Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ce ar fi daca...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 10:20 am

Ce ar fi daca emisiunea finala nu va fi in direct...?Voi ce credeti...?Va fi sau nu in direct???
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 10:53 am

eu cred ca nu va fi in direct
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 2:14 pm

Nu au curaj sa dea finalul in direct deoarece jocul nu a fost cinstit, multi au de comentat mai ales acum cind i-au lasat afara si vor vedea perceptia publicului si inregistrarea showlui si isi vor da seama cit au fost de manipulati. Oricum este o mare ratare ptr. kanal D si au pierdut si telespectatorii pe care ii mai aveau. Pacat de asteptarile unora si de patosul pe care l-au pus in sustinerea favoritilor
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 12:28 am

s-ar putea sa fie in direct:D
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 12:07 pm

Ma indoiesc ca ar fi in direct...daca Lacrima ii adreseaza intrebarea doamnei Georgeta si Cristi zice nu?????va dati seama ca nu risca ei sa faca un direct...n-au fost ei in stare sa faca emisiunea de sambata in direct,daramite "marea si fabuloasa finala"...
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 5:52 pm

:lol:asa este..dar asa am auzit..ca este posibil sa fie in direct..desi ma cam indoiesc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ar fi daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ar fi daca...   Ce ar fi daca... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ar fi daca...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Joc - Ce ar fi Daca.......
» Gina Batranu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: