Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Barul Spam Land

In jos 
+5
Dultzica
andrra
love4u
ciuci
Danny
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 6:29 pm

Danny, bine ai venit din concediu! Pe unde ai calatorit?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 7:45 pm

Dultzica incearca pe dc ++ sau pe torente ca gasesti o gramada de variante daca nu stii ce-s astea sa ma intrebi Smile


Am fost in Grecia ,Scarlett
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 11:28 am

Felicitari! Cum a fost? Abia astept si eu sa vina august si sa fug la mare!!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 11:31 am

multumesc a fost super decat ca am avut ceva probleme cand am facut o mik croaziera catre o insula din apropiere ca erau valuri si cam se clatina vaporasul Smile
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:39 pm

Pfff, de aia nu-mi plac mie vaporasele! Si mai ales barcile! Nici avioanele... Very Happy Ca nu am siguranta statului pe propriile mele picioare.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2007 11:17 am

Danny a scris:
am si eu o propunere mai de fapt o idee daca are cineva tv-tunner si vrea sa ?i ajute si pe cei care nu pot vedea emisiunea in direct sa o inregistreze si sa o urce pe un anumit site ca sa poate fi vizionata si de cei care au rata emisiunea

este o idee f.buna,eu nu am SadSad
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 8:08 pm

Laura, abia acum am citit postarile tale, ce sa-ti spun, parca ai fi sora cu mine in privinta copiilor, avem o problema cred.si eu cand pleaca undeva, sunt la ala cu drobul de sare , dar daca ,daca, daca........ Sad Evil or Very Mad
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 10:11 am

orice schimbari am face se pare ca forumul asta nu are prindere la public ,cu toate acestea va ramane deschis in continuare pentru cei care doresc sa mai posteze si pe aici
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 8:16 pm

Doamne, ma inspaimanta prognozele meteo cand le aud la tv.mai e cineva ca mine? Nu duc numai grija mea ci a tuturor din familie si nu numai .Ce ma fac ? acum iar' se anunta canicula Sad Stiu ca am o problema dar nu stiu cum o pot rezolva.) Question
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 2:34 am

eu unul nu am probleme cu vremea ca oricum nu-s prea calduros si acasa pe langa ca am umbra de la un nuc batran ca stau la 1 mai am si aer conditionat Razz
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 2:39 am

Laughing
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 2:48 am

Very Happy asta e mai sunt si persoane norocoase Very Happy
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 12:32 am

intr-adevar
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 12:10 am

lume se pare ca ati plekat toti in concediu ,numai posteaza nimeni pe aici sau poate ati uitat de forum ,oricum distractie plakuta Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 7:41 pm

Eu unul nu prea mai am timp sa ma ocup de forum ,dar daca doreste careva sa ma ajute sa-l dezvoltam astept propuneri ,cine doreste si vad ca se implica in dezvoltarea forumului va fi avansat la grad de administrator
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 8:48 am

Danny a scris:
Eu unul nu prea mai am timp sa ma ocup de forum ,dar daca doreste careva sa ma ajute sa-l dezvoltam astept propuneri ,cine doreste si vad ca se implica in dezvoltarea forumului va fi avansat la grad de administrator

Danny m-as oferi cu drag dar ce sa faci tu cu "o tufa de venetia "????? Sad
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 20, 2007 10:00 pm

forumul asta se pare ca a murit Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barul Spam Land - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Barul Spam Land
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: