Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Barul Spam Land

In jos 
+5
Dultzica
andrra
love4u
ciuci
Danny
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:24 pm

pay tocmai ca ei nu vor sa mai plateasca niste bani in plus pe "antrenament" cer oameni cu experientza si in ziua de azi ori ai pile ,ori esti foarte pregatita pentru acel post ca sa-l poti ocupa
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:29 pm

Da, apropo de pile, sotul meu a fost intrebat dupa o angajare din partea cui a venit.. Dupa ce ca salariul era mizerabil, mai puneau si intrebari din astea.... El nu cunoscuse pe nimeni acolo, pur si simplu a luat interviul, dar daca si pt un amarat de job la stat platit ca la stat iti trebuie pile...
Mai nasol e ca sistemul pilelor e adoptat si de marile firme "serioase", orice ar spune ele, ca vor numai oameni seriosi, pregatiti etc.. Barbi.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:32 pm

asha e peste tot din pakate ,a am mai uitat de spagi o alta modalitate de a te angaja cand te duci sa dai interviu deschizi usa cu capul deorece ai mainiile pline Smile))
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:34 pm

rabbit
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:38 pm

Ce planuri aveti pt vacanta de vara? - respectiv concediu, pt oamenii asezati, ca voi.Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:41 pm

yep Smile am vreo 8 zile de concediu in iunie acuma pe la sfarsit din care mi-am facut 2 saptamani si cred ca fac o vizita prin Grecia
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:42 pm

Aaa.. daca tot ai zis de Grecia,mpoti sa-mi dai cateva detalii? Cat o sa stai, cat te costa totul?
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:46 pm

Eu tin neaparat sa merg la mare si vreau sa stau 2 saptamani, ca ador plaja, soarele si apa... Si mi s-a parut cam scump 2 sapt in Grecia sau Turcia.. O sa ma "multumesc " cu Neptun anul asta, ca am mai fost si mi-a placut, stiu ce si cum pe acolo.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:46 pm

pay eu ma duk cu bilet de la firma daca e ,oricum daca te intereseaza vezi ca asta e site-ul agentiei http://www.mysto.ro/ pentru noi au oferte la preturi reduse asha ca nu corespund cu cele de pe site
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:49 pm

Da, cunosc, si noi mergem in Neptun la preturi preferentiale.Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:00 am

salutare cu all ce mai faceti cum ati petrecut week-end-ul ca din cate am vazut nu pe forum Smile
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 7:25 pm

Eu am cam fost pe acasa si, deci, pe forum, ca am avut de lucrat la un proiect.. What a Face Restul lumii se pare ca a fost la iarba verde sau la plaja, ca a batut tare vantul a pustiu pe aici. pirat
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 6:01 pm

muncesc de-mi sar ochii...am sesiune...mai si invat...m-am saturat de toate
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 10:23 am

eu tocmai am venit de la un examen si diseara sunt si la munca ,in ultimul timp nu prea am avut timp de nimik de aceea nu prea am mai postat pe forum ce program pot avea : zi,noapte,noapte liber zi ,noapte in 6 zile Smile
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 11:07 am

La mine sesiunea incepe abia de luni 11.. Sper sa nu fiu prea aglomerata, ca vad ca voi sunteti tare batutit de soarta.. Sad
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 11:12 am

yep cam asha e Smile
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 3:42 pm

Sad Sad Sad lume ma simt naspa rau de tot!!! sunt o baba!!! fii-miu tocmai a plecat la banchet si eu plang ca proasta...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 3:49 pm

e nici chiar asha sa va inveseliti flower flower flower oricine trece la un moment dat din viatza prin clipele acestea
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 4:53 pm

multumesc,danny... chiar ma simt tare rau...nu e chiar atat de usor sa vezi ca esti singur intr-un astfel de moment dulce-amarui... Sad Sad Sad
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 7:25 pm

Cati ani are fiul tau, Laura? E la banchetul de a 8-a (ca acum se poarta) sau la cel de a 12-a?
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 7:48 pm

aproape 16... a8 a ca l-am dat la scoala la apr 8 ani
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 9:01 pm

draga laura lasa-l sa se duca unde vrea...nu-l tine langa tine a nu-i corect si nici nu-l poti opri...libertatea e de mare pret si esti mai apreciat ca parinte daca il lasi mai liber si-i poti fi mai mult prieten decat parinte..

felicitari pentru baiat..
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2007 9:53 pm

Smile multumesc ciuci... nu am de gand sa fiu o scorpie in nici un caz... am avut si eu odata( tare demult) varsta fiului meu si n-am uitat ca sunt cei mai frumosi si mai grei ani...sigur ca nu-l tin legat de mine... asta ar lipsi,nu?? daca nu se distreaza acum atunci cand?!! doar ca m-am simtit brusc tare batrana si tare singura... sotul meu e pe undeva intre china si australia si cred ca azi mi-a lipsit mai mult ca oricand... e un moment destul de dificil atunci cand puiul tau isi falfaie aripile a libertate si vezi ca ziua cand va parasi cuibul nu mai e chiar atat de departe... dar asta-i viata ,nu-i asa???
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 10:18 am

Salutare 2 all mai este cineva pe aici Smile .Dupa o lipsa de aproximativ doua saptamani deoarece am fost in concediu am revenit si eu Smile Ce mai faceti ?? Cum suportati caldura ??
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 24, 2007 5:20 pm

Ceau ...am si eu o intrebare ..? stie cineva unde pot gasi jocul The sims ? pls spunetzi`mi daca stiti Very Happy sau daca il avetzi..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barul Spam Land - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Barul Spam Land
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: