Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Rus Alexandru (a doua eliminare)

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Rus Alexandru (a doua eliminare) Empty
MesajSubiect: Rus Alexandru (a doua eliminare)   Rus Alexandru (a doua eliminare) Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:17 am

Rus Alexandru (a doua eliminare) 7alexandru3rg3


Data Naşterii : 07.10.1977

Anii : 29
Zodia : Balanta
Ocupatia : Intreprinzator
Localitatea : Cluj-Napoca
Echipa : Est


Biografie

Ma numasc Rus Alexandru,si sint nascut la data de 07.10.1977 in Cluj-Napoca judetul Cluj,si locuiesc in localitatea Cluj-Napoca str. Plimbatul,dansul,sportul,animalele de casa,si sint o persoana familiara si ma acomodez foarte repede cu un loc nou sau intr-o situatie dificila sau mai mult dificila si in special ma acomodez si cu persoanele mai dificile sau mai ciudate.locuiesc mai mult singur desi parinti mei sint in cluj-napoca dar asta nu inseamna ca nu ii ajut mult si pe ei si pe bunici mei.spun ca nu locuiesc cu iei pt. ca mai tot timpul am fost plecat in strainatate sa lucrez sa ma pot intretine si sa-mi pot ajuta familia.am fost plecat in Germania si Austria de cativa ani si am un punct de vedere total dif erit fata de o persoana care nu a fost in strainatate,punct de vedere adica oameni,civilizatie,idei,sperante.imi ajut prie tenii foarte mult si sintem uniti adevarul este ca mi-am ales intotdeauna bine prietenii si amici,si am ocolit anturajele de tip interlop sau recidivizi,sau excrocii.Sincer mi-am dorit din totdeauna comunicarea,si sa am servicii in care sa am legaturi direct verbale cu oamenii si mi-a placut sa-i ascult si sa ii pot ajuta daca este cazul.Legat de mine si de copilaria mea sincer sa va scriu am avut o copilarie mai putin fericita pt.un copil de o varsta in care are foarte multa nevoie de ambii parinti adica ca am fost crescut de mama mea si de bunicii mei mai mult dar am avut mare nevoie de un tata.Nu l-am vazut sau cunoscut pe el niciodata si nici nu am intrebat de el.Asta a fost sa fie si am trecut peste asta incet incet cu timpul si am mers mai departe.Am fost un copil mai retras sa zic asa,cam pierdut la timpul respectiv fata de alti copii si nu mergeam l a scoala si am repetat de doua ori clasa 1.Pina la urma am devenit un bun scolar cu timpul si mi-am dat seama ca fara scoala in viata nu imi am rostul.Si nt o persoana sentimentala,romant ica,dar si severa fata de mine si de altii cand este cazul.daca nu impui ti se impune asta este pt mine o lege sa zic asa dar numai cand este cazul si imi place sa fac un lucru repede,curat si bine.imi place foarte mult sa gatesc,curatenia, ordinea,punctualitatea.La acest concurs Comando Romania ma-m inscris pentru mine si mama mea,spun asta deoarece ea este foarte bolnava si sufera de insuficienta renala cronica iar tratamentul medicamentos pe care ea il face nu mai are nici un efect,si inca la dializa nu a ajuns dar medicul spune ca s-ar putea sa nu reziste organismul la dializa si ea are nevoie de transplant renal si acesta ar fi singura sansa de vindecare pentru ea.am decis sa ma inscriu in acest concurs cu speranta de a castiga si i-am spus iei ca daca voi castiga am sa o ajut in legatura cu transplantul renal aici in Romania sau in strainatate.pt.mine si mama mea acest concurs este un vis care trebuie sa devina real si voi face tot ce imi sta in putinta.Vreau pe aceasta cale sa multumesc foarte mult or ganizatorilor!Va multumesc!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Rus Alexandru (a doua eliminare) Empty
MesajSubiect: Re: Rus Alexandru (a doua eliminare)   Rus Alexandru (a doua eliminare) Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:49 am

imi pare rau de el ca a iesit a facut ceva greseli ,dar era un punct forte al echipei de est pakat ca a fost eliminat mai ales ca atunci cand a fost eliminat nu din cauza lui s-a pierdut aceea proba.oricum felicitari si sper ca mama lui sa scape de problemele de sanatate
Sus In jos
 
Rus Alexandru (a doua eliminare)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sancraian Cristina( a treia eliminare)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: