Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Noi categorii ale forumului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 23/05/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:37 am

?n curand o sa reorganizez forumul si m-ar interesa despre ce altceva v-ar interesa sa dezbateti ??
Sus In jos
http://norapentrumama.forumonline.biz
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:29 am

orice fel de discutii...moda..cariera..familie..prieteni...orice...
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 23/05/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 12:54 pm

Cred ca din pakate voi renunta la acest forum adik vad ca oricum nu are prindere la lume si deja cred ca am exagerat si cu reklama si am facut tot ceea ce am putut .
Daca Doreste cineva sa continue mai departe cu acest forum sa-mi trimita mesaj si o sa-i dau contul de admin de pe acest forum ,aceasta persoana trebuie sa aiba ceva vechime pe forum si sa fi fost si activa minim 50 de mesaje postate pe forum.
Daca nu e interesat nimeni de acest lucru forumul nu se va inchide decat ca eu nu ma voi mai implika asha demult
Toate cele bune tututror
Sus In jos
http://norapentrumama.forumonline.biz
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 2:17 pm

Ma gandesc ca, daca vrei sa dezvolti forumul in mai multe directii si sa se discute si despre altceva decat npm si sa fie mai multa lume interesat, nu doar amatorii de npm sau un nou inceput, ar trebui gasit un alt nume, in primul rand. Cu mai mult decat aceasta idee si decat contributia personala in diferite topic-uri, nu stiu ce as putea face sa mearga mai bine. Mie imi place aici si intru de cate ori pot.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 2:23 pm

pay si eu m-am gandit la o schimbare de nume si la dezvoltarea de subiecte dar deja ca nu prea se baga lumea ,oricum ce nume propuneti ??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 12:54 am

Deocamdata nu am nici o idee..nu prea le am cu forumurile...dar dk imi vine vreo idee promit sa o spun aici...ar fi frumos daca s-ar continua cu acest forum...chiar imi place..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noi categorii ale forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noi categorii ale forumului   Noi categorii ale forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Noi categorii ale forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: