Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un nou inceput

In jos 
+6
Cerberus
x_deya
Scarlett
DATY
floris
Danny
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 9:58 am

Nici pe mine nu ma prea pasioneaza emisiunea,poate mai tarziu cand vor apare masculii...
Emisiunea de seara nu o pot vede doar franturi. Ieri a sunat un GRIGORE care spunea ca Gina e dusa cu capul de atata carte si ca n-a avut 4 sau 5 cereri in casatorie ( de unde o stii el asta???? ca doar n-a stat langa ea mereu sa vada.Tipa a recunoscut ca a avut o depresie ( cum multi avem ) dar e ok acum. Oricum a fot cam anbiguu grigore asta( sa mai bea agheasma).
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 10:45 am

ieri am vazut si eu un pik pentru prima data ,prima impresie ca iar ne i-a drept fraieri cei de la kanal d Smile,eu unul nu inteleg de ce concurenti nu pot viziona materialele pe care le dau la televizor si comenteaza din amintiri.Gabriela iar insista pe scandaluri care erau aplanate de mult cred ca din lipsa de subiecte
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 12:11 pm

duduta a scris:
Nici pe mine nu ma prea pasioneaza emisiunea,poate mai tarziu cand vor apare masculii...
Emisiunea de seara nu o pot vede doar franturi. Ieri a sunat un GRIGORE care spunea ca Gina e dusa cu capul de atata carte si ca n-a avut 4 sau 5 cereri in casatorie ( de unde o stii el asta???? ca doar n-a stat langa ea mereu sa vada.Tipa a recunoscut ca a avut o depresie ( cum multi avem ) dar e ok acum. Oricum a fot cam ambiguu grigore asta( sa mai bea agheasma).
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 12:40 pm

au inceput cu acelasi lucru ca si ieri azi Smile
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 8:45 am

Ieri nu am avut timp sa vad emisiunea , am avut alte lucruri mai "importante" de facut ( nu-i asa Danny ? mare rabdare ai avut cu mine dar merge tais, ms.) Cred ca in momentul cand va apare un mascul ceva , lucrurile se vor mai schimba,deocamdata e cam plictisitor.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 8:56 am

cu placere eu am mai prins cate ceva pe sarite Smile oricum cam plictisitoare emisiunea cat am vazut in doua zile nu prea ma impresionat cam mult .

Cine credeti ca va iesi sambata seara??
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 9:02 am

Ordinea de iesire din casa dpdv al meu ar fi :
1)Felicia
2)Valentina
3)Eugenia
4)Olga
5)Elena
6)Iuliana
7)Anca
8)Simona
9)Lucia
10)Irina
11)Gina
12)Carmen


Clasamentul nu a fost facut in ordinea preferintelor ci m-am bazat pe alte lucruri
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 1:06 pm

Hai ca e de groaza Gabriela , parca toata saptamana nu tot asta au discutat despre viata lor de dinainte de a intra in casa..Sa vina masculiiiiii.......ca ne plictisim asa. In privinta eliminarilor chiar nu stiu ce sa zic, cine va iesi prima.....sincer, nici nu prea stiu bine care e Felicia probabil de aceea va iesi ca nu s-a facut remarcata prin nimic.
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 3:45 pm

Ai anticipat bine Danny , a iesit Felicia , la Gina chiar nu ma asteptam nici eu, credeam ca o vor tine astia de la Kanal ptr. intriga mai ales ca avea si un trcut " interesant "

Se pare ca nu prea sunteti preocupati de emis.nici eu , poate mai tarziu....
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 7:40 am

daca npm mai avea un <<ceva>> anume care ma tinea in fata tv-ului noua emisie n-are absolut nimic!!! e un circ ieftin si lipsit de sare si piper! nu e nimic de vazut aici... poate mai tarziu??!! ma cam indoiesc...
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 11, 2007 10:30 pm

Sad nu mai intra nimeni pe aici????? nu va place deloc Inceputul? Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput   Un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Un nou inceput
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Un nou inceput :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: