Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Joc - Ce ar fi Daca.......

In jos 
+12
DATY
Scarlett
arynna3
duduta
cebogd
Laura
Dultzica
andrra
princess_i
love4u
ciuci
Danny
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:12 pm

ar insemna ca visezi si trebuie sa te trezesti!scorpia aia de maria n-ar face niciodata asa ceva...in plus ea pe drama este votata!si pe dracii din ea! Laughing ce-ar fi daca ne-am pune o zi in locul lor?ce-ati face voi?ce-ati schimba si mai ales care decizii ale lor le-ati schimba?luati fiecare concurent in parte...fiti obiectivi Wink
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:32 am

eu daca as fi in locul lor?????hhhmmmm
** as bate-o pe maria,si i-as explica ce inseamna sa ai un copil independent,ca nu totul in viata tre sa treaca prin sita mamei
**pe lacrima as mai invata-o niste lucruri despre morala, si ca nu trebuie sa fie atat de guraliva...i l-as scoate pe cristi din cap si i-as dovedi ca este o obsesie
**pe elena as puneo sa citeasca niste carti si nu as schiba nimic la ea, e modesta
**pe anica as pune-o sa scrie o carte de retete si as face-o sa nu se mai indoiasca de cuvantul ei..sa fie mai fara frica
**pe monica as puneo sa slabeasca si as indruma-o spre ceva foto care arata frumos pe sticla
**pe mihaela as invata-o sa gateasca si sa nu se mai pisiceasc, sa fie mai matura cd ar fi cu ionut...si as indruma-o si pe ea spre actorie
**pe lili as duce-o la un salon de infrumusetare si as lua-o de jos in sus..refacand-o..si i-as arata ca nu maria e un ideal in viata
**pe ionut l-a educa putin si sa nu mai fe timid, l-as scoate din carapace..
**pe dragos poate l-as trimite la facultate pentru ca este un baiat educat si inteligent si pacat sa nu aiba o cariera..asa poate lacrima l-ar iubi
*pe razvi...razvanel, l-as trimite in alta tara..luand-o de la zero


Ce ar fi daca razvan i-ar spune mamei lui in fata tot ce a afirmat pe la spatele ei..daca ar vedea toate scandalurile din casa si cuv mamei lui cd aceasta se certa cu telespectatorii??
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:47 am

Eu cred ca Razvan in mare stie deja aceste lucruri ca a fost informat de domna Maria despre discutiile care le a avut in casa ,si eu nu am observat niciodata ca ea sa certe un telespectator doar sa le zica pe un ton amiabil si cateodata ironic ca e dreptul lor sa creada orice

Ce ar fi daca Lacrima s-ar cere afara din casa daca intra Cristi cum a afirmat saptamana aceasta intr-o discutie ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:55 am

scuze: pe maria tut nu ai vazut- certandu-se??te inseli..chiar de mai multe ori..daoar spre final acuma nu mai raspunde la provocari...dar inainte....iuhuuu chiar au fost cativa in gura ei si invers.


M-as bucura sa iasa lacrima, dar unde ar mai fi farmecul..si nu se va tine de cuvant ca nu-l are

Ce ar fi daca totusi cristi ar vrea sa fie cu monica/?
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:28 pm

Poate Cristi ar vrea dar Monica nu cred ca-si doreste acest lucru,mai ales dupa dezvaluirile care le-a facut saptamana asta
Ce ar fi daca cei de la Kanal D in loc sa-l bage pe Cristi sau Bris in casa ,l-ar baga pe George,iubitul Monicai???
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:56 pm

nu le permite regulamentul ala fantastic..

Ce ar fi daca maria chiar s-ar interna la spital, depistata cu vreo schizofrenie?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 11:36 pm

pay s-ar termina concursul pentru ea ,dar eu stiu ca ea e tare si va merge pana la sfarsit si pe urma se va interna Razz

ce ar fi daca ar intra bris in casa ??
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 1:41 am

Ar iesi o panarama mare cu Monica,i-ar reprosa unele lucruri si iar vor fi discutii interminabile in care Gabriela incearca sa rezolve conflictul...
Ce ar fi daca ar intra in casa Cristi si ar recunoaste ca e innebunit dupa Lacrima??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:15 am

pai ar fi un mare mincinos, prefacut si un las...putea face asta de la inceput...pana sa se ajunga aici,,,dar la ce relateaza el...nu o va face

ce ar fi daca..nu ar mai prezenta gabriela a doua editie?? Sleep
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:20 am

ceea mai buna veste pe care am auzit-o in ultimul timp deorece mie mi se pare ca nu este impartiala delok Smile

Ce ar fi daca ar iesi Dragos si Lacramioara ar incerca sa sa dea la Ionut ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:24 am

nu o va face pentru ca ionut e prea ferm in ceea ce o priveste...si mai presus de asta chiar o place si tine la mihaela...si cum sunt acum toate trei "prietene" lacrima nu va face asa ceva...

ce ar fi daca...chiar s-ar termina peste doua sapt concursul..si nu va fi nicio nunta??
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:20 pm

Hmm...ar fi posibil..insa nu cred ca au stat atata in casa pt nimic Question oricum Lacramioara ar face nunta pt ca e prea ambitioasa...Smile
Ce ar fi daca la sf ar castiga Lacramioara si l`ar cere pe Cristi in casatorie ?..fara sa formeze un cuplu in casa:)) Twisted Evil
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:23 pm

pay asha cred ca se va intampla dar prin asta cred ca-l va rani foarte mult pe Dragos,care oricum nu e un mielusel intr-un fel si-ar merita-o

Ce ar fi daca Cristi castiga cu Monica concursul??
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:00 am

Dupa dezvaluirile pe care le`a facut monik nu cred ca ar mai risca sa faca un cuplu..insa tot ce e posibil...oricum nu o sa faca nunta..."surprizele se tin lant la nora pentru mama "Smile ..
Ce ar fi daca s`ar intoare toti concurentii si ar lua`o de la capat ? Smile)) Twisted Evil Laughing
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:00 am

Dupa dezvaluirile pe care le`a facut monik nu cred ca ar mai risca sa faca un cuplu..insa tot ce e posibil...oricum nu o sa faca nunta..."surprizele se tin lant la nora pentru mama "Smile ..
Ce ar fi daca s`ar intoare toti concurentii si ar lua`o de la capat ? Smile)) Twisted Evil Laughing
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:18 am

pai ma astept s- o aduca pe roxana...cu ea cristi avea un cuplu..deci??? va fi un dezastru..toti deja si-au format parearea si nu stiu daca cele care vor intra vor tine cu lacrima...asa ca..CEARTA!!!

Ce ar fi daca...se vor destrama toate cuplurile?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 2:47 pm

ar fi fericiti cei de la Kanal D ca nu vor acorda nici un premiu Smile))


Ce ar fi daca Lacramioara ar fi urmatoarea eliminata din casa ??
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 11:09 am

Ar fi superrr Twisted Evil M`as bucura enorm de mult Very Happy...

Ce ar fi daca ar face cuplu cristi cu mihaela ?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 8:28 am

Smile acest lucru este imposibil :)s-ar alege praful de acest concurs daca ar fi asha ca s-ar certa toti intre ei Smile

Ce ar fi daca Liliana nu ar face cuplu cu Razvan ??
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 4:19 pm

lol! lol! lol! asta-i chiar buna daca ne gandim ca ea deja a recunoscut ca a intrat in casa ca sa-l cunoasca pe razvan. nu stiu daca-l place pe el, pe maica-sa sau acea situatie financiara cu care se lauda cuplul mama-fiu, dar de dorit sa fie cu razvan e limpede ca-si doreste. CE ar fi daca liliana ar face un cuplu cu dragos?
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 10:06 am

ar fii mai bine pentru amandoi (pt ca se potrivesc oarecum si Liliana l-a placut)dar e prea scurt timpul...
ce ar fi daca ar iesi Cristi din casa si ar ramane Lacrimosa singura si fara Dragos si fara Cristi in croaziera?
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 11:05 am

S-ar da la Ionut ,ca el a mai ramas sau ...... mai sti ?

Ce ar fi daca ar lua-o si pe Rox. in croaziera la turci ?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 11:07 am

ar aruncao lacrima de pe vapor Twisted Evil Twisted Evil


Ce ar fi daca Monik ar face cuplu cu Dragos ??
Sus In jos
arynna3




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/06/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 11:21 am

Cam greu de crezut ! Probabil ca Lacra ar face o criza de isterie daca nu s-ar combina cu Cristi si l-ar pierde si pe Dragos , mai ales in favoarea Monicai ! Ce ar fi daca Mihaela s-ar combina cu Dragos ?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 11:49 am

ar iesi cu bataie intre Dragos si Ionut dar cred ca acest lucru e imposibil ca dragos a zis parca ca nu e atras de mihaela

Ce ar fi daca acest concurs nu ar fi fost organizat de Kanal D ci de o teliviziune din top 3 din Romania ??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Joc - Ce ar fi Daca.......   Joc - Ce ar fi Daca....... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Joc - Ce ar fi Daca.......
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce ar fi daca...
» Gina Batranu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: