Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest Empty
MesajSubiect: Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest   Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:36 am

Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest 9doniel10ll1



Data Naşterii : 02.12.1980

Anii : 26
Zodia : Sagetator
Ocupatia : Bugetar
Localitatea : Bucuresti
Echipa : vest




Biografie

Iarna….decembrie..1980,in ziua de 2,numar caracateristic unei perechi,undeva in valcea, m-am nascut eu,Doinel…Doinel-Vintila NINCIULEANU.Spre norocul meu ,parinti mi-au fost dati Ion si Victoria,iar mai tarziu le-am multumit din suflet ca au fost barbat si femeie…tatal,un reusit maistru,iar mama casnica,o gospodina priceputa..care si-a dat tot interesul ca fiul ei ,Doinel, sa ajunga la 1,85 h si 90 de kg…….
Acelasi lucru il pot spune ca a facut si cu fratii mei,si anume..:
-Tibi,pe care l-au sarutat prima data in 17 nov.1974,fratele cel mare,l-au educat si l-au indrumat pt a fi un bun fotbalist dar in acelasi tip sa si termine Academia Nationala de Sport….dar momentat este subofiter in cadrul M.A.I.(nu ca ar castiga mai bine decat un profesor de sport,recunoaste ca a ajuns in M.A.I.din pasiune…cica…)
-Giani,..recunosc ..intradevar ..chiar este de o frumusete rara..si chiar este din 01.03.1977,dupa ce a supravietuit cutremurului din acel an,a ajuns sa termine o scoala de actorie..numai stiu exact ce si pedagocia…mari rezultate a mai avut ca si profesoara ,pacat ca toata munca ei a fost abandonata cand s-a hotarat sa se marite acum un an cu un prieten de al nostrum si locuiesc in Italia..morala:doar tu sa cunosti surorile prietenilor nu si ei pe ale tale.
-Claudiu,fratele cel mic,din nov.18.1980,a manifestat o energie interminabila,termina profesionala,face armata si vrea sa plece in ..normal.. Italia….in tot acest timp multe inimi de fete au mai plans dupa el…asa se intampla cand esti cu adevarat placut.
-eu..Doinel..rolul principal din aceasta bibliografie,termin liceul umanist in 1999(nu conteaza cum..ci doar media de la bac)imi fac un dosar pt poilitia,nu sunt admis,dar, plec in armata…si uite asa timp de un an de zile am fost instruit si tarat pe coate si genunchi la Garda Nationala,Regimentul 30 Garda si Protocol "Mihai-Viteazul".Nefiindu-mi suficiente toate aceste lucruri,din martie 2002,raman angajat,ca si militar, pe functie de comandant de grupa,probabil pentru a ma convinge ca nu a fost chiar atat de greu.In iunie 2003 dornic de avansare si de a putea conduce cu mana de fier alte contingente ale armatei romane,dau examen la scoala militara din cadrul Ministerului Justitiei..si spre surprinderea mea,..am intrat.Unde gandurile lui Pluto se intersecteaza cu Marte,razboinicul,si imi aduc noroc in cariera,aici am fost numit comandant de clasa…..super.Dupa terminarea scolii militare ,in 2004,sunt repartizat in cadrul Penitenciarului de Maxima Siguranta Bucuresti-Jilava..unde lucrez si momentan.
Aici am reusit sa cunosc un tip care imi este coleg si in acelasi timp bun prieten…prieten si atat….Laurentiu fiind numele sau de scena.Un tip sincer,realist,in care pot avea incredere oricand…..sper.
Un alt bun prieten este colegul meu de apartament,intitulat Pena Alin,fost coleg din M.A.N.,..joc impreuna cu el intr-un serial de lung metraj de 6 ani….adica impartim acelasi apartament,mai exact bucataria si baia,caci,din fericire, momentan avem fiecare camera lui,……..am trecut prin multe impreuna in ceea ce priveste serviciul cat si in viatza personala.
Ma opresc aici cu aceasta bibliografie(daca o putem numi in acest fel),pentru a nu rapi prea mult timp din viata persoanelor care sunt nevoiete sa o citeasca.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest Empty
MesajSubiect: Re: Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest   Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:23 am

e dragut..si chiar il duce mintea
Sus In jos
 
Ninciuleanu Vintila Doinel capitan al echipei vest
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iulian Sandu capitan al echipei de est

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Comando Romania :: Discutii despre concurenti-
Mergi direct la: