Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Topic informativ pentru incepatori

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
nemesis




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/05/2007

Topic informativ pentru incepatori Empty
MesajSubiect: Topic informativ pentru incepatori   Topic informativ pentru incepatori Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:32 pm

salut.nu inteleg de ce ne mai plafonam pe vechiul forum unde e vai si amar.cred ca ar fi super daca am posta non stop aici.fara stress fara injuraturi.despre emisiune.sunt cam dezamagita.prea o lungesc astia.aceleasi faze la nesfarsit.deja-vu.iar a intrat cristi ,iar o luam de la capat.dumnezeu stie ce -o mai fi.cat mai dureaza>si surprizele alea ...cat de grozave ar putea fi? pig sa intelegem ca lacrima si cristi sunt regele si regina queen king .mia imi plac toti.sunt oameni ca noi.va pup si pe curand.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Topic informativ pentru incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Topic informativ pentru incepatori   Topic informativ pentru incepatori Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 7:37 pm

bine ai venit flower parerile dumneavoastra despre emisiune va rog sa le postati pe acest topic http://norapentrumama.forumonline.biz/Nora-Petru-Mama-c3/Discutii-despre-emisiune-f3/Nora-pentru-mama-t24.htm nu are rost sa facem mai multe din acest motiv voi inchide acest topic
topicul cu urari de bun venit se gaseste aici http://norapentrumama.forumonline.biz/Off-Topic-c1/Alte-discutii-f6/Bine-ati-venit-t3.htm
pupici Smile
Sus In jos
 
Topic informativ pentru incepatori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Nora pentru mama
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: