Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Vasile Viorela Cristina (prima eliminata)

In jos 
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Vasile Viorela Cristina (prima eliminata) Empty
MesajSubiect: Vasile Viorela Cristina (prima eliminata)   Vasile Viorela Cristina (prima eliminata) Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:28 am

Vasile Viorela Cristina (prima eliminata) 6viorela5gd6


Data Naşterii : 03.10.1986

Anii : 20
Zodia : Balanta
Ocupatia : Student
Localitatea : Ploiesti
Echipa : est



Biografie

Ma numesc Vasile Viorela Cristina,m-am nascut in data de 03.10.1986 in Ploiesti,Prahova.In prinii doi ani de viata am locuit in Ploiesti, str. Cercelus nr. 48,la bunici impreuna cu parintii mei, Cornel si Elena. La varsta de 2ani m-am mutat in Mihai Bravu,unde locuiesc si acum inpreuna cu parintii. Am avut o copilarie frumoasa si lipsita de griji. O perioada din copilaria mea am trait-o la tara, la Scoviste,comuna Peris,unde au trait bunicii mei din partea lui mama.
In anul 1993 am intrat la scola: SCOALA CU CLASELE I-VIII"SFANTA VINERI" pe care am terminat-o in anul 2001.
In anul 2001 an intrat la liceul: GRUP SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII"VICTOR SLAVESCU" la care am urmat cursuri economice,terminand in anul 2005 cu diploma de Tehnician in Turism.
In anul 2005 an intrat la UNIVERSITATEA DE PETROL-GAZE Ploiesti, la care inca urmez cursurile in anul II,specializarea fiind: MERCEOLOGIE SI MANAGEMENTUL CALITATII.
In 2005 am fost angajata la firma SC.EURO BUSSINES S.R.L.,unde am ocupat functia de agent comercial timp de 10 luni.
In anul 2006 am fost angajata la Carrefour Ploiesti,ocupand functia de casier timp de 4luni.
In prezent sunt studenta si locuiesc impreuna cu familia mea in Ploiesti.
Am un frate pe nume Stefan care este clasa a VIII-a la LICEUL MIHAI-VITEAZU PLOIESTI.
Tatal meu lucreaza in constructii,iar mama este pirotehnist.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Vasile Viorela Cristina (prima eliminata) Empty
MesajSubiect: Re: Vasile Viorela Cristina (prima eliminata)   Vasile Viorela Cristina (prima eliminata) Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:51 am

un fizic de invidiat ,eu am crezut ca va "sterge" pe jos cu toate concurentele si se pare ca m-am inselat a fost doar la suprafata ,trebuia eliminata mai devreme
Sus In jos
 
Vasile Viorela Cristina (prima eliminata)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sancraian Cristina( a treia eliminare)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: