Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Top 3 in materie de filme

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 10:45 am

Ce 3 filme pe care l-ati vizionat vau plakut cel mai mult sa le numerotati in ordine ca daca acest thread va prinde vom face o statistica Smile

Pe langa acest top aici se poate discuta orice in materie de filme adik ultimul film care l-ati vizionat si ceea ce va plakut sau nu la el s.a.m.d.
Sus In jos
ramonik




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 24/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 12:18 pm

hmmm....sunt multe filme care mi-au placut dar daca ar fi sa fac totusi un top 3 :

1. kal ho naa ho (tomorrow may never come) - un film indian , cu o poveste de dragoste superba...dar cu un sfarsit destul de tragic (daca pot spune asa:))....l-am vazut de vro 5 ori si cu siguranta o sa-l mai vad de multe ori...

2.city of angels (orasul ingerilor)- la fel un film de dragoste...cu sfarsit tragic Sad

3.Mom at Sixteen (Mama la 16 ani ) - o drama interesanta.... o poveste reala care se intampla din ce in ce mai des ....
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 5:38 pm

E tare greu de facut asa, un top 3... Le aleg pe cele pe care le-am vazut de catva ori si inca nu m-au plictisit.

1. Gone with the Wind (mi-a placut foarte mult si cartea)
2. Sound of Music
3. Truman Show (printre putinele filme al caror final chiar m-a surprins si m-a impresinat)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 10:46 am

Si pentru mine e un pik cam greu sa fac un top dar cam acesta ar fi :

1) Rose Red
Sunt un mare fan al filmelor de groaza cu toate aceasta pe urmatoarele 2 pozitii o sa aleg 2 filme care mi-au marcat copilaria

2) Shogun
3)Pasarea Spin
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 11:54 am

of...
1.BREACH
2.SLOW BURN
3.DEAD FISH
3 (BIS).SNACH

IN AFARA DE ULTIMILE 2 CELELALTE MAI AVETI DE ASTEPTAT DAR VI LE RECOMAND
Sus In jos
maav




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/05/2007

Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 8:03 pm

1 . INIMA NEINFRICATA
2 . MINTE LUMINATA
3 . LEGENDELE TOAMNEI
3 . COMEDII in special cele cu martin laurence
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 in materie de filme Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 in materie de filme   Top 3 in materie de filme Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 3 in materie de filme
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Filme :: Filme-
Mergi direct la: