Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cine ati vrea sa conduca tara?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeVin Iun 29, 2007 2:37 pm

Ce presedinte sau prim-ministru ati dori sa avem??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 1:06 am

pe Iliescu l-am vrut mereu Smile) ceilalti nu au facut ce a facut el...pacat ca el numai poate..deja e batran... Sad
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 2:20 am

mey tu sigur ai 20 de ani ?? Very Happy Cum poti sa-l sustii pe el Very Happy.ricum si ca prim-ministru pe cine preferii ??
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:01 am

Stii ceva ? i-as strange pe toti de gat daaaaaarrrrr.........parca as vrea sa ne conduca un pic un analfabet ca Becali sau un paranoic .... ghici ? Vadiim ; uitea asa de necaz, ori la bal ori la spital.
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 11:44 am

Basescu este cel mai tare presedinte care l-a avut Romania si ca premier l-as vedea pe Stolojan
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:03 pm

Danny a scris:
mey tu sigur ai 20 de ani ?? Very Happy Cum poti sa-l sustii pe el Very Happy.ricum si ca prim-ministru pe cine preferii ??

Laughing nu ai mai auzit persoane de 20 de ani care sa il sustina pe Iliescu?
Imi placea ca prim-ministru de Nastase...dar nimic nu este corect in tara asta...Daca a ajuns Base presedinte cum ar fi putut sa il tina pe Nastase?Laughing
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:18 pm

psd-ul a furat 9 ani nu stiu cum poti sa-ti mai placa de ei ,tara trebuie condusa de un partid drept ca pd-ul
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 2:15 pm

Nu am spus ca e cineva in tara asta care nu a furat...
Dar arata-mi tu mie unul care nu fura
Toti fura;)
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 2:37 pm

Basescu si pd-ul nu au furat
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:05 pm

=)) =)) ... saracii...ei sunt cei mai corecti dintre toti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine ati vrea sa conduca tara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa conduca tara?   Cine ati vrea sa conduca tara? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine ati vrea sa conduca tara?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine credeti ca este ceea mai frumoasa participanta la NPM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Politica :: Politica-
Mergi direct la: