Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+40
ornelika
aleksa
camica
camyp
roxana_g
dusegabi
Laura
sorinella
suzana
Adelia
Admin
sandrina
duduta
madalina4life
pinky07
Fulga
jammy
ranuna
magdalena
elena15
nada2003
Scarlett
sorinp
ely
fantoma13
vasko_ro
buba
DATY
davidutza_o6
liliana
noemi_m
yumy
viky
tynaro
julya_g
princess_i
andrra
ciuci
love4u
Danny
44 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 9:43 pm

hai sa vorbim despre tot ceea ce se intampla in emisiune zi de zi !!!!!!Cum vi s-a parut emisiunea de azi??


hai ca incep pe ceea de la ora 13.30 nu am vazut-o si ceea de seara mi s-a parut plictisitoare Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:06 pm

hai mey nu se incumenta nimeni sa sparga gheatza ,fiind prima zi a forumului regulile nu se aplik ci de maine incepand
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:24 pm

buna! cheers avem casuta noua!pe mine sincer m-a emotionat dar m-a si pus pe ganduri...oare n-o fi facut intentionat ca sa starneasca compasiune?ce zici?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:28 pm

actiunea monicai de azi poate fi interpretata si asha Smile
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:36 pm

pai asta ma gandeam si eu...este foarte posibil sa fie sincera dar de ce a stat atat pe ganduri?de ce este premeditat gestul asta "spontan si din toata inima ei?"..cum de este coincidenta asa mare de a dezvalui exact dupa pozele acelea si dupa venirea lilianei care i-a explicat cum este privita afara din cauza pozelor!?in plus a auzit si de bris ce parere are ,a realizat ca nu mai este nici o sansa de a forma echipa cu cineva si...da-i cu telenovela ca prinde,nu?si-a prins! Laughing
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:46 pm

asa a simtit ea ca tre sa dea afara tot ce simte...poate e speriata..ii e frica ca-l va pierde daca mai continua jocul si va veni bris sau cristi chiar daca poate nu ar fi nimic cu niciunul...

poate tre sa-i dam o sansa iubirii adevarate!!si sa nu o judecam pana la proba contrarie.
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:51 pm

n-o judec ,sincer!am si zis ca am plans azi cand a fost momentul!dar m-a pus pe ganduri atata tot!oricum eu sunt o romantica si sper sa nu fie o strategie(eu insa ma gandesc ca ai dreptate este speriata sa nu-l piarda dar oare de ce tocmai acum?oare nu din cauza ca a vazut ca in concurs nu mai are nici o sansa si se gandea ca nici cu cioara din mana, nici cu aia de pe gard si trebuia sa prinda una?) Embarassed
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 10:55 pm

eu unul o sa incerc sa fiu cat de impartial pot si din acest motiv nu prea o sa-mi etalez opiniile mele Smile
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:01 pm

sincer tot azi in emisiune mi-a placut de maria cu toate ca sunt o anti maria ,trebuie sa dau cezarului ce-i al cezarului..
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:03 pm

scuze danny dar liliana si azi mi nu mi-a placut la fel ca si ieri Embarassed ..sa nu te superi pe mine ca eu te iubesc Laughing dar liliana si razvanel imi displac cam tot atat cat nu-ti place tie lacramioara mea Laughing pupici
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:03 pm

cu ceea ce am scris sper sa nu am o dezamagire..atata tot..

dar sa stii ca si mie mi-a placut maria si de fapt pana si lil a inceput sa planga...ce a spus a avut efect mare...sper de dragul dragostei..sa fie sincera
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:06 pm

mey nu conteaza care e parerea mea oricne e liber sa sustina pe cine doreste si eu va pupici pe toate si ma bag la somn ca ma trezesc la 6 azi Sad mai ne auzim maine sa nu uitati de forum Smile cheers
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:11 pm

noapte buna dragule.somn usor si vise dulci..sa visezi victoria lilianei cu razvan Wink poop u
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:12 pm

noapte buna drunken adica somn usor


L.E, noapte buna love4u
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 11:40 pm

Nu trebuie sa fim rai...haideti sa incercam sa-i dam crezare Monicai ca intradevar simte ceea ce a spus in direct si sa lasam timpul sa decida dak este adevarat sau nu.Nici eu nu sunt o simpatizanta a Mariei dar azi i-a dat Monicai niste sfaturi f bune...BV
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:18 am

eu am apreciat-o pe Monica pentru ce a zis astazi in emisiune.macar ea a fost sincera si a recunoscut ca a venit doar ca sa se afirme.oricum se vedea clar ca pentru asta a venit (eu una n-am vazut-o niciodata nemachiata sau nearanjata).D-na Maria a vorbit foarte frumos azi cu Monica (spre surprinderea mea si a multora).Cat despre Liliana ,sincer nu stiu ce cauta in casa,chiar nu-i vad locul pe acolo Mad
Sus In jos
love4u

love4u


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:30 pm

voi vedeti ce se imtampla aici?maria este dusa!!este isterica si apoi spune ca lacrima tipa!!eu n-am auzit-o pe lacrima tipand!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 1:31 pm

eu nu vad asha Very Happy adik pana acuma nu am vazut nimik ce sa intamplat azi in emisune pana acuma??

ce o atacau viperele pe Liliana Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 2:36 pm

hai mey nu poteaza nimeni oricum mie unul imi place ce le zice Liliana acuma voi ce parere aveti ???
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 2:49 pm

Inca o data spun ca nu stiu ce cauta Liliana acolo...Acum s-a terminat emisiunea si m-a enervat Liliana la maxim Mad .Cand a intrebat-o Gabriela ce parere are despre Monica ea a zis ca parerea ei este ca Monica abia asteapta sa iasa sa se intalneasca cu George...Pai,mai oameni buni asta e parerea ei despre Monica?????Asta se numeste a avea o parere despre o persoana anume????Mie mi se pare ca vorbeste ca sa nu taca si daca afirma ceva,nu stie sa-si sustina parerea.A mai zis ca toate fetele ii sunt indiferente si bine a zis Mihaela ca daca tot ii sunt atat de indiferente de ce mai are pretentia ca ele sa o bage in seama??? Shocked Este normal ca fetele sa o marginalizeze oarecum pentru ca ele stau de cateva luni bune in casa si s-a creat o relatie intre ele si poate unele lucruri nu le pot discuta cu ea.Si oricum Liliana de cand a intrat in casa (mie cel putin asa mi s-a parut) a incercat sa se victimizeze,sa o faca pe nevinovata si sa scoata in evidenta ca fetele sunt foarte rele si nu o baga in seama....
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 3:07 pm

Sunt de acord cu princess_i si sunt f sigura ca Liliana va face o pereche cu Razvan si acest cuplu va deveni foarte puternic.Sunt f curioasa sa vad ce se intampla sambata si cine va intra in casa Smile
Sus In jos
julya_g

julya_g


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 3:54 pm

[b]buna tuturor. e cam liniste pe acest forum, asa mi se pare mie. ma dezgusta celalalt forum, nu pot sa mai citesc asa ceva. sper ca aici sa nu fie acelasi vocabular.
ce s-a intamplat azi? ca eu nu am reusit sa vad emisunea.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:09 pm

pay e cam linsite pentru ca forumul e la inceput ieri l-am creeat dar incet incet sper sa se populeze si lumea sa fie mai activa pe forum

si ca sa-ti raspund la intrebare desi nu am apukat sa vad toata emisiunea au dat 2 materiale in care Monica,Lacramioara si Mihaela vorbeau despre Liliana ,in unul lacramioara a facut-o proasta pe Liliana si pe urma in direct a intors-o si a zis ca se referea la altcineva oricum mult a fost despre relatiile dintre cele 3 si Liliana care nu-s prea cordiale dar eu am apukta sa vad doar a doua partea a emisiuni
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:36 pm

finally, un forum ceva mai aerisit. celalalt devenise obositor si deja prea urat se vorbea. Nu am vazut de 2 zile emisiunea, asa ca heeeeeelp! cine imi face si mie un sumar. Am mai citit eu cate ceva pe forum, asa ca tot am mai inteles despre ce e vb. A, nu imi place Lacrima, dar nici nu am nimic cu ea. NU pot sa o sufar pe LILIANA!!!! bubuie de atata prostie. ce a mai facut? imi place mult monica...si in rest, macar cele 2, lacrima si Monica nu sunt proaste....au ceva in cap si ai cu cine vb...restul...please, shut up!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 4:37 pm

a intors=o bine de tot...acum gabriela de ce nu a reprodus cuvintele lacrimei..cum facea cu ceilalti?..azi a fost tensionata emisiunea...si din ce in ce mai. va fi pana sambata poate o si bat pe liliana..


L.E. oare vin cei doi in seara asta la emisiune????
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 1 din 40Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: