Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
nemesis




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/05/2007

dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile Empty
MesajSubiect: dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile   dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:46 pm

buna seara.sunt taare priceputa. Sad asa ca va rogsa -mi spuneti si mie cum sa va citesc postarile.parerile.despre concurenti. cat imi plac majoritatea cu mici exceptii:maria,georgeta,monica,razvan astia nu-mi plac.fara suparare.revin cu alte pareri.deocamdata sunt incantata sa va cunosc.see you later aligator! elephant elephant elephant prietenii stiu de ce.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile Empty
MesajSubiect: Re: dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile   dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:54 pm

te duci aici http://norapentrumama.forumonline.biz/Nora-Petru-Mama-c3/Discutii-despre-concurenti-f4/Prima-editie-f5.htm si dai dublu click pe numele gri al fiecarui concurent care vrei sa citesti ce s-a postat pana acuma sau unde vrei sa postezi..

Daca mai ai ceva probleme te rog trimite-mi un mesaj privat Smile cheers l
Sus In jos
 
dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gina Batranu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: