Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Castigarea concursului

In jos 
+9
Adelia
dulcyka_90
magdalena
tynaro
liliana
superstar
princess_i
ciuci
Danny
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ce cuplu ca va castiga concursul ?
Mihaela cu Ionut
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap2%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Liliana cu Razvan
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap32%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 32% [ 18 ]
Dragos cu Lacramioara
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap7%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 7% [ 4 ]
Monica cu Cristi
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap0%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Monica cu Briscan
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap0%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Monica cu Razvan
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap0%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Cristi cu Lacramioara
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap38%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 38% [ 21 ]
Dragos cu Liliana
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap4%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Nu se vor casatori nici unul
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap17%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 17% [ 10 ]
nu stiu sau nu vreau sa raspund
Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_lcap0%Castigarea concursului - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 56
 

AutorMesaj
Adelia

Adelia


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 27/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:01 pm

Om de afaceri dar se pare ca mint intruna... affraid
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:03 pm

nu mint mei intr-una cel putin asha cred si eu a spus si el cateva minciunele ca sa se dea mare in fatza fetelor in legatura cu situatia lui finaciara
Sus In jos
davidutza_o6




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: plan razvan-maria   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 10:40 pm

princess_i a scris:
Danny,de ce sa nu luam in calcul si posibilitatea ca Razvan si d-na Maria au avut un plan??Stii tu ca "hotul de hot se fereste".Poate de asta Razvan a facut tot tam-tam-ul ala cu planul pe care l-ar avea Lacrima cu Cristi,poate se stia cu musca pe caciula si a incercat sa distraga atentia....cine stie....
abia acum am intrat si am gasit un mesaj mai vechi cu referire la planul maria-razvan si nu inteleg cum ar putea avea un plan PRESTABILIT?.......de cunoscut nu cunosteau pe nimeni in concurs.
regulile nu le cunoastem nici noi nici ei de la inceput ca sa poti sa faci un plan de la inceput........poti spune ca se adapteaza pe parcurs in functie de situatie ceea ce mi se pare normal pentru un concurs....
doar lacrima este cea care a recunoscut la inceput ca a venit la concurs cu planul de al recuceri pe cristi si inca nu-mi dau seama daca a renuntat sau nu la plan.


L.E.
Danny a scris:
nu mint mei intr-una cel putin asha cred si eu a spus si el cateva minciunele ca sa se dea mare in fatza fetelor in legatura cu situatia lui finaciara
probabil tipul s-a gandit ca fetele care participa la concurs au venit pentru bani (ma rog premiu ca iar ne sare mihaela in cap) si afirmare....ceea ce in mare este adevarat si de aceea pune atat accent pe situatia sa financiara......doar au recunoscut de la inceput ca n-au venit sa se marite
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 10:47 pm

ai dreptate oricum nimeni nu-si face plan de acasa sa se certe cu toti Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:33 pm

singurul plan e la LACRAMIOAREI si a lui CRISTIAN
ca sa vedeti la e se preteaza oamenii astia doi va dau exemplu din emisiunea de azi cand CRISTIAN ii spunea LACRIMEI si lui DRAGOS sa se casatoreasca si dupa aia sa se desparta
iar GABRIELA nu a dorit sa spuna in casa despre aceasta declaratie a lui CRISTI sa auda si mamele care e de fapt interesul .

JALNIC KANAL D
e clar ca o sustine pe LACRAMIOARA si mai nou pe CRISTIAN
JOCURILE sunt facute
PLANUL celor 3 impostoti: LACRIMA CRISTI si GEORGETA e intrat in linie dreapta
poate le da D-zeu o palma si o iau in freza pe final
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:34 pm

eu cred ca le va da ca s-ar face prea de cacao Kanal D Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 12:24 am

Kanal D...cea mai mare tzeapa pentru noi:))...ar trebui sa ne invatam minte si sa nu mai urmarim emisiunea cea noua cu atata interes ca sigur vor fi si acolo alte facaturi...
Am fost si suntem prea mult mintiti...dar poate cine stie...se va face dreptate odata si odata...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 12:30 am

felicitari bine ai zis-o Smile cheers cheers cheers
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:20 am

Bineinteles ca vor castiga singuri care merita Cristi si Lacrima
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:22 pm

Sa castige cine o fi..numai sa fie corect..macar partea asta sa fie corecta si sa numai fie "scenarii"..macar de dragul nostru..a celor care am vizionat aceasta emisiune cu mare interes..le-am adus rating..am votat...le-am bagat bani in buzunar mai exact...
Sa castige si ei dar sa nu fie nimic "regizat"de moderatori si de tot ce tine de Kanal D...sper sa demonstreze ca sunt oameni...macar de data asta[/u]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Castigarea concursului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Castigarea concursului   Castigarea concursului - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Castigarea concursului
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: