Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un nou inceput

In jos 
+6
Cerberus
x_deya
Scarlett
DATY
floris
Danny
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 5:37 pm

Sunteti pregatiti pentru un nou inceput ?? S-au deschis inscrierile pentru prima editie formularul de inscriere il gasiti aici http://www.unnouinceput.ro/basvuru.asp aceasta fiind site-ul concursului http://www.unnouinceput.ro.


Ce opinii aveti in legatura cu aceasta emisiune ??
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:22 am

avand in vedere ca varsta minima este 25 ani, sper sa avem parte de niste concurenti mai maturi si poate chiar sa vedem relatii adevarate sau incercari reale de relatii si nu doar niste jocuri cum se intampla la npm.
si mai sper la niste ore de difuzare muuuuuuullllt mai accesibile Very Happy
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 9:07 am

După cum se vede în promoul pe care îl au eu cred că se înscriu persoane mature care au avut o decepţie în dragoste şi vor să înceapă o relaţie nouă nu ştiu dacă se urmăreşte reluarea unei relaţii mai vechi, dar nu cred ptr. că fiecare se înscrie singur. Oricum la mine nu este cazul deşi sunt divorţată nu am nici vârsta şi nici nu sunt de acord să iţi expui în public trăirilr, sentimentele li mai mult decât atât cei care se înscriu la aceste concursuri au alte interese pe care le urmăresc şi nu de a se indrăgosti şi a face un cuplu. Sar vom vedea Smile bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:36 am

in doua saptamani cred ca va debuta emisiunea sa vedem cum va fi Smile
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 3:36 pm

Serios, oare chestia cu esecul in dragoste nu e justificarea care a lipsit editiei actuale a NPM? Ca sa vina iar iubareti certareti si scandalagii si sa-mi strice cheful?
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:03 am

Pai si "un nou inceput "va fi la fel ca npm..o mare tzeapa pt.noi...si va castiga tot cel care este la putere...adik tot cel care are multi bani...nu mi se pare corect...in primul rand la aceste emisiuni ar trebui sa participe doar cei care nu au asa multe posibilitati si care merita intr-adevar un premiu frumos...atunci zic eu ar fi mai interesant...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 12:11 am

se pare ca incepe pe 21 Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 12:12 am

da..sa vedem ce o fi Laughing
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 9:42 am

Smile si eu astept sa vad cum va fi noua emisiune
Sus In jos
Danette

Danette


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 17/07/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 6:52 pm

sper sa fie mult mai bine realizata aceasta emisiune Cool
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 6:54 pm

si eu dar tinand cont ca e la Kanal D nu prea cred
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 7:21 pm

de acord cu tine dani...nu cred ca va fi cn stie ce avand in vedere ca este o emisiune la Kanal D:(
dar sunt sigura ca ne vom obisnui cu ea la fel ca si cu "Nora pt. mama"si ii vom accepta toate neregulile si toate lucrurile urate...
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 11:03 pm

lasa ca incepe ea , emisiunea , dumineca, atunci nu ne mai opresti Danny
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 2:15 am

A inceput faimoasa emisiune...
Ce parere aveti?
Pentru inceput imi place...si cum am mai spus cred ca va fi mult mai interesanta...datorita varstei si a experientei de viata a participantilor...


Mi-a placut Simona deocamdata....
Care este participanta dvs.favorita pana in prezent???
Sus In jos
Travis Bickle

Travis Bickle


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/07/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 7:48 am

Poate n-ar fi rau sa ne spui si de ce ...Btw, un rezumat al emisiunii, unde poate fi vazut ?
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 7:51 am

si mie mi-a placut tot Simona si Iulia (parca asa se numea. A fost ultima din fetele de argint, psiholog de meserie).
Sunt curioasa sa vad cati si ce fel de barbati se vor inscrie.
La un moment dat ma gandeam, ca ar fi interesant ca, pentru fetele de 26 si 27 ani sa se inscrie unii din baietii de la npm Smile)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 6:19 pm

eu unul nu am apukat inca sa vad nici o emisiune,dar din cate am inteles nici asta nu este in direct Sad
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 7:31 pm

Nici nu ma asteptam sa fie in direct...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 7:36 pm

Very Happy cred ca cei de la Kanal D sunt cei mai fericiti ca din cate am vazut eu la emisiunea de seara din prima zi au inceput cu scandalurile Smile

L.E.
floris a scris:

La un moment dat ma gandeam, ca ar fi interesant ca, pentru fetele de 26 si 27 ani sa se inscrie unii din baietii de la npm Smile)

Bris merge si pentru tipa care vad ca are 33 de ani ca atata avea si el parca Smile


Ultima editare efectuata de catre in Lun Iul 23, 2007 7:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 8:09 pm

Iata ca a inceput si aceasta emis. In principiu pare atractiva, mai ales ca a debutat deja cu ceva conflicte.Imi place si mie Simona, Irina , Anca si Carmen.Asta asa... la prima vedere , probabil pe parcurs cand vom incepe sa le mai descoperim.. cine stie?
Oricum, vom fi aici cu incisivii pregatiti. Laughing
AAa, nu-mi place cum suna " doamnele de argint" si " doamnele de aur " probabil am eu ceva .... Arrow
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 8:14 pm

Asa este...
Si mie tot Simona imi place...la prima vedere mi-a parut o femeie sensibila,frumoasa,cred ca si inteligenta...dar ramane de vazut...
Abia astept sa intre si barbatii in casa sa vedem ce va fi...
Cred ca ne asteapta o emisiune foarte interesanta... Smile
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iul 24, 2007 7:14 am

despre ce scandal vorbiti? eu, cum sunt la servici la ora aceea.....Mai este emisiune si la ora 19?
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeMar Iul 24, 2007 7:22 am

Gina, daca nu ma insel , se pare ca nu prea socializeaza cu partenerele de concurs , a avut unele discutii cu Elena si mai cu o doamn de aur ( nu-i retin numele, cea blonda cu ochelari) si de aici au inceput cu acuzele ptr. Gina. A atacat-o si Irina, Carmen...
Oricum de la niste discutii puerile ,sper sa nu se ajunga la vb. grele.


L.E. inca o data am convingerea ca Gina va produce multe intrigi si ca ne vom amuza pe seama ei , m-a impresionat povestea lui Carmen care cred ca-l mai iubeste pe ex.sotul
Cred ca se exagereaza cu prezentarea concurentelor , de 3 zile cam asta se intampla.
Atentie Kanal . Mad
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 6:54 am

nu s-a intamplat nimic interesant inca? nimeni nu mai scrie nimic.... Eu sunt la servici. inca n-am reusit sa vad Sper sa recuperez sambata sau duminica, cand e emisiunea
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 7:10 am

Am urmarit emisiunile de seara mai ales si nu m-au impresionat prea mult. Nu prea inteleg ce o sa se intimple in ideea ca acest concurs va dura 6 saptamini si nu stiu cind vorf fi selectati barbatii inscrisi si citi vor fii 1 sau mai multi. Oricum eu consider ca o femeie trecuta de 30 de ani, cu experiente, cu iubiri si casnici ratate este foarte greu sa faca o pasiune intr-o astfel de emisiune deci pina la urma si aici este vorba tot de premiu sau poate ma insel....voi cum vedeti lucrurile... o zi suportabila va doresc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput Icon_minitime

Sus In jos
 
Un nou inceput
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Un nou inceput :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: