Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Frumusete

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Frumusete Empty
MesajSubiect: Frumusete   Frumusete Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 2:14 pm

Pentru doamne si domnisoare..aici putem dezbate tot ce tine de frumusete,stil,imagine
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Frumusete Empty
MesajSubiect: Re: Frumusete   Frumusete Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 4:43 am

Ce produse make-up folositi vara?
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Frumusete Empty
MesajSubiect: Re: Frumusete   Frumusete Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:50 pm

Tocmai am renuntat la anticearcan, ca deja e prea cald si pt el, din pacate... Fond de ten oricum nu folosesc. Ma limitez la rimel si dermatograf, putin fard uneori. Dar las' ca vine vacanta, plec la mare si nu ma mai machiez deloc, ca nu are sens, cu apa.Smile

O intrebare pt cunoscatoare (nu am timp sa ma agndesc daca e off topic Smile ): pot incerca sa-mi fac niste suvite pe par brunet nevopsit? Eu am si pielea mai inchisa la culoare, nu foarte mult, dar nu e alba, in orice caz. Ce culoare sa incerc la suvite? Saten inchis, castaniu...?
Cine are timp si exparienta cu vopsitul.. astept cu nerabdare un raspuns mic... Shocked
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Frumusete Empty
MesajSubiect: Re: Frumusete   Frumusete Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 2:21 pm

nu stiu daca te-ar prinde tocmai bine,nu pot sa imi dau seama,dar cred ca ar merge un ciocolatiu,sau un blond,dar blond frumos,daca am sa gasesc cateva poze poate am sa iti trimit...te pup si succes,sa ne anunti si pe noi cum ti-ai schimbat look-ul:D
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Frumusete Empty
MesajSubiect: Re: Frumusete   Frumusete Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 1:21 pm

Acum , este o gama atat de variata de produse..... si atat de multe sfaturi ref. la machiaj incat aveti de unde alege si unde asculta ; mai greu era pe vremea mea..(eheii maica lol! ) cand gaseam f. greu ceva produse iar in privinta calitatii nu mai vorbesc.
De ceva timp , cam 7 - 8 ani am renuntat la machiaj din mai multe motive ,am ramas la ruj, vopseaua de par , si la ocazii speciale, ceea ce se intampla f. rar, putin fard de pleoape si rimel. Rimelul mi-a placut intotdeauna. Oricum, faceti-va frumoase.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Frumusete Empty
MesajSubiect: Re: Frumusete   Frumusete Icon_minitime

Sus In jos
 
Frumusete
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Beauty&Lifestyle :: Ce stil adopti?-
Mergi direct la: