Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Banu Adriana Raluca

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Banu Adriana Raluca Empty
MesajSubiect: Banu Adriana Raluca   Banu Adriana Raluca Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:34 am

Banu Adriana Raluca 1adriana4yf4


Data Naşterii : 28.11.1983

Anii : 23
Zodia : Sagetator
Ocupatia : Agent asigurari
Localitatea : Ploiesti
Echipa : vest



Biografie

Ma nunesc Banu Adriana Raluca , sunt din Ploiesti am 23 de ani si sunt un sagetator incapatanat si ambitios.
Am absolvit cursurile colegiului Economic "Virgil Madgearu" din Ploiesti, iar in prezent sunt studenta in anul I la Universitatea Spiru Haret la profilul "Finante Banci"
Lucrez de cand am absolvit liceul, sunt functionar economic la o societate ce are ca domeniu de activitate inchirierea bunurilor personale si gospodaresti.
In timpul liber am organizat petreceri pentru copii iar acum sunt consultant in asigurari de viata si consultant in deschiderea conturilor de economii pentru spatiu locativ la Finansbank, banca pentru locuinte.
In anul 2001 am absolvit un curs intensiv de manechine si fotomodele la firma Amadeus iar in anul 2002, dupa sustinerea atestatului de competenta profesionala in profesia de comerciant merceolog la colegiul Economic Virgil Madgearu am sustinut examenul pentru permisul auto categ B.
In anul 2003, am urmat un curs intensiv de initiere profesionala secretariat - asistent manager, la centru de instruire si recrutare de personal "Delos Consulting" din Ploiesti.
In anul 2005, am obtinut un contract in Germania ca beby sister dar din pacate pentru mine, contractul nu a fost respectat, iar eu am fost de fapt un rob, nu baby-sister.
La inceputul anului 2006, prin intermediul unei firme de recrutare de personal din Bucuresti, am obtinut un contract in Cipru ca ospatarita, dar nici cu acest contract nu am avut noroc si am fost chemata in tara.
La scurt timp dupa aceasta experienta am plecat in Grecia unde am gasit un job de vanzatoare intr-un magazin cu produse din piele.
Lucram 12-16 ore pe zi dar mi-a placut foarte mult.
Am avut o viata destul de agitata si destul de grea in ultimii 4 ani de cand parintii mei au divortat.
Deoarece tatal meu ne-a izgonit de acasa, doar cu hainele de pe noi, a trebuit sa lucrez la 2 joburi pentru a supravietui deoarece mama a facut o cadere psihica iar sora mea s-a imbolnavit.
De atunci locuim intr-o locuinta cu chirie sora mea a lucrat 2 ani in Grecia vanzatoare intr-un magazin iar acum este asistent-manager la vama din Cipru, reprezentanta in Cipru a firmei Volvo.
Acum ne-am revenit atat moral cat si financiar foarte mult m-a sustinut prietenul meu, Ionut, iar acum fac demersurile necesare pentru obtinerea unui imprumut pentru a achizitiona o locuinta.
Copilaria mea nu a fost una foarte frumoasa, tatal meu fiind alcoolic, ne punea pe mine si pe sora mea sa muncim ca un adult si ne mai si batea.
Am avut o viata foarte grea dar acum sunt foarte mandra ca nu am reusit sa trec peste tot, vreau sa imi intemeiez o familie si sa am o viata linistita si alaturi de cei care ma iubesc.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Banu Adriana Raluca Empty
MesajSubiect: Re: Banu Adriana Raluca   Banu Adriana Raluca Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:44 pm

e ceva de capu' ei bounce bounce
Sus In jos
 
Banu Adriana Raluca
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: