Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Concurs de fidelitate

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Concurs de fidelitate Empty
MesajSubiect: Concurs de fidelitate   Concurs de fidelitate Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 3:28 pm

User-ul care va aduce 15 noi useri pe forum si care vor posta pe 20 mesaje pe forum care nu incalca prezentul regulament al forumului

Premiul consta in incarcarea cartelei connex sau orange cu suma de 10 dolari sau euro



Metoda de validare este trimiterea de mesaje private catre mine de genul eu am fost invitata de user-ul "x:" unde x este numele celui care l-a invitat,acestia vor fi monotorizati de mine si cand toti 15 indeplinesc conditia i se va acorda premiul ceruia care i-a invitat.

Fiecare poate invitata orice numar de useri ca sa ajunga cat mai repede la indeplinirea celeia de a doua conditii aceea cu numarul de mesaje


ATENTIE NU se i-au in seama useri care si-au facut conturi de pe acelasi ip si nici unul din cei deja 189 de membri existenti
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Concurs de fidelitate Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de fidelitate   Concurs de fidelitate Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:54 am

acest concurs esta inca valabil
Sus In jos
 
Concurs de fidelitate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Reguli, Anunturi, Informatii :: Reguli, Anunturi, Informatii-
Mergi direct la: