Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ce partid politic sustineti ??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ce partid politic sustineti ?? Empty
MesajSubiect: Ce partid politic sustineti ??   Ce partid politic sustineti ?? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 3:07 pm

Sa vedem ce inclinati politice aveti Smile) ??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce partid politic sustineti ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce partid politic sustineti ??   Ce partid politic sustineti ?? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 1:09 am

psd...am inteles ca tu esti inscris intr-un partid...
Povesteste-ne si noua cum este?Ce faci?Te duci la sedinte ?ca am inteles ca cei inscrisi merg si la sedinte...Vreau sa stiu...Poate ma inscriu si eu..de fapt trebuie...Very Happy
La ce partid esti inscris?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ce partid politic sustineti ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce partid politic sustineti ??   Ce partid politic sustineti ?? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 2:25 am

e pay e la moda acuma cu inscrisul in partid politic te sfatuiesc sa te duci la PNG ca acolo ai mai multe avantaje Smile dar nici pd ,psd sau pnl-ul nu e de neglijat .Eu nu-s in nici unul din aceastea Smile) .Ca membru la tineret e de platit o cotizatie modica foarte mika stiu ca am platit acuma 1 an si ceva pentru doi ani,pe langa asta depinde cat de bine este organizata filiala la care esti inscrisa la noi sunt sedinte saptamanale,la care nu e obligatoriu sa te duci bineinteles Smile),mai se organizeaza diferite cursuri sau tabere politice in diferite parti ale tari
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce partid politic sustineti ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce partid politic sustineti ??   Ce partid politic sustineti ?? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 11:45 am

Eu sustin PD-ul deorece mi se pare singurul partid care chiar merita si se lupta cu coruptia din aceasta tara nu ca celalte partide
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce partid politic sustineti ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce partid politic sustineti ??   Ce partid politic sustineti ?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce partid politic sustineti ??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Politica :: Politica-
Mergi direct la: