Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 5:11 pm

credeti ca se va rasturna situatia acum la sfarsit dupa ce saptamani de-a randul lacrima a iesit nora saptamanii?dati un pronostic lol! bounce Razz
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 10:49 pm

sigur nu se va intampla asta Razz
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 1:04 am

eu sper sa iasa Liliana Smile)
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 1:08 pm

Eu nici nu concep sa nu castige Lacramioara ca ea easte singura care merita si chiar este indragostita fata de celalte fete
Sus In jos
Dirtydancing




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 43
Localisation : Iasi
Data de inscriere : 01/07/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 4:47 am

Cum s-a terminat pana la urma emisiunea? ca eu am adormit cand gabriela vorbea cu cristi. atata vorbarie goala......
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 11:25 am

sa amanat tot pe saptamana viitoare si vor face emisiuni in fiecare zi ca de obicei de la 13.30 toata saptamana dar concurenti numai sunt in casa,sau facut nominalizari si trebuia sa iasa monik ca ea nu a fost salvata de nimeni dar nu s-au deschis plicurile ci se vor deschide la marea finala partea doi
Sus In jos
Continut sponsorizat





credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?   credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit? Icon_minitime

Sus In jos
 
credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: