Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Curele de slabire

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 4:29 am

Cat de sanatoase sunt..?
Foarte multi oameni apeleaza la nutritionisti,altii chiar nu consulta pe nimeni...
Oare, aceste retete "minune" de eliminare a kilogramelor nedorite sunt si sanatoase?!
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 11:21 pm

cred ca pentru a functiona , trebuie schimbare totala a alimentatiei , exact cum spun unii nutritionisti, legume si fructe pe cat posibil in stare naturala, lactate degresate, carne slaba , peste, fierte sau gratar si in cantitati noderate si acestea.
asta e teoria dar practica ma omoara.

sau sa-mi fac o poza, sa o lipesc pe frigider si cand ma vad sa nu-mi mai dea in gand sa-l deschid cyclops elephant
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 12:01 pm

Da, exact, Duduta.. Asa e si cu mine.Very Happy Ca m-a apucat acum mancatul snatos, ca vine marea, dar e atat de greu sa mananci numai fructe, legume in salate.. Noroc ca a aparut pepenele, vara e oricum mai usor.

In ce priveste curele minune, eu as vrea sa fiu in stare sa tin una Very Happy, dar sunt prea mancacioasa... si pofticioasa. Smile)))
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:02 pm

Scarlett , eu as putea sa- mi schimb stilul de viata(alimentatie) daca as locui singura , n-as cumpara decat ceea ce e permis si as face in asa fel incat frigiderul sa fie mai tot timpul gol,dar cum nu sunt chiar singura.......e greu .
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 12:51 am

eu deocamdata nu ma plang...sper sa fiu mereu asa Laughing
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 8:11 pm

Hmm.. nici eu nu ma plang prea tare, dar, na, vara ma mai apuca si pe mine dietele... Ca in rest mananc, nu gluma. Norocul meu ca nu am tendinte de ingrasare, am aceeasi greutate ca in clasa a X-a.

Duduta, asta e la mine, pe moment, am niste perioade in care sunt singura acasa si profit la maxim! Cum bine ai zis, frigiderul gol, numai cu legume si cas in el, maxim oua de fiert. Si fructe la discretie, mai ales pepene, ca e vara si sunt innebunita dupa el. In rest, cand e si sotul, adio dieta! Pai, cum, eu sa-i gatesc lui si sa nu mananc? As putea, dar nu rezist la asemenea tortura.... Smile)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curele de slabire Empty
MesajSubiect: Re: Curele de slabire   Curele de slabire Icon_minitime

Sus In jos
 
Curele de slabire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Sanatate :: Sanatate si nutritie-
Mergi direct la: