile de orice fel, sa le plantez, in ghiveci, gradina,...si in vaza.. rabbit bounce

si de trei luni sa ma uit la nora pentru mama
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:40 pm

eu nu am hobby-uri asha de conctructive ca ale tale Smile ,imi place plimbarile prin parc,din cand in cand vizioanarea unui film bun si bineinteles iesirile cu prieteni in oras Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:41 am

muzica,dansul,iesirile cu prietenii,plimbarile pe plaja :X,calatoriile si comunicarea
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:02 am

Eeeeii , hai sa va dau pe spate , goblenul lucrat pe schema, si mai nou internetul asta . Imi place sa citesc dar nu orice, cu toate ca intotdeauna ai de invatat ceva dintr-o carte fie buna ,fie mai putin buna.Si cred ca mai sunt multe lucruri care imi fac placere.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 12:31 am

Duduta...stiu ca sunteti maritata:D...cum puteti sa va faceti timp pentru atatea....casa,copil,barbat,poate si servici,goblen ,citit...si cred ca nu se opresc aici...
Cand eu nu am timp de nimic...si stau toata ziua Laughing .... lenea asta ce face din mine
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 1:11 pm

X_deya , sunt pensionata medical, sunt protejata de mama mea in privinta treburilor gospodaresti, mai misc si eu dar prea putin, baza ea este,sot - next,copilul este mare ,cum bine stii, asa ca..... nu ma " invidia" , nu-mi ramane decat sa-mi ocup timpul liber cam cu ce-mi face placere. Wink
Dar as fi preferat ca intr-adevar sa nu-mi vad capul de treburi si sa nu am timp liber ..... pale
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeDum Iul 15, 2007 5:34 pm

inteleg...asta este..important este sa fiti fericita asa cum sunteti:)...
va pup
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 9:37 am

ale mele sunt agatatul si party-urile
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 10:57 pm

Oare pot sa trec si " racoarea " la pasiuni ?????Din cauza caldurii cred ca vi s-au topit toate pasiunile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pasiunile voastre sunt...?? Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt...??   Pasiunile voastre sunt...?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Pasiunile voastre sunt...??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Hobby :: Timp liber-
Mergi direct la: