Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM

In jos 
+9
cebogd
Scarlett
krysy
lory_6012006
ciuci
Asterix
vasyy
andrra
Danny
13 participanți

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM ?
Cristina
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap10%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Daniela
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap13%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 13% [ 5 ]
Liliana
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap13%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 13% [ 5 ]
Adela
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap0%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lacramioara
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap26%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 26% [ 10 ]
Monica
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap10%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Mihaela
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap18%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 18% [ 7 ]
Diana
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap0%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ana Maria
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap8%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Roxana
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_lcap2%Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 

AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 1:01 pm

Care este opinia dumneavoastra ???
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:32 pm

Lacramioara FRUMOASA ???? da,recunosc ca are un corp frumos dar...trebuie schimbat capul Twisted Evil ...scuzati-mi rautatea lol!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:35 pm

ggg e parerea ta si o respectam Smile

p.s.poate si a mea Smile))
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:39 pm

LACRIMA e cea mai naspa daca discutam de frumusete
doar ptr nopti fierbinti si perverse ar fi buna
si atunci sa fie legata de maini si de picioare ca altfel e de rau
Sus In jos
Asterix




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 60
Localisation : Ardeal
Data de inscriere : 27/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 10:29 am

Mie mi se pare Mihaela,mai frumosa,insa doar de pe ecran...
Lacrima...?E buna doar (asa cum a mai aratat cineva) pt nopti perverse...! Razz geek
De asemenea mi-a mai placut Ana-Maria...!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 11:59 am

si mie mi-a placut ana..era frumusica, simpla, simpatica
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 7:32 pm

cam greu sa ma decid dar pana la urma eu am votat daniela Smile
ciuci a scris:
si mie mi-a placut ana..era frumusica, simpla, simpatica

mie unul nu mia plakut delok ,cred ca e ultima pe lista mea Smile)
Sus In jos
lory_6012006




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 31/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 10:30 am

lacrima e cea mai frumoasa,desteapta.......... Very Happy sunny nimeni nu e perfect si daca v-ati pune in locul ei poate ati intelege-o si nu ati mai judeca-o atat de aspru. Razz elephant
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 3:58 pm

in loc sa le placa barbatzilor de lacrima vad ca o plac mai mult femeile..ei macar sunt sinceri spun ca pt o noapte ar fi buna ca in rest e varza
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 8:20 pm

Mihaela mi se pare f draguta, insa cea mai putin fotogenica. In rest, Cristina imi place, dar si Liliana. Aici ma refer la chip, pt ca la corp multe au fost cam plinute. Lacrima insa mi se pare cea mai putin draguta la fata.
Sus In jos
cebogd




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 24/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:29 am

eu nu intelg de ce lacrima nu isi rezolva problema dintilor care in copilarie se putea rezolva f usor cu un aparat dentar,plus ca are probleme cu spatele,respectiv sta cu cu umerii prea in fata...se vede ca stie de aceasta problema pt ca mereu isi ascunde umerii...ba sub camasute cu maneci bufante...ba pe sub asa zisele saluri de la rochii pe care le prinde de breteaua sutienului.(rezultatul fiind oribil in acest ultim caz)
mie imi place cristina si roxana
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:30 pm

La corp, mi-a placut foarte mult de Alexandra si stilul sau propriu de a se imbraca..o cam strica gura si dintii..si uneori caracterul...Dar..nimeni nu este perfect...
Si Lacrima are trasaturi frumoase...dar uneori nu si le pune in evidenta f.mult..ba chiar le ascunde...
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 11:18 pm

bineinteles ca Lacrima ,ma bucur sa vad ca ea conduce in acest sondaj Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Iun 27, 2007 3:31 am

si eu Very Happy
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Iun 27, 2007 10:17 am

ce gusturi aveti si voi Smile)
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Iun 27, 2007 12:38 pm

Smile)) da ce te iei de noi?noi ne luam de gusturile tale?
Tie ce iti place la razvan:))?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeMier Iun 27, 2007 2:33 pm

Very Happy gusturile nu se discut Razz


P.S. ca sa ma scot si eu Smile)
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:24 am

diana cea noua arata super in seara eliminarilor... poate ca machiajul a fost de vina sau poate nu dar mi s-a parut f draguta in toate privintele( chip, ten, corp, tinuta etc.)
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 12:36 pm

Danny a scris:
Very Happy gusturile nu se discut Razz


P.S. ca sa ma scot si eu Smile)


Pai ai vazut Very Happy...dar tu le discuti pe ale noastre Razz Smile)Smile)
Sus In jos
magdalena




Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 26/05/2007

Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 3:56 pm

Daniela mi se pare cea mai draguta fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM   Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» credeti ca se va rasturna situatia la sfarsit?
» Cine ati vrea sa conduca tara?
» Care este relatia voastra cu soacra??
» Care este viziunea voastra despre casatorie?
» Care este genul/formatia/artistul(a) preferata??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: