Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Joc - Ce ar fi Daca.......

In jos 
+12
DATY
Scarlett
arynna3
duduta
cebogd
Laura
Dultzica
andrra
princess_i
love4u
ciuci
Danny
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 5:48 pm

Care sunt televiziunile din top 3 din Ro? TVR care o taraie (ca televiziune nationala ar trebui sa ofere mult mai mult)? Antena1 care isi bate joc de noi cu emisiuni gen "Ciao, Darwin!", "Ziua judecatii" sau "Test de fidelitate"? ProTV de care nici nu mai am ce spune? Prima care in afara de "Carcotasii" si "Schimb de mame" (care marturisesc ca e un reality show care m-a prins)...?
Nici nu stiu despre care sa cred ca ar fi realizat emisiunea aceasta asa cum trebuie.. (Ce-ar fi daca Kanal ar fi cinstiti cu noi la urmatoarea editie?)

Intrebarea: ce ar fi daca Georgeta si-ar recunoaste adevaratele sentimente pt Lacrima si ne-ar scuti de teatrul ieftin pe care il presteaza?
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 9:38 am

Georgeta nu se va schimba este meschină şi falsă şi îşi cunoaşte bine rolul, nu va ceda în nici o situaţie. Ce-ar fi daca vaporul ar eşua pe undeva Question Twisted Evil
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 9:50 am

ar fi perfect..din Nora pt mama ar fi Supravetuitorul si ar castiga Lacrima dupa ce i-ar manca pe toti concurentii(Cristi ar fi cina de adio)..poate asa scapam de ea. si de el...
Ce ar fi daca Lacrima,Geogeta si Cristi ar fi actori in viata de zi cu zi?
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 7:29 pm

Ar fi niste actori foarte prosti, pt ca uneori parca nici nu stiu sa vorbeasca.. Sau poate tocmai de asta ar fi actori foarte buni..

Ce-ar fi daca ar castiga Dragos cu una dintre fetele noi ca sa moara Lacrima de ciuda?
Sus In jos
ANAMIH




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 31/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 11:52 pm

ne-am uitat degeaba la emisiune!

.... fiecare "cuplu" ar avea camera lui?
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 4:15 pm

What a Face pai exista un singur cuplu oficial, miha si ionut,asa ca nu ar fi cine stie ce... CE ar fi daca...la intoarcerea din croaziera toate fetele <<vechi..>> ar ramane pe tusa si baietii s-ar precipita la insuratoare cu cele noi???
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 4:55 pm

Ar fi o treaba bine meritata pentru Monica si Lacra, sa li se arate ca acest concurs nu a depins numai de ele, care oricum au venit pentru orice numai sa-si gaseasca un nou partener nu.

Ce-ar fi daca Cristi se leaga cu o fata noua, apoi Lacrima il cere totusi la sfarsit de la mama-sa?
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:07 pm

Pey..km asa se pare k are de gand sa faca Lacrima. Problema e ... CE AR FI DAK ...Doamna Georgeta o accepta pentru ca Ii va fi MILA de SCUMPA EI ,Lacramioara?Ce O sa faca Cristi in cazut asta ? affraid
Sus In jos
yvonne




Numarul mesajelor : 5
Varsta : 45
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 4:17 pm

Ce ar fi daca, ajunsa finalista, lacrima nu l-ar alege pe cristi ? Smile
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 5:55 pm

buna intrebare...pai probabil ca-si va incerca iar norocul cu dragos... CE AR FI DACA odata ajunsa in finala, Lacrima ar intreba-o pe dna Maria daca vrea sa fie mama ei????
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 11:46 am

Maria ar raspunde ca la ea in casa nu au ce cauta persoane de calitatea indoielnica a "Lacrimioarei" si ar trimite-o la Mioveni sa se marite.
Ce ar fi daca concursul asta e aranjat si am face plangere la CNA?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:35 am

pay nu am avea probe pe care sa facem aceasta plangere si nu ar fi luata in seama de catre cei de la CNA

Ce ar fi daca Liliana ar iesi nora saptamani in ultima saptamana ??
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 1:14 pm

Ar fi cel putinciudat, eu nu prea vad de ce ar iesi, doar asa, sa i se faca in ciuda Lacramioarei?

Ce-o sa fie daca iese Mihaela nora saptamanii? Ar merge sau nu cu cerutul de sot la Bunica?
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 9:25 pm

ar fi o tragedie cel putin pentru mine trebuie neaparat sa iasa Lacrima ca ea vreau sa castige ,oricum daca va iesi mihaela sigur se va duce

Ce ar fi daca ar iesi Lacramioara( flower ) nora saptamani ??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 10:06 pm

Sigur va iesi nora saptamanii ca de obicei..si asta imi doresc cel mai mult...imi place foarte mult de ea...
Ce sa fie...cred ca l-ar cere pe Cristian mamei sale(sper sa accepte)daca nu va accepta...ii va reveni Mihaelei sigur aceasta"sarcina"..il va cere la randul sau pe Ionut d-nei Anica ..aceasta ar accepta si va fi nunta:D...



Ce ar fi daca s-ar casatori Gabriela cu unul din concurenti sa ia premiul ?Smile))[/img] Laughing
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 10:37 pm

ar fi posibil sa se casatoreasca ma gandesc cu Briscan ca sunt cam de aceasi varsta Smile cat despre premiu nu se pune problema Smile


Ce ar fi daca Cristi nu ar accepta cererea de la Lacrima ??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 10:44 pm

ma gandeam ca asta va fi urmatoarea intrebare...Very Happy
M-am gandit si eu la asta..dar nu cred...si probabil dk nu ar fi de acord...va face o prounere Mihaela d-nei Anica...nu? Smile


Ce ar fi daca ar accepta Cristi cererea?
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:18 am

eu nici nu imi imaginez sa nu faca acest lucru,ar fi cel mai frumos lucru din acest concurs

Ce ar fi daca ar iesi cu scandal la sfarsit ca in Turcia ??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:06 am

ce scandal?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 12:56 am

nu cred ca era vorba de Turcia ci de Rusia acolo a iesit cu bataie la ultima emisiune ,in Turcia din cate stiu un concurent s-a sinucis dupa ce a fost eliminat
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 2:29 am

ca sa-i raspund lui cerberus cred ca de la kanal d ar vrea asha ceva ca sa le creasca rating-urile dar nu cred ca se va intampla,oricum om trai si om vedea Smile

Ce s-ar intampla daca emisiunea nu se termina nici saptamana viitoare??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Joc - Ce ar fi Daca.......
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Ce ar fi daca...
» Gina Batranu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: