Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ghenu Ionut Traian

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghenu Ionut Traian Empty
MesajSubiect: Ghenu Ionut Traian   Ghenu Ionut Traian Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:32 am

Ghenu Ionut Traian 10ionut6cr7


Data Naşterii : 07.05.1985

Anii : 21
Zodia : Taur
Ocupatia : Student
Localitatea : Bucuresti
Echipa : vest


Biografie

Ma numesc Ghenu Ionut Traian si sunt nascut pe 7 Mai 1985 in localitatea Targoviste, un orasel mic in apropierea orasului Bucuresti. Mama fiind cadru didactic , mai exact educatoare, am putut avea o copilarie mai libera, primind o educatie mai consistenta, avand parte de o relatie mama-copil si nu educatoare-copil. Insa a venit si timpul scolii generale unde nu am mai avut parte de asa multa libertate, cu toate ca era la doar cativa pasi de casa. Odata cu inceperea claselor primare am inceput sa-mi formez un caracter. De mic neplacandu-mi lucrurile simple si plictisindu-ma extrem de lucrurile banale, in clasa I , cand se pune stiloul in mana pentru prima data, am incercat sa scriu cu ambele maini. Lucru ce mi-a mers pana in clasa a II-a cand invatatoarea nu a mai acceptat, nici pana acum nu stiu din ce motive. Asadar am fost "indrumat" sa scriu numai cu mana dreapta. La sfarsitul claselor I - IV m-am inscris intr-o echipa de basket, unde am putut sa imi folosesc mana stanga fara nici ce-a mai mica problema. Asadar as putea fi numit stangaci , sau jucator de mana stanga. Am fost component al echipei timp de 2 ani, dar dupa o pauza cam de 1 an am dorit sa practic si fotbalul, un alt sport drag mie. Ca si in cazul sportului practicat inainte, am avut un control mai bun asupra mingii cu piciorul stang. In urma unei accidentari am hotarat sa nu mai practic sportul acesta pentru performanta. Terminand scoala generala m-am inscris la un liceu cu profil uman, asadar nu sunt un iubitor al stiintelor exacte. Numai dupa un an si jumatate am decis sa ma transfer la un liceu mai aproape de casa dar si cu laboratoare si conditii mult mai bune. Imediat dupa transfer am descoperit in oras un liceu particular, daca se poate spune asa, unde se tineau cursuri de actorie. M-am inscris si am urmat aceste cursuri in paralel cu liceul Mihai Viteazu unde eram elev la o clasa, de data asta, cu profil real. Absolvind liceul a trebuit sa parasesc orasul pentru a urma cursurile unei facultati de actorie, asadar nereusind sa inchei si cursul de 3 ani pe care il urmam la Scoala Populara de Arta "Nicolae Cioranescu". Ajungand in Bucuresti am fost nevoit sa locuiesc intr-un camin studentesc, unde am reusit sa imi fac foarte multi prieteni apropiati cu care am numai amintiri placute. Fiind foarte departe de locul unde era situate facultatea, dupa un an de zile am decis sa ma mut cu chirie mai aproape de locul unde studiam. Odata cu aceasta mutare mi-am cunoscut si actuala iubita. In prezent locuiesc cu ea si incerc sa-mi construiesc o familie la fel de puternica si unita ca cea in care am crescut.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghenu Ionut Traian Empty
MesajSubiect: Re: Ghenu Ionut Traian   Ghenu Ionut Traian Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:16 pm

nu imi place Basketball
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghenu Ionut Traian Empty
MesajSubiect: Re: Ghenu Ionut Traian   Ghenu Ionut Traian Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:21 pm

nici mie Smile))imi pare a fi pe invers Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghenu Ionut Traian Empty
MesajSubiect: Re: Ghenu Ionut Traian   Ghenu Ionut Traian Icon_minitime

Sus In jos
 
Ghenu Ionut Traian
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anca Dana Ionut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: