Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bine ati venit

In jos 
+4
princess_i
elfygirl
ciuci
Danny
8 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 9:23 pm

Bine ati venit pe forumul dedikat emisiuni de pe Kanal D , Nora Pentru Mama,sper sa avem doiscutzii interesante pe forum si astept aici ceva pareri despre forum Very Happy
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:11 pm

bine te-am gasit...si multumim de invitatie si de idee

I love you bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:14 pm

Very Happy jocolor cu placere si ascult orice sugestie are cineva sa o expuna Smile
Sus In jos
elfygirl

elfygirl


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: hello   Bine ati venit Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:16 pm

bine v-am gasit.
imi spuneti si mie care este hi5-ul Roxanei, pls...??? bounce bounce bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:27 pm

bine ai venit Smile ,vezi ca fiecare concurent are si cate un topic dedikat pe aceste forum si daca mai ai intrebari despre oricine cel mai bine ar fi sa postezi acolo oricum adresa ei este http://www.hi5.com/friend/37551451--Roxana--Profile-html


Hai ca va zic noapte buna 2 all si ne mai auzim maine Smile sa nu uitati de forum Smile)
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:19 pm

In sfarsit un forum civilizat...ce sa zic...meriti toate felicitarile!!! cheers Regulile de pe acest forum mi se pare de bun simt si cred ca le va respecta toata lumea pentru ca vreau sa cred ca vor intra numai oameni care stiu sa se comporte,sa vorbeasca,sa se contrazica si sa-si exprime propriile pareri (chiar daca difera de a celorlalti) intr-un mod cat mai civilizat fara a leza pe cineva.Asa ca...sa ne adunam cat mai multi!!!
P.S: Buna treaba ai facut!!!!Inca o data FELICITARI!!!!! cheers
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:30 pm

Multumesc pentru felicitari si aprecieri Smile si din cauza ca pe celalalt forum se foloseau multe cuvinte vulgare am creeat acest forum , oricine ?si poate prezenta opinia indiferent de care este aceasta printr-un limbaj civilizat
Sus In jos
noemi_m




Numarul mesajelor : 11
Varsta : 40
Localisation : Dr.Tr.Severin
Data de inscriere : 24/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:10 am

E super forumul!Sper sa fie ok si sa fie respectate de toti utilizatorii toate conditiile!Va felicit si va pupic asta in cazul in care ati contribuit mai multi la realizarea lui,daca nu...doar pe cine a contribuit!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:14 am

pay eu de ce sunt pe aici nu se veghez ca sunt respectate Smile si la realizarea forumului doar eu am contribuit dar daca e cineva dornic sa ma ajute sunt ceva posturi de moderatori disponibile pentru ca eu unul nu pot fi mereu on Smile ,aceste persoane ar trebuii sa fie cineva impartial care ma va ajuta ca regulile care sunt sa fie respectate
Sus In jos
noemi_m




Numarul mesajelor : 11
Varsta : 40
Localisation : Dr.Tr.Severin
Data de inscriere : 24/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:19 am

Te-as ajuta cu draga inima dar nici eu nu pot fi on prea des pt ca am si un copilas mic si tre sa am grija si de el!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:19 am

fara sa se supere cineva...mie mi-ar face mare placere... study
Sus In jos
noemi_m




Numarul mesajelor : 11
Varsta : 40
Localisation : Dr.Tr.Severin
Data de inscriere : 24/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:21 am

Ar fi super sa poti sa-l ajuti!Cred ca o sa aima mare bataie de cap!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:25 am

ciuci a scris:
fara sa se supere cineva...mie mi-ar face mare placere... study
cum esti o" veterana" a forumului Very Happy daca asta ai si vrut de acuma faci parte din grupul moderatorilor ,sa fi un moderator bun si impartial si daca ai ceva neintelegeri sa-mi spui a si sa fi atenta ce mesaje stergi doar pe cele cu injurii in ele Smile)
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:54 am

IUHU IUHU IUHU bounce bounce bounce bounce bounce bounce

PROMIT SA FIU CEA MAI BUNA
Sus In jos
mamarutza

mamarutza


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 50
Data de inscriere : 25/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:31 pm

Bine v-am gasit, am venit cu acelasi nick de pe celalalt forum, adica nu stiu cat e de "celalalt" dar banuiesc ca stiti despre ce e vorba. Mai fratilor nu mai suportam sa intru acolo si sa vad asa poze - respingatoare de-a dreptul. Dupa ce am "sondat" terenul am zis ca voi sunteti cu bun simt, nu ca acolo.
Sunt mamica de 2 frumuseti si in timpul liber mai trag cu ochiul si pe kanalD

Ma bucur ca v-am descoperit.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:33 pm

bine ai venit
printre noi si sa-ti traiasca Smile flower flower
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:34 pm

bine ai venit si sa ne fie sederea placuta si fructuoasa
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:04 pm

e super fain forumul...sper sa tzina cat mai mult..si sa nu intre oameni care nu stiu sa vb civilizat..Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:19 pm

Bine ai venit mey flower asha va fi si sper ca pe viitor sa fie mai populat cu posturile ca acuma lumea nu prea se omoara Smile
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:54 am

Bine v-am gasit. Felicitari pentru acest forum
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:55 am

multumesc pentru aprecieri si bine ai venit flower flower

p.s. la cat mai multe posturi pe aici Smile)
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:57 am

am sa incerc, desi sunt putin cam in timpul serviciului. Dar sunt prezenta deja pe forumul vostru (chiar daca pana acum dora ca 'cititor") de cand am vazut "dincolo" primul tau post pentru el. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit   Bine ati venit Icon_minitime

Sus In jos
 
Bine ati venit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sa ne cunostem mai bine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: