Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Care este relatia voastra cu soacra??

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:11 am

eu una nu am nici o relatie cu soacra mea...de mai bne de un an de cand ne-am mutat singurei(ca porumbeii) EU nu am mai vrut sa am nici o legatura cu ea...S-au intamplat multe pe parcursul a mai multor ani..si am decis ca decat sa ma despart de sotul meu mai bine stam in chirie pana ...la adanci batraneti dar cu linist, fericire..si...multa, multa iubire..care conteaza enorm..


daca ar fi s-o asociez cu cineva din casa..este definitiv ca si maria
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:34 pm

nu am inca asha ceva Very Happy
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 6:22 pm

Nu am soacra asa ca prefer sa nu imi dau cu parerea Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:19 am

Nu am...insa mi-ar place tare mult o soacra ca D-na Elena..mama lui Dragos Very Happy

L.E. si consider ca este f.important sa avem o relatie buna cu soacra..dar depinde de fiecare persoana in parte...si dk avem noroc de asa ceva...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 12:58 am

andreea20 a scris:
Nu am...insa mi-ar place tare mult o soacra ca D-na Elena..mama lui Dragos Very Happy



Cine stie poate vei avea partea chiar de original tinand cont ca are 3 baieti si sunteti din acelasi oras Smile) Razz
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 10:39 am

Smile))) da.. ai dreptate Smile))
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 11:08 pm

Mai rarut ca-i mai dragut Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este relatia voastra cu soacra?? Empty
MesajSubiect: Re: Care este relatia voastra cu soacra??   Care este relatia voastra cu soacra?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este relatia voastra cu soacra??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este viziunea voastra despre casatorie?
» Care este genul/formatia/artistul(a) preferata??
» Cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut
» Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Dragoste :: Dragoste si sex-
Mergi direct la: