Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ghimpu Julia

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghimpu Julia Empty
MesajSubiect: Ghimpu Julia   Ghimpu Julia Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:42 am

Ghimpu Julia 5julia5ct2



Data Naşterii : 03.10.1984

Anii : 23
Zodia : Balanta
Ocupatia : Student
Localitatea : Galati
Echipa : vest




Biografie

Ma numesc Ghimpu Iulia, am 23 de ani si m-am nascut in Galati, oras situat pe malul Dunarii. Locuiesc impreuna cu parintii mei Costica si Maria. Ei ma sustin atat material cat si moral. Sunt niste parinti deosebiti, intelegatori atat cu mine cat si fratii mei Elema si Costin. Sora mea Elena este rezident in Spania iar fratele meu Costin este student anul II la Facultatea de Stiinte si Ingineria Alimentelor, Galati.
Am avut o copilarie frumoasa, cu multe peripetii datorita faptului ca mai am doi frati. Am terminat Scoala Generala " Mihai Eminescu " din Galati, apoi am urmat Grup Scolar "Radu Negru", Galati. In timpul anilor de liceu am participat la toate concursurile sportive care s-au organizat si am obtinut rezultate excelente. Placandu-mi sportul am practicat patinaj viteza, atletism si in momentul actual sunt legitimata ca sportiv la Clubul "Siderurgistul", Galati. Practic badminton, in colaborare cu antrenorul meu invat copii de 6-13 ani frumusetea acestui sport. Acest sport mi-a oferit sansa de a cunoaste intrega tara, spiritul competitiv si mandria de a fi posesoarea unui numar semnificativ de medalii si diplome. Datorita activitatilor mele sportive am deprins multe aptitudini intre care: punctualitate, spirit de echipa, ambitie, perseverenta, fair-play, optimism, curaj.
Sunt studenta la Facultatea de Educatie Fizica si Sport din Galati, sunt bursiera, fapt ce demonstreaza latura mea disciplinata si ambitioasa.
Am urmat cursurile de Arbitraj ale Federatiei Romane de Fotbal si in prezent sunt stagiar in Liga a-IV-a.
Odata cu aceasta oportunitate numita " Comando - Romania", cred ca mi se ofera posibilitatea de a-mi practica anumite pasiuni intrucat aceasta competitie imi ofera prilejul de a cunoaste o cultura si civilizatie straina mie. Imi doresc sa castig acest concurs deoarece cred in posibilitatile mele fizice si mentale si consider de asemenea ca acest concurs este o oportunitate care trebuie sa o fructific.
Pe viitor imi doresc sa termin facultatea la care sunt inscrisa, apoi sa urmez cursurile de Master - Managemet Sportiv, pentru ca apoi sa optez pentru Academia de Politie.
Familia mea ma sustine vis-a- vis de acest concurs, fapt pentru care ma simt mai determinata sa obtin un rezultat cat mai bun.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghimpu Julia Empty
MesajSubiect: Re: Ghimpu Julia   Ghimpu Julia Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 5:56 pm

e dragutica
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghimpu Julia Empty
MesajSubiect: Re: Ghimpu Julia   Ghimpu Julia Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 7:30 pm

am pus eu poza care o avantaja cel mai mult Smile)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ghimpu Julia Empty
MesajSubiect: Re: Ghimpu Julia   Ghimpu Julia Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:46 am

cred ca este ceea mai puternica fata din emisiune ,putin cam baietoasa Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghimpu Julia Empty
MesajSubiect: Re: Ghimpu Julia   Ghimpu Julia Icon_minitime

Sus In jos
 
Ghimpu Julia
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: