Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Barul Spam Land

In jos 
+5
Dultzica
andrra
love4u
ciuci
Danny
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:15 pm

eu ma uit de la prima samabata si de atunci fac in as fel incat sa ma uit zilnic...dar sa stii ca ma enervez atat de tare..indiferent cine cu cine se cearta sau ce vb..pur si simplu cand vad un material si cand in direct spune altceva..apoi se cearta intre ele..ma dau de-a-dura..iar cand au mai fost sambete emotionante , am plans..A devenit o obsesie, nu mai fac altceva de la 1.30..aia de seara am mai pierdut-o cand si cand, decat sa vad ce materiale da si la pranz..sau sa o ascult pe Melek..mai bine nu
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:18 pm

pay din cauza ca nu recunoaste ce spune in materiale nu le plak eu pe doamana georgeta,lacramioara si doamna elana Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:20 pm

da...lacrima m-a deranjat ceu faza la remmy..ca a facut-o prosta pe lili...a avut dreptate dar trebuia s-o spuna pe post daca e atat de sincera..
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:23 pm

pay nu ai vazut ca a dat-o la intors ca cica se referea la altcineva ,explicatia accea cred ca nici ea nu o credea Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:25 pm

am mai spus si repet aici e vina gabrielei..cum la ravzan a intervenit de n ori si a spus pana la urma cu citate...aici de ce nu a facut la fel...

deja toto despre emisiune vorbim..hhai la alt subiect cheers
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:29 pm

yep pe postul despre emisiune am dat-o in off-topic si aici vb despre emisiune Very Happy
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:31 am

ce faceti?...e week-end...placati pe undeva??

eu am de lucru in gradina...sotul coseste iarba...eu ma joc pe la casunei, sa le mai iau iarba..

acu m-apuc sa fac o pizza..nu am mai facut de mult..''


Sunt trista ca aici nu sunt destui cei care intra in vorba cu noi...e chiar fff civilizat site-ul asta, si sunt teme interesante, poti vb despre ce-ti tuna capul...sper sa se razgandeasca cei inscrisi si sa vb aici pe forum
flower
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:38 am

buna dimineatza ,eu adebia am facut ochi si am terminat de mancat nu stiu ce o sa fac azi Smile


L.e. si chiar asha vad ca lumea este on dar nu prea posteaza nimeni daca nu stiti cum trimiteti-mi un mesaj privat vedeti ca sunt langa logout linkuul catre mesaje private


Ultima editare efectuata de catre in Sam Mai 26, 2007 9:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:40 am

Buna dimineata Danny...nici eu nu stiu ce o sa fac azi dar stiu sigur ce o sa fac diseara dupa ora 20:00 lol! ....
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:42 am

party time jocolor jocolor
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 3:49 pm

sunt rupta de obosita...dar cred ca rezist sa ma uit la npm la 8..daca ma intind in pat ..adorm Sleep Sleep

voi ce mai faceti..incercati sa va spuneti parerea si la alte topicuri...daaaca va face placere normal I love you I love you Embarassed
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 3:55 pm

Eu tocmai am venit de la ping-pong si ma pregatesc sa fac un dus dar inainte am trecut si pe aici Smile si eu-s un pik cam obosit Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 9:24 am

buna dimineatza numai zice niemeni nimik Smile cheers
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:15 pm

I AM BACK drunken drunken drunken

e o zi superba...superba...sa faci plaja sa stai la soare....eu am musafiri stau in casa... alien alien
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:22 pm

pay trimitei la plimbare geek sau mergeti impreunna Very Happy
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:26 pm

nu-s din localiatte...si stau pana maine..unde sa-i car dupa noi..prin oras..si in plus de asta..e foarte cald..si nu mai pot sta pe net...macar asa un pic ca au plecat pana la cineva sa mai vizteze... bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:39 pm

aha eu am plekat te pupik si distractzie plakuta Smile sunny

Pupici
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 2:07 pm

Off ....cat mai e pana maine la 13:30 ...si pana sambata cand se anunta MARILE SURPRIZE ... Suspect bom ....si cat de cald e afara .. sunny lol!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 7:51 am

neata...somnoricilor...incepem o noua saptamana bounce bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 7:25 pm

buna seara din ceea ce am vazut la emisiunea de seara a inceput furtunos saptamana Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:21 am

azi ma simt obosita..si astept cu nerabdare sa ved ce se mai intampla cu fetele si mamele..

afara e innorat, dar zapuseala ,ca si in sufletul meu..ca nu imi merg niste treburi cum as vrea...dar va veni si soarele

se pare ca cei care sunt inscrisi de pe acest forum..nu au ganduri sau late discutii...sau sunt prea timizi ca sa vb cu cei ce posteaza..vb asa aiurea si daca cineva ne impartaseste gandurile e binevenit... flower king queen
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 10:27 am

in bucuresti este senin si foarte frumos cat despre cei care s-au inscris si nu posteaza sa stiti ca nu musca Very Happy
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:06 pm

maine dimi merg la munca...si nu stiu daca o sa mai vad emisiunea de la pranz
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:21 pm

Nici eu nu o sa vad ca-s tot la munca Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 5:54 pm

am vazut secvente ..dar sper ca nu am pierdut nimic interesant...
cam calma lumea pe acolo...
azi sunt franta..de obosealaaaa Sleep Sleep
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barul Spam Land - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Barul Spam Land
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: