Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sa ne cunostem mai bine

In jos 
+4
EVA 1967
andrra
ciuci
Danny
8 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:04 pm

Numele meu este Daniel am 23 de ani momentan in decembrie fac 24 si sunt din Bucuresti,de vreo luna m-am uitat si eu la Nora Pentru Mama si de curand am intrat pe forumul port .ro dar cum acela ma cam deranja din cauza ca unele persoane postau numai fulgaritati si se incarca cam greu am creeat acest forum deorece nu prea am gasit alata alternativa cat de cat seriosa:)
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:10 pm

ma numesc Alina am 25 ani, capricorn.sunt din brasov..mi se spune ciuci.....si sunt o fire autoritara si poate prea corecta..fff sensibila si ma uit de la prima emisiune si pana la ultima "nora pentru mama"

bafta! Very Happy I love you


Ultima editare efectuata de catre in Mier Mai 23, 2007 10:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:55 pm

Ce sa zic....ma regasesc si eu in descrierea lui ciuci dar cu mici diferente Very Happy ...sunt Andreea 25 ani -Pesti...nu conteaza orasul.Ma uit la Nora pt mama de 2 luni ...felicitari pt forum Danny
Sus In jos
EVA 1967




Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 24/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:10 am

am 40 ani am un baiat de 12 ani sint(sunt) din satu mare am probleme cu locatia,limba,orasul meu nici pe vremea lui MIHAI VITEAZUL nu apartinea ROMANIEI nu stiu sa vb.perfect rom,nici ung.,am probleme cu capul,de aceea scriu pe forumul tau,o prefer pe lacramioara.nu pe maria care isi apara copilul cind minte,sunt o frustata.grasa .urata,1,66 70.kg.respect toate religiile dar nu apartin nici uneia,am si eu o firma S.C.AXEL.COMPANY.S.R.L UNDE SUNT asociat unic .nici macar mama nu mi-e angajata n-am nici odiploma,dar platesc la greu statului roman,il prefer pe nastase lol! nu pe basescu sau becali ,ajunge?


L.E. affraid "sa ne cunostem mai bine" ""aa"" dupa o si spune ceva despre tine ,nu de ce ai facut alt forum , lol!
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:23 pm

O sa sustin in continuare ca ma cheama Scarlett, am 22 de ani, implinesc 23 in august. Sunt studenta in anul IV, mai am doi din sase ani de scoala, sunt casatorita din iulie 2006. Dupa anul III, adica din toamna, m-am mutat din orasul in care m-am nascut in cel in care sunt acum si in care sotul meu si-a gasit un job decent, adica la 850 km distanta.. Imi e dor de parinti, mutarea atat de departe mi-a aratat multe lucruri pe care inainte nu le vedeam.
Imi place sa citesc, sa calatoresc si, apropo de asta, intotdeauna voi alege marea ca destinatie inainte de orice.Smile
Imi plac culorile rosu si alb si nu o spun doar asa, ci pt ca la mine chiar se aplica "terapia prin culoare" - cand am ceva rosu pe mine si arunc in jos cate o privire la piesa respectiva simt cum instantaneu ma binedispun.
Sunt innebunita dupa serialul de pe Hallmark "McLeod's Daughters" si ma chinui acum sa-mi strang toate episoadele de pe net. Smile

Si imi face mare placere sa fiu aici, pe acest forum, cu voi.
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 9:03 am

Îmi place de voi chiar daca avem unele opinii diferite, dar altfel discutiile ar fi prea anoste. Eu sunt din Bucuresti, am peste 40 de ani, doi copii cam de virsta voastra, fica mea isi da licenta la Litere iar fiul meu este un golan care nu vrea sa faca nimic si am mari probleme cu el. Sunt capricorn cu ascendent in leu si ma regasesc in ambele zodii. Imi plac reality-shourile desi la noi tote sunt inregistrate, muncesc de aproape 28 de ani in aceiasi institutie din cadrul Ministerului Finantelor Publice. Iubesc animalele, am trei ciini, doi braci si un metis, imi place sa calatoresc si am facut deja o parte din concediu, am fost intr+un circuit prin Ungaria, Slovacia. Cehia si Austria. Frumos peste tot eu prefer muntele deoarece soarele nu imi face bine. Va doresc sa va fie bine, sa va bucurati de ceea ce aveti si sa va propuneti planuri realizabile desi si visurile fac parte din viata si fara ele am fi cu mult mai nefericiti Exclamation Very Happy flower
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 11:00 am

numele meu este Veronica, am 34 de ani, sunt divortata si un minunat baietel, care in curand isi va serba primul deceniu de viata.
Salutari tuturor
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 6:59 pm

bine ai venit!!! flower flower flower
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:12 am

In sfarsit un forum pe gustul meu...Felicitari Danny
Eu ma numesc Andreea,sunt din Constanta,am 19 ani-in septembrie fac 20,sunt studenta in anul intai la Stiinte Politice
Urmaresc emisiunea "Nora pentru mama "de ceva timp...si in mare parte imi place...Este ceva nou la noi si interesant...
Imi pare bine sa stau de vb cu voi...
Va pup!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa ne cunostem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunostem mai bine   Sa ne cunostem mai bine Icon_minitime

Sus In jos
 
Sa ne cunostem mai bine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ati venit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: