Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Joc - Ce ar fi Daca.......

In jos 
+12
DATY
Scarlett
arynna3
duduta
cebogd
Laura
Dultzica
andrra
princess_i
love4u
ciuci
Danny
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 3:28 pm

Acesta se joaca in felul urmator,intrebarile de preferat sa fie legate de emisiune:

Se incepe cu o intrebare: Ce ar fi daca..... ?
De ex: Ce ar fi daca nu ar mai exista aer ?
Tu trebuie sa raspunzi la intrebarea celui de deasupra si dupa raspunsul tau inchei cu o intrebare care incepe cu: Ce ar fi daca.....?


Hai ca incep eu


Ce ar fi daca Razvan ar castiga cu Liliana ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:42 pm

ar fi un esec total..nu sunt de la inceput impreuna, nu se cunosc, nu au numic in comun..

Ce ar fi daca Lacrima nu ar mai iesi nora saptamanii? bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:51 pm

ar intra Briscan in casa

Ce ar fi daca Lacramioara nu ar castiga concursul ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:54 pm

pai mie mi-ar parea bine si sunt sincera...
Ar fi un dezastru pentru ea ca a fost nora sapt de la inceput...si chiar isi doreste sa castige

Ce ar fi daca ar castiga Mihaela cu ionut acest concurs?
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:59 pm

ar fi ok caci imi place si de ea mult, dar eu imi doresc sa castige lacrima care este preferata mea!ce-ar fi daca lacrima ar castiga concursul cu cristi?
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:02 pm

ar fi un vis al unora distrus:dragos si roxana..si un cristi mincinos care nu-si respecta decizia luata..

Ce ar fi daca razvan nu ar vrea sa fie cu lili daca aceasta ar castiga, si ar refuza-o?
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:16 pm

ar fi tragedie!!!s-ar lasa maria de orice caracter de doamna de inalta societate si s-ar infige in parul ei!razvanel-bombonel-dondonel cred ca ar plinge in bratele guritei lui dragi! ce-ar fi daca lacrima ar recunoaste ca inca il mai iubeste pe cristi asa cum monica a recunoscut ieri ca inca il iubeste pe george?(nu cred ca dragos ar fi traumatizat asa ca sa nu-mi spui asta Laughing ca eu inca cred ca sta cu ea ptr voturile publicului!)
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:26 pm

cum monica nu stie ce va spune george...asa nici lacrima nu va sti ce spune cristi..poate avea surpriza neplacuta..

Ce ar fi daca cei doi de afar cristi , briscan nu vor sa intre in casa(chiar daca regul nu accepta refuzuri???
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 6:09 pm

pay sunt obligatii prin contractele semnate dininainte de a intra in casa ,cum a spus si Gabriela la momentul asta toti sunt considerati inca concurenti


Ce ar fi daca ar intra Briscan in casa in aceasta saptamana??
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 6:28 pm

cred ca ar fi foarte interesant si asa cum de cand a venit liliana emisiunea este mai controversata ,asa ar fi si in cazul lui briscan care ar avea ceva de comentat la adresa monicai in mod sigur!ce-ar fi daca s-ar dovedi ca razvanel este gay si falimentar?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 7:12 pm

desi eu cred ca e imposibil de domonstrat acest lucru deorece nu e adevarat nu s-ar intampla nimik poate doar sa le creasca audientza la astia de la Kanal D Very Happy

Ce ar fi daca Cristi intra azi in casa ??
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 7:26 pm

Lacramioara ar fi in al noualea cer Very Happy si d-na Maria ar face o criza de nervi cand ar vedea-o pe d-na Georgeta!!!yupiiiii cheers
Ce ar fi daca d-na Anica s-ar supara pe fete si pe mame si n-ar mai face de mancare in semn de protest??? Twisted Evil
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 7:29 pm

ar trece fetele la regim decat sa treaca la cratitza Smile


Ce ar fi daca Liliana nu ar face cuplu cu Razvan??
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:13 pm

Ar plange Razvan si d-na Maria l-ar consola si i-ar spune ca oricum Liliana nu era buna pentru el,ca merita ceva mult mai bun ca ea. Si desigur ar incepe sa o vorbesca de rau pe Liliana!
Ce ar fi daca ar iesi din casa d-na Maria impreuna cu odorul ei?
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:49 pm

N-am avea le ce sa ne mai uitam pt ca ....dc sa nu recunoastem....ei fac emisiunea interesanta si putin mai "piperata".Oricum au niste piese lipsa la "motoras" Very Happy

Ce ar fi daca se intoarce Cristi si face cuplu cu Liliana doar ca sa-l oftice pe Razvan ??? cheers


Ultima editare efectuata de catre in Joi Mai 24, 2007 8:50 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:50 pm

ar fi foarte foarte bine cheers lol! jocolor ...sa te auda DUMNEZEU! Laughing
ce-ar fi daca dragos ar recunoaste ca n-o place pe lacrima si sta cu ea doar pentru voturi?

L.E.
scuze andrra nu vazusem ca ai raspuns tu!! hai sa iti raspund eu tie si tu mie apoi k? pai mie una mi-ar parea foarte rau caci cristi imi place pe cand liliana NU!in schimb trebuie sa recunosc ca ar fi ceva... ...mi-ar placea sa le vad fata mariei si lui razvanel!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:53 pm

ar insemna ca a invatat si el ceva din atitudinea Monicai relativ la dezvaluirile ei din ultimul timp ,dar eu nu cred ca va face asta niciodata deorece vrea sa castige cu orice pret Smile

Ce ar fi daca emisiunea nu s-ar termina peste 2 saptamani cum se zice ??
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:55 pm

m-as enerva cumplit caci ma scot din minti astia cu fazele lor prin care nu fac nimic public!eu pana la ei n-am intalnit un astfel de concurs!ce-ar fi daca ar intra bris in casa si ar face cuplu cu liliana?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:42 pm

ar dezamagi-o bris pe Daniela ca din cate am inteles ar umbla cu ea acuma , a si ar fi cuplul cu cele mai mici sanse la castigarea concursului


Ce ar fi daca ar castiga Monica concursul ??
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:04 pm

ar fi..culmea! geek cum sa castige ea ??cu cine?cu cristi?sau cu george?ce-ar fi daca saptamana viitoare ar fi marea finala???
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:07 pm

ar castiga Razvan si Liliana Razz



Ce ar fi daca la sfarsitul concursului nu face nici un cuplu nunta ??
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:10 pm

ar fi naspa si m-as oftica!! Mad dar eu cred ca o sa fie n-are cum..la cat au indurat saracii acolo in casa garantat ar face orice pentru premiu;doar nu s-au chinuit degeaba!ce-ar fi daca saptamana viitoare ar iesi mama saptamanii doamna anica??si lacrima nora saptamanii?
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:24 pm

Daca d-na Anica ar iesi mama saptamanii sigur ar plange de bucurie Very Happy .si daca ar iesi Lacrima nora saptamanii ar chema-o in casa pe d-na Georgeta si pe Cristi.
Ce ar fi daca ar iesi Mihaela nora saptamanii?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:29 pm

acelasi lucru ca si celalte 2 caschetare Smile l-ar chema pe Cristi mai ales ca dupa cum zice ea e suparat pe bris ca a facut-o mironositza .


Ce ar fi daca Gabriela nu ar mai prezenta editia a doua ??
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:07 pm

Ar gasi vreo "fufa"care sa prezinte,numai ca nu cred ca s-ar descurca atat de bine ca si Gabriela.Si oricum nu cred ca vor risca sa puna pe altcineva sa prezinte pentru ca ea are deja experienta primei emisiuni (ceea ce e foarte important)Nu cred ca-si permit sa bage pe altcineva care sa scoata nu stiu ce "perlute" pe gura.
Ce ar fi daca d-na Maria ar lua-o deoparte pe Lacrima si si-ar cere scuze pentru tot ce i-a facut?? Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Joc - Ce ar fi Daca....... Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... Icon_minitime

Sus In jos
 
Joc - Ce ar fi Daca.......
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce ar fi daca...
» Gina Batranu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: