Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Castigarea concursului

In jos 
+9
Adelia
dulcyka_90
magdalena
tynaro
liliana
superstar
princess_i
ciuci
Danny
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Ce cuplu ca va castiga concursul ?
Mihaela cu Ionut
Castigarea concursului Vote_lcap2%Castigarea concursului Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Liliana cu Razvan
Castigarea concursului Vote_lcap32%Castigarea concursului Vote_rcap
 32% [ 18 ]
Dragos cu Lacramioara
Castigarea concursului Vote_lcap7%Castigarea concursului Vote_rcap
 7% [ 4 ]
Monica cu Cristi
Castigarea concursului Vote_lcap0%Castigarea concursului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Monica cu Briscan
Castigarea concursului Vote_lcap0%Castigarea concursului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Monica cu Razvan
Castigarea concursului Vote_lcap0%Castigarea concursului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Cristi cu Lacramioara
Castigarea concursului Vote_lcap38%Castigarea concursului Vote_rcap
 38% [ 21 ]
Dragos cu Liliana
Castigarea concursului Vote_lcap4%Castigarea concursului Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Nu se vor casatori nici unul
Castigarea concursului Vote_lcap17%Castigarea concursului Vote_rcap
 17% [ 10 ]
nu stiu sau nu vreau sa raspund
Castigarea concursului Vote_lcap0%Castigarea concursului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 56
 

AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 7:59 am

Tinand cont ca se apropie sfarsitul concursului cel putin ar trebui Smile cine credeti ca va castiga concursul ??


INFO : ca sa puteti vota in acest chestionar trebuie sa fiti logat pe forum
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:19 am

daca cristi cu lacrima..razvi cu lili...vor castiga....apai..nu ma mai uit la editia a doua(cred)
unde ar fi logica?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:22 am

mey stii care e faza multi sustin aceste 2 cupluri pentru diferite motive enuntate pana acuma pe forumuri sau pe la tv Smile

p.s. eu merg pe Liniana si Razvan Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:38 am

de ce? Twisted Evil
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:41 am

Deorece ei mi se par cei mai sinceri de acolo si singuri care si-au dat seama de adevarata fatza a Lacramioarei si nu i-au facut jocul,este adevarat ca au gresit si ei dar este omeneste a gresi ,dar stii cum se zice greseala recunoscuta e pe jumatate iertata si oricum minciunele acelea mi s-au parut nevinovate doar niste incercari de a impresiona fetele cu statul sau financiar .
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:45 am

eu kanal d il dadeam in judecata sincer....

cum sa impresionezi fetele?ele s-ua dus acolo cica sa se marite, mai ult sau mai putin, si sa spui asemenea minciuni inseamna ca mereu faca asa...viseaza sincer...

iar ca sa castige cu lili....mult prea departe de adevar..

iar lacrima sa castige cu cristi ...mult mai mult departe de realitate
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:49 am

mey tu nu ai intalnit nici un baiat laudaros care la prima intalnire spunea cate o minciunica sa te impresioneze ?? Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:57 am

ba da dar...nu a mai ramas cu mine pentru a II a intalnire
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:03 pm

Danny,de ce sa nu luam in calcul si posibilitatea ca Razvan si d-na Maria au avut un plan??Stii tu ca "hotul de hot se fereste".Poate de asta Razvan a facut tot tam-tam-ul ala cu planul pe care l-ar avea Lacrima cu Cristi,poate se stia cu musca pe caciula si a incercat sa distraga atentia....cine stie....
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:05 pm

ai dreptate e posibil si acest lucru ,oricum noi nu putem stii ceea ce gandesc ei ,ci doar sa ne dam cu parerea Smile
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:14 pm

Si ce ne mai place sa ne dam cu parerea si sa facem scenarii.... lol! Daca ar intra pe forum un regizor sau un scenarist cred ca s-ar lasa de meserie.... lol!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:24 pm

lol! adevarat ca avem o imaginatzie bogata lol!
Sus In jos
superstar




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 25/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 4:20 pm

si eu cred ca razvan si liliana sunt cei mai potrivitzi pt a cashtiga....ganditzi-va si la varsta pe care o au....e cea mai potrivita.....Miha si Ionutz au zis deja ca vor sa se distreze, e prea devreme pt casatorie.....si la fel si lacrima cu dragos
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 4:34 pm

yep si ei sunt singuri care au un rost in viatza ,adik ea e secretara si el e om de afaceri
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 9:58 pm

sincer..janic..daca ea se preteaza la asa ceva...ma refer la secretara
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:13 pm

dar ce ai impotriva meseriei de secretara ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:17 pm

nu am nimic ca si secretara...ci faptul asta ca (si din experienta cunostintelor) mereu tre sa se incurce cu sefu...NU sunt de acord..nu numai ca si secretara..ca si colega sau ma rog..la serviciu....Sincer ti se pare normal ca secretara sa se culce cu sefu?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:20 pm

nu mi se pare normal ,dar nu cred ca-s toate asha tine mult si de personalitatea acelei persoane ca daca e integra nu se preteaza la asha ceva
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:24 pm

corect...sa stii ca si eu am vrut sa ma duc ca si secretara la o firma mare sa zic si sotul meu nu m-a lasat...mi-a demonstrat ca la experienta mea si la ces tiu eu, si cum sunt..nu am ce cauta..
Mi se pare un job de femeie singura, fara obligatii...pentru ca daca nu esti in stare sa faci compromisuri acest job nu este de tine...Si sa stii ca prin absurd mai gasesti si sefi, patroni curati si buni la suflet si ti-e drag sa lucri pentru ei..dar sunt putini, si acestia isi aduc oamenii lor in general..
Sus In jos
liliana




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:32 pm

[img]lacrima este cea mai buna ,sper sa castige cu cristi
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:43 am

mie mie se pare ridicol sa castige Liliana. Ea a stat in casa numai cateva saptamani, celelalte au petrecut si Pastele acolo, si nu si-au vazut familiile de atata timp. Ele chiar au luptat pentru acest premiu.... scratch
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:45 am

ai si tu dreptate intr-un fel dar asha e regulametul concursului asta ,care-l schimba astia dupa cum bate vantul
Sus In jos
magdalena




Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 26/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 11:12 pm

ciuci a scris:
sincer..janic..daca ea se preteaza la asa ceva...ma refer la secretara
Buna !Pai este secretara,dar la o scoala,asa ca nu se compara,cu aceea secretara la care cred ca tu te-ai referit. Very Happy



L.E.

tynaro a scris:
mie mie se pare ridicol sa castige Liliana. Ea a stat in casa numai cateva saptamani, celelalte au petrecut si Pastele acolo, si nu si-au vazut familiile de atata timp. Ele chiar au luptat pentru acest premiu.... scratch
tynaro Ti se pare normal sa castige Monica in acest caz???
Sus In jos
dulcyka_90

dulcyka_90


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 3:35 pm

[b] cea mai mare sansa de a castiga concursul o au cuplurile razvan si liliana si cristi cu lacrima.Dar niciun un cuplu nu exista inca practic.Ramane de vazut. Nu stiu daca cei care vor castiga se vor si casatori.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 5:20 pm

pa daca vor premiul trebuie sa se casatoreasca
Sus In jos
Continut sponsorizat





Castigarea concursului Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului Icon_minitime

Sus In jos
 
Castigarea concursului
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: