Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Gabriela...

In jos 
+2
Scarlett
x_deya
6 participanți
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:38 pm

Ce parere aveti despre ea...?Chiar sunt curioasa...Ce stiti despre ea?
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:47 pm

Stiu ca a terminat o facultate de genul comunicare, relatii nu stiu de care (nu imi amintesc exact acum), a mai facut si ceva studii post, a fost prezentatoare de meteo pe la B1 sau National.. A co-prezentat si un matinal pe undeva..
Aaa... si, desigur, a pozat in Playboy, probabil pt ca nu era remarcata odata vedeta din ea.

Ca moderatoare a npm, are niste ticuri destul de enervante - dintre care mentionez acum "sa luam o pauza de publicitate", mereu e cu "pauza de publicitate", nu se chinuie deloc sa gasesca ceva expresii sinonime.. A mai si dat drumul la cateva expresii dubioase ("de la ce v-ati luat?"..... cred ca asta m-a marcat sau acum e prea tarziu si nu-mi vin in minte).
Mi se pare o prezenta agreabila, ca si moderator, insa uneori ma enerveaza ca insista asupra unor lucruri in emisiune si aici nu ma refer la faptul ca s-ar lega cam mult de Razvi, Maria si Liliana si ca nu procedeaza in acelasi fel cand e vorba de Lacra si Cristi, ci ca insista asupra unor faze stupide si le diseaca si le invarte, doar-doar o iesi ceva senzational de acolo.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:51 pm

Eu nu am o parare prea buna despre ea Smile este foarte partinitoare
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:56 pm

Incerc sa-mi mentin ideea cum ca prezentatorul joaca dupa cum ii canta producatorul... Nu e ea tartorul acolo.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:57 pm

e posibil sa ai dreptate
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:04 pm

eu nu-s de acord cu voi dupa ce ca arata si foarte bine mi se pare ca e ceea mai buna prezentatoare de la toate posturile tv,stie sa scoata ceea ce vrea de la oricare concurent din emisiune
Sus In jos
anckuta




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/06/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeMier Iun 27, 2007 8:26 pm

nu este buna prezentatoare tine prea mult cu lacrima Smile tot timpu a sustinuto cum a zis si felicia asta seata a adus tot timpu in discutie pe lacrimioara si cristi mai putin sa vb de alti
daca cistiga lacrima cu cristi atunci chiar ca a fost un plan si canal d si gabriela a stiut de el de la inceput
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 2:44 pm

stiu ca acum f multzi ani ..cand exista tele7abc era prostutza tare ..facea emisiune in direct cu mircea badea dimineatza si era lesinata dupa tembelu ala ...intre timp a mai crescut parca e altfel..dar in concursul asta a fost perversa si partinitoare doar cu lacrima si cristi...numai despre ei vb si chiar si sambata la seara eliminarilor a fost tare nesimtzita ..cred ca are si ea vreo cota din premiu de se zbate asa sa castige lacrima cu ,cristi
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 6:54 pm

nu...de fapt ea isi face meseria...este pusa sa o ridice in slavi pe lacrima...nu neaparat tine cu ea...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gabriela... Empty
MesajSubiect: Re: Gabriela...   Gabriela... Icon_minitime

Sus In jos
 
Gabriela...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: