Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Neagu Nieu Marius

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Neagu Nieu Marius Empty
MesajSubiect: Neagu Nieu Marius   Neagu Nieu Marius Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:05 am

Neagu Nieu Marius 13marius2en4

Data Naşterii : 24.01.1985

Anii : 22
Zodia : Varsator
Ocupatia : Chelner
Localitatea : Bucuresti
Echipa : est

Biografie

1. Neagu Nicu Marius , ospatar Zebra Caffe
2 Data si locul nasterii: 24 ianuarie. 1985, Rosiori De Vede jud Teleorman
3.Studii absolvite: liceul
Am 22 de ani si sunt na
scut in zodia varsatorului. Provin dintr-o familie farmata din 5 membri : mama, tata , fratele si sora eu fiind cel mai mare dintre frati mereu i-am ajutat cum am putut pe fratii mai mici si nu numai .
Copilaria mea nu a fost una prea roz viata m-a invatat sa ma obisnuiesc de mic cu greul dar asta m-a invatat multe lucruri care acum im-i sunt utile.
Ca limbi straine cunosc : engleza, franceza , si putin italiana
Mereu m-ia placut sa ies in natura sa merg in excursii sa ajung acolo unde nimeni nu a mai ajuns vreodata .
Veau sa particip cu tot dinadinsul la acest concurs pentru ca acesta este unul din visele mele pe care vreau cu tot dinadinsul sa mi-l indeplinesc , pentru ca mereu mi-au placut lucrurile noi riscul mereu am fost optimist si am crezut in propriile mele forte , nicidato nu am inceput ceva daca nu am fost sigur pe mine mereu am reusit si sper sa reusesc si acum . Daca voi castiga o parte din bani o voi dona la o casa de batrani sau voi ajuta citeva familiii nevoiase , pentru ca asa este sufletul meu mereu ajut .
Ca hobii am: inotul, culturismul, gimnastica , caiak canoe , muzica , net, drumetii, natura ,sporturi extreme, si nu in ultimul rind natura.
Sus In jos
 
Neagu Nieu Marius
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: