Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Superstitii

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 4:34 am

Credeti in superstitii?
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:47 pm

eu unul nu cred ,este o prostie asta Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:24 pm

nici eu nu cred in asha ceva ,desi cand eram mai mik aveam cateva ,cu pisica neagra,scara si sarea
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 2:16 pm

da..si cu canalizarile cu ghinion Laughing
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:53 pm

Zilele trecute aveam un examen si, din fuga, mi-am amintit de ochelarii de soare abia la lift. Nu m-am intors din drum dupa ei.Very Happy Pisica neagra nu ma prea afecteaza, poate doar zilele de marti si vineri 13, in sensul ca ma gandesc cand le vad ca vin daca vor aduce ghinion. In general insa nu sunt superstitioasa.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 4:27 pm

Nici eu nu prea sunt,insa uneori mai tin cont de unele lucruri..de exemplu daca dau sare pe jos pun repede apa(se zice ca se stinge cearta)ceva de genul...,nu ma intorc din drum pt.ca de fiecare data cand m-am intors chiar nu mi-a mers bine,si mai tin cont de ziua de marti 13...chiar mi-a mers rau intotdeauna..nici nu imi vine sa ies din casa martea cand cade 13...Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Superstitii Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii   Superstitii Icon_minitime

Sus In jos
 
Superstitii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Astrologie :: Astrologie-
Mergi direct la: