Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Barul Spam Land

In jos 
+5
Dultzica
andrra
love4u
ciuci
Danny
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 7:23 pm

si eu la fel:) ,
am vazut o parte din emisiunea de seara si mi-au plakut ce au spus telespectatoarele care au intrat in direct
Sus In jos
Dultzica




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 27/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 9:46 pm

Si la noi la Deva e super cald..Sad Mi ciuda ca de marti nu am mai putut sa vad emiusiunea ca m`am angajat ...Sad ..Dar sper sa imi povestiti voi :d Noapte buna ca ma duc sa ma pun in pat ca is rupta de obosita Sleep Sleep
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:12 pm

Toata lumea lucreaza pe aici? Bravo voua, eu inca nu-s intrata in campul muncii.. De fapt am fost, dar doar prin joburi din alea de studenti - sampling, chestionare etc..

Eu am avut un proiect semestrial si pana acum nu prea am avut timp sa ma uit pe acest forum decat strict la ce tine de NPM, dar acum ca am gasit si altele promit sa postez mai mult.Smile

Daca mai e cazul sa zic ceva de "celalalt" forum, citeam de ceva timp mesajele postate acolo si cand m-am hotarat sa ma inregistrez sa postez si eu au inceput cu porcariile alea. Ma bucur ca s-a construit acesta si sper sa devin unul dintre veterani.


Acum la mine e asa urat.. ploua.. Abia astept sa vina vara cu adevarat si sa merg la mare, la plaja.. Inainte faceam numai 6.5 ore pana la Constanta, acum am de mers 12 cu trenul....

Tocmai am vazut un promo pe Kanal despre o noua emisiune - "Un nou inceput".. Pe mine ma prind reality show-rile astea, NPM cel mai mult, m-am mai uitat si la Big Brother 1, dar nu cu asa regularitate. Si marturisesc ca in fiecare duminica aproape sunt pe Prima, la "Schimb de mame" si sper ca nu e o facatura. sunny
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:17 pm

cam toata lumea cred ca munceste ,eu si maine sunt la munca Sad ,in ultimul timp cam am avut un program incarcat si nu prea am avut timp sa mai stau la discutzii pe forum dar o sa-mi fac simtita prezenta in continuare cat pot si sper sa se mai animine discutziile desi eu am incercat si vad ca in afara de cateva persoane nu prae posteaza lumea nu stiu de ce si-au facut cont pe aici dar sa sper ca se va remedia si chestia asta Smile


p.s.nop schimb de mame nu e facatura ci tradati in dragoste Smile)


Ultima editare efectuata de catre in Vin Iun 01, 2007 8:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:35 pm

salutare....toate sunt facaturi...nimic din tara asta nu e real...ajung sa cred ca si noi.. Sleep
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:37 pm

buna ciuci flower pay cam asha e ,ei incearca sa scoata pe piatza un produs cu prindere la public care sa faca audienta chiar daca e fictiv si ei zic ca nu
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:39 pm

mi-am schimbat jobul si de cateva zile cred ca am muncit pentru cat am stat acasa...imi pare rau ca sunt tot pe fuga sa mai prind ceva din emisiune ca la reluare sapt vitoare...merg la munca..si iar nu mai vad.

cum mai merge cu munca dani?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:44 pm

cam am program nasol in ultimul timp ca a plekat un coleg si pana vine altul ne schimba astia programul ,adik eram obisnuit cu program de genul zi noapte 2 sau trei zile libere acuma e ceva de genul zi ,zi ,noapte 2 sau 3 zile libere , am lucrat si zi,zi liber noapte,noapte si e cam obositor si chestia e ca mia dat si programul peste cap Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:46 pm

ai tv a munca...???
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:54 pm

yep am tv ,pc dar fara net in ultimul timp din cauza ca baietzi au intrat pe pagini xxx,telefon ,dar cand sunt in timpul saptamani nu pot sa ma uit la tv mai mereu ca cateodata pana la ora 3 avem un sef si care face nazuri daca ne vede ca ne uitam la tv si asha zice ca nu facem nimik Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:59 pm

nu ti-e greu sa lucri atatea ore..ma refer fizic dpdv al somnului...eu o sa incep de la 6.30...si o sa mor...sau sch II de la 3 la 22-23-24..depinde de cat de repede lucrez (inca nu am inceput)

acum inca sunt de dimineata...si testez dar si asa cu atata birocratie..mama mama
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:02 pm

Da, stiam ca Tradati e fake, insa referitor la Schimb de mame, pot spune ca emisiunea asta ma face aproape de fiecare data cand o vad sa ma intreb cata rautate poate exista in oameni. Asta pt ca aproape toti cei participanti, desi par destul de normali la inceput (cu mici exceptii, dintre care pe unii i-am mirosit din prima), imediat ce intra in contact cu familia cealalta incep sa critice si sa faca remarci de-a dreptul nepotrivite si rautacioase, cel mai des fara motiv.. e drept ca nu prea participa persoane cu studii superioare, insa in ziua de azi atat de multi termina facultatea incat.. nu cred ca mai putem judeca pe cineva dupa asta. Sunt si mai avuti si mai putin instariti, dar parca toti innebunesc cand intra in contact cu ceilalti. Oare oamenii astia sunt atat de dusi incat chiar nu pot sa traiasca in pace unii cu ceilalti timp de cateva zile (aici chiar nu mai au scuza, ca nu stau acolo 3 luni). Mi-a mai venit inima la loc cand au zis la tv ca doua dintre familii se incuscresc.. Poate nu e totul pierdut cu omenirea asta.

PS. Stiu ca nu este un topic despre Schimb si nu am intentionat sa-l transform in asta, am vrut doar sa-mi exprim o parere, nu va speriati. Very Happy
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:03 pm

Pot sa va intreb in ce domenii lucrati? Adica pot Very Happy dar voi o sa-mi raspundeti daca vreti, nu-i musai. Smile
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:04 pm

sa stii ca sunt si cu studii...
am vazut un caz acu vreo luna cand una de la oras o fost la tara..si sincer eu nu as fi vrut sa fiu in pielea ei...si poate ca nu e totul chiar fals...


eu lucrez la o firma...mare...care produce si distribuie produse.....nu pot da nume dar e ff cunoscuta
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:05 pm

Da, eu nu ma refeream la cazuri particulare, ca cel cand una a ajuns intr-o coliba cu copii cu purici si paduchi, mizerie crasa etc. E o impresie pe care mi-a lasat-o emisiunea in general.

Nu ma refeream la nume de firme, dar ce faceti? Ce post, ce job e.


Ultima editare efectuata de catre in Vin Iun 01, 2007 9:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:06 pm

e cam nasol la program de 12 ore dar mam obisnuit atunci cand tura merge snur nu ca acuma am mai mult timp liber si noua ne convine acest program deorece cu turele de 8 ore nu vom mai avea atatea zile libere tinand cont ca noi nu suntem liberi nici de sarbatori
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:07 pm

eu lucrez la Electrica intr-o statie de transformare de inalta tensiune


Ultima editare efectuata de catre in Vin Iun 01, 2007 9:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:07 pm

Doamne, mie chestia cu liberele de sarbatorimi se pare cea mai nasoala - am o prietena care lucreaza la dializa, o cunosc de cativa ani, si nu-mi aduc aminte cand nu a lucrat de Pasti si de Craciun.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:08 pm

Aha. Ok
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:09 pm

yep e nasol si eu am fost anul asta de Pasti la munca Sad ,oricum ne aranjam turele ca sa cadem cand ne vine randul adik pik de revelion cam o data la 5 ani
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:10 pm

Mie mi se termina facultatea si imi cam permit sa nu-mi caut inca de lucru, dar deja incepe sa ma macine.. Oricum, cred ca primul lucru pe care mi l-as dori de la un job este sa fac fata cerintelor, nu ma gandesc neaparat la bani multi sau colectiv grozav. Dar nu as vrea sa ma simt cu musca pe caciula de cate ori nu ar merge ceva cum trebuie.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:10 pm

o sa fac de toate..facturare..incasari, contabilitate, analize si rapoarte de tot felul de vanzari..
ani de zile am lucrat la dep comercial.si in comert (lant de magazine)...
inveti "n" lucruri care-ti sunt de folos in cariera...
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:12 pm

Da, e bine cand poti sa-ti faci o anumita experienta in domeniul in care vrei sa activezi.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:17 pm

yep deorece cam toate firmele importante atunci cand te angajezi ?ti cere sa ai si o anumita perioda de experientza in domeniu ,asha ca daca e la inceput pentru o perioda poti sa te bagi pe un post mai slab platit sa acumulezi experientza si dupa un anumit interval cauti un servici mai bine platit
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:21 pm

Mai ciudat e atunci cand vor tone de experienta de la cineva abia iesit din scoala.. Evident ca ii costa sa faca ei "antrenamentul", insa uneori cazurile sunt de-a dreptul aiurea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barul Spam Land - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Barul Spam Land   Barul Spam Land - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Barul Spam Land
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Off-Topic :: Plictiseala-
Mergi direct la: