Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hurduc Mihai

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Hurduc Mihai Empty
MesajSubiect: Hurduc Mihai   Hurduc Mihai Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:30 am

Hurduc Mihai 14mihai5uc9



Data Naşterii : 30.05.1981

Anii : 26
Zodia : Gemeni
Ocupatia : Student
Localitatea : Bucuresti
Echipa : vest



Biografie

M-am nascut in data de 30.05.1981 in Barlad, sunt mezinul familiei.In copilaria am practicat diverse sporturi, calcand pe urmele fratelui meu mai mare cu 5 ani…Sportul in care am avut un parcurs lung atat ca timp cat si ca rezultate il reprezinta judo.am inceput sa practic judo de la varsta de 5 ani la fc.fepa barlad sub indrumarea instructorului Ursu marian, unde deasemenea se afla si florin, fratele meu.Am obtinut locul 3 pe zona in competitiile respective.
Mai tarziu, la varsta de 11 ani, deoarece clubul la care faceam judo s-a desfiintat si trebuia sa ne orientam spre clubul rival pentru a ne continua antrenamentul am decis sa renunt la judo si am ales pentru 2 ani sa fac lupte greco romane. In tot acest timp mergeam si la scoala unde sincer sa fiu nu-mi mai aduc aminte ce note aveam dar nu am avut niciodata probleme la invatatura, disciplinar cam da, fiind un copil foarte energic si orgolios, mai mereu iscam conflicte si discutii pe teme sportive ,intreceri. Imi aduc aminte ca mereu eram liderul grupului si al echipei cand era vb de asa ceva. Sa revin la activitatile mele extrascolare, dupa cei 2 ani petrecuti ca luptator, am ajuns la varsta de 14 ani, baiat mare, alte prioritati :. Fetele erau pe primul loc asa ca am decis sa ma inscriu la rugby, un sport foarte bine reprezentat in Barlad pe vremea aceia, si iubit de intregul oras.Am facut parte din lotul de juniori 3 timp de 2 ani.A fost o experienta frumoasa cu multe peripetii.
Liceul l-am urmat in Barlad la Liceul teoretic Mihai eminescu la sectia de chimie-biologie…frumosi ani de liceu, ca activitate sportiva in acesti ani de liceu pot spune ca am practicat box si culturism.
Facultatea am terminat-o la iasi unde am si locuit incepand cu anul 2000 pana in vara anului 2006 cand am venit la bucuresti pentru a urma masterul in cadrul A.N.E.F.S.
In prezent locuiesc cu prietena mea flory pe care am cunoscut-o acum 5 ani in iasi, avem un caine de rasa labrador de 6 luni. Lucrez ca voluntar pe post de profesor de kinetoterapie la spitalul de urgenta floreasca din octombire 2006.Imi doresc ca la viitoarea mea biografie sa pot adauga si rubrica realizari :….Cam atat despre mine si ne vedem la treaba
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Hurduc Mihai Empty
MesajSubiect: Re: Hurduc Mihai   Hurduc Mihai Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:24 am

esteee dulce
Sus In jos
 
Hurduc Mihai
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: