Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bratu Georgeta Alina

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bratu Georgeta Alina Empty
MesajSubiect: Bratu Georgeta Alina   Bratu Georgeta Alina Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:26 am

Bratu Georgeta Alina 2alina2qu2

Data Naşterii : 05.02.1986

Anii : 21
Zodia : Varsator
Ocupatia : Student
Localitatea : Ploiesti
Echipa : est


Biografie

Ma numesc BRATU GEORGETA ALINA nascuta la data de 05.02.1986 in orasul PLOIESTI. Am ramas singuri,dar am invatat ca trebuie sa lupt pentru a merge mai departe.Tatal meu lucreaza ca lacatus mecanic,fratele meu este elev in cls a 9 _a iar prietenul meu este agent comercial.Eu am urmat o scoala profesionala urmand ca pe urma sa_mi continui liceul.Nemaiputand merge mai departe din cauza decesului mamei mele am decis sa iau o pauza.Anul trecut m_am inscris si am intrat la seral.Intre timp am lucrat la SELGROS CASH&CARRY PLOIESTI ca, casiera urmand ca dupa 2 luni de zile sa fiu avansata la biroul de informatii clienti ca receptionera.Am lucrat pana am inceput scoala,iar de atunci si pana acum m_am dedicat in intregime familiei si scolii.Sunt o fire ambitioasa,imi plac aventurile si tot in acelasi timp ma acomodez foarte repede aproape oricarei situatii.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bratu Georgeta Alina Empty
MesajSubiect: Re: Bratu Georgeta Alina   Bratu Georgeta Alina Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 10:55 am

eu merg pe ea Smile din ceea ce am vazut in poze Smile) in emisiune inca nu am remarcat-o dar o sa ma uit azi Smile
Sus In jos
 
Bratu Georgeta Alina
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O INTREBARE PT D-NA GEORGETA SI UN SFAT PT CRISTI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: