Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Astrologie - argumente pro si contra

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Astrologie - argumente pro si contra Empty
MesajSubiect: Astrologie - argumente pro si contra   Astrologie - argumente pro si contra Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 4:08 am

Se poate vorbi despre "a crede / a nu crede" in astrologie? Care sunt argumentele stiintifice? Este astrologia o stiinta pe care inca nu o intelegem suficient?
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Astrologie - argumente pro si contra Empty
MesajSubiect: Re: Astrologie - argumente pro si contra   Astrologie - argumente pro si contra Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 8:57 am

Danny a scris:
Se poate vorbi despre "a crede / a nu crede" in astrologie? Care sunt argumentele stiintifice? Este astrologia o stiinta pe care inca nu o intelegem suficient?

trebuie sa-ti spun ca mi-e frica de necunoscut si mai ales de ceea ce as putea desoperi , asa ca....... Evil or Very Mad
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Astrologie - argumente pro si contra Empty
MesajSubiect: Re: Astrologie - argumente pro si contra   Astrologie - argumente pro si contra Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:31 pm

Sunt sigura ca nu o intelegem ..si cum a spus si duduta..mi-e frica de ceea ce as putea descoperi..
Dar se ascund multe in spatele acestei stiinte complicate Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Astrologie - argumente pro si contra Empty
MesajSubiect: Re: Astrologie - argumente pro si contra   Astrologie - argumente pro si contra Icon_minitime

Sus In jos
 
Astrologie - argumente pro si contra
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cezariana-pro si contra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Astrologie :: Astrologie-
Mergi direct la: