Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii Empty
MesajSubiect: Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii   Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:38 am

Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii 3crina6bk1


Data Naşterii : 02.06.1985

Anii : 22
Zodia : Gemeni
Ocupatia : Student
Localitatea : Bucuresti




Biografie

Ma numesc Crina Ungureanu, nascuta in orasul Braila, cu domiciliul in str. Momentan sunt stundenta la Universitatea Politehnica Bucuresti, facultatea de transporturi in anul III si locuiesc pe Splaiul Independentei nr. 290, bl P10, apt 305, sector 6 Bucuresti.
Provin dintr-o familie de oameni simplii si cand spun simpli ma refer doar la conditia materiala, care este una destul de modesta, pentru ca din punct de vedere afectiv membrii familiei mele sunt inzestrati cu mult suflet, grija si afectiune unul fata de celalalt. Toate aceste calitati apartin mamei si bunicii mele care m-au crescut.
Despre mine pot spune ca sunt o fire ambitioasa, dinamica, energica, cu un spirit de competie si echipa foarte pronuntat, dar in acelasi timp o fire sociabila care interactioneaza usor cu oamenii indiferent de varsta sau categorie sociala.Spiritul de competitie si de echipa l-am dezvoltat in timpul adolescentei in urma sporturilor de performanta pe care le-am practicat: inot si fitness, sporturi in urma carora am avut rezultate notabile: multipla campioana nationala la copii, juniori mici si juniori mari in probele de 50, 100, 200m fluture si spate la inot si campioana nationala si vicecampioana balcanica la fitness. Cerintele concursului se potrivesc cu personalitatea, abilitatea, educatia si tinuta mea, caracteristici pe care le-am dobandit in urma sportului de performanta.
M-am inscris in acest concurs pentru autodepasire si dorinta de a incerca ceva nou. Determinant pentru participarea la acest concurs a fost tematica concursului in sine, in conditiile in care eu mi-am dorit o cariera militara. Cred ca acest lucru va fi esential in abordarea, finalizarea probelor si testelor concursului.


Ultima editare efectuata de catre in Lun Iul 16, 2007 8:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii Empty
MesajSubiect: Re: Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii   Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:44 am

mia plakut de ea la ultima proba pentru imunitate .Felicitari
Sus In jos
 
Ungureanu Crina Emilia castigatoarea primei editii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: