Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:07 pm

vasyy a scris:
nu ati vauzt la GEORGETA cum a sarit ca arsa azi cand MONICA a spus ca ea a inteles ca ROXANA si CRISTI sunt inca impreuna
a sarit repede sa dezminta si sa ne asigure ca intre cei doi nu mai este nimic
ca sa fie LACRIMA impacata cu ea insasi
TARFELE dracului

Georgeta e o tzatza , habar n-aveam ce se ascundea sub lacramioarele ei induiosatoare...e mai rea decat Maria si cred ca si decat Lacramioara
Sus In jos
laura80a




Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localisation : Barlad
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:09 pm

o fi si maria cum o fi..........dar e de admirat ca a avut curajul sa spuna de plan.......care incet incet prinde contur.........
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:11 pm

problema e al cui e planul?Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:11 pm

oricum sunt penibili cei de la KANAL D iar GABRIELA care este mana in mana cu LACRIMA
de fapt sunt din CALARASI amandoua
pana si prostituata de MONICA a iesit cu capul sus dupa ce a mintit in tot acest concurs si a luat locul in casa altor fete care chiar doreau sa se marite
lasa ca nu raman aceste fapte nepedepsite
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:15 pm

oooff ce sa facem noi vedem adevaraull..vedem cine tine cu cine..dar stiti prea bine k ne rezumam decat la o parere..asta e...nu avem puterea sa schimbam nimic... Mad scratch
Sus In jos
ramonik




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:21 pm

va spun sincer ca a inceput sa imi placa formatul acestui forum si m-am obisnuit cu el.... dar la fel de sincer dar si cu parere de rau va spun ca am sa postez ffff rar....poate cand voi fi f plictisita....de ce?
pt ca vad ca la fiecare postare apare aceeasi expresie "hahalere"...expresie pe care eu chiar nu o suport....ma bucur ca pe acest forum nu am fost injurata ca tin cu lacrima dar nu imi place sa vad expresia mai sus citata....

si oricum sunt constienta ca e f greu sa iti schimbi parerea despre cineva din rau in bine, dar e f usor sa ti-o schimbi din bine in rau....asa e si in cazul lacrimei....pt cei ce nu o plac e f greu sa ajunga sa o inteleaga, iar pt cei ce o plac e f usor sa le devina antipatica...
(nu ca eu as vrea sa schimb cuiva parerea....dar stiu sigur ca o vorba a mea si poate a catorva despre lacrima va fi nesemnificativa in comparatie cu vorbele voastre care sunteti mult mai multi..)

asa ca pt cei ce o urasc pe lacrima orice cuvant bun despre ea va trece pe langa ei fara sa fie analizat pana la radacini...pe cand un cuvant rau e imediat aprobat fara sa fie analizat.....

si ca ultima dorinta:) rog pe cineva drgautz sa imi spuna si mie semnificatia cuvantului "hahalera"....oare nu e cam aceeasi cu cea a cuv"mizerabil".....daca da:inseamna ca vedeti paiul din ochiul altuia fara sa vedeti barna din ochiul vostru...daca nu: imi cer scuze


v-am pupat flower
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:23 pm

ramonik a scris:
va spun sincer ca a inceput sa imi placa formatul acestui forum si m-am obisnuit cu el.... dar la fel de sincer dar si cu parere de rau va spun ca am sa postez ffff rar....poate cand voi fi f plictisita....de ce?
pt ca vad ca la fiecare postare apare aceeasi expresie "hahalere"...expresie pe care eu chiar nu o suport....ma bucur ca pe acest forum nu am fost injurata ca tin cu lacrima dar nu imi place sa vad expresia mai sus citata....

si oricum sunt constienta ca e f greu sa iti schimbi parerea despre cineva din rau in bine, dar e f usor sa ti-o schimbi din bine in rau....asa e si in cazul lacrimei....pt cei ce nu o plac e f greu sa ajunga sa o inteleaga, iar pt cei ce o plac e f usor sa le devina antipatica...
(nu ca eu as vrea sa schimb cuiva parerea....dar stiu sigur ca o vorba a mea si poate a catorva despre lacrima va fi nesemnificativa in comparatie cu vorbele voastre care sunteti mult mai multi..)

asa ca pt cei ce o urasc pe lacrima orice cuvant bun despre ea va trece pe langa ei fara sa fie analizat pana la radacini...pe cand un cuvant rau e imediat aprobat fara sa fie analizat.....

si ca ultima dorinta:) rog pe cineva drgautz sa imi spuna si mie semnificatia cuvantului "hahalera"....oare nu e cam aceeasi cu cea a cuv"mizerabil".....daca da:inseamna ca vedeti paiul din ochiul altuia fara sa vedeti barna din ochiul vostru...daca nu: imi cer scuze


v-am pupat flower



spune-ne un cuvant bun despre Lacrima, eu sunt deschisa la akimbari, kiar am avut o perioada cand mi-a fost mai putin antipatica
Sus In jos
laura80a




Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localisation : Barlad
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:26 pm

vasyy a scris:

planu nu stiu al cui a fost.........poate cristi lacramioara

monica nu cred ca e de condamnat foarte tare pentru ca relatia ei cu bris a fost distanta, in comparatie cu cea intre lacramioara si dragos, care cred ca daca s-ar fi oprit camerele cateva ore cred ca si-ar fi facut de cap nu gluma........sa ne amintim ce i-a zis d-na gerogeta la prima mutare a mamelor "ai grija ce faci!" ca ea o stie mai nazbatioasa
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:30 pm

[quote="laura80a"]
vasyy a scris:

planu nu stiu al cui a fost.........poate cristi lacramioara

monica nu cred ca e de condamnat foarte tare pentru ca relatia ei cu bris a fost distanta, in comparatie cu cea intre lacramioara si dragos, care cred ca daca s-ar fi oprit camerele cateva ore cred ca si-ar fi facut de cap nu gluma........sa ne amintim ce i-a zis d-na gerogeta la prima mutare a mamelor "ai grija ce faci!" ca ea o stie mai nazbatioasa[/quote



tocmai de asta e deranjanta atitudinea Lacramioarei care face mereu referire la Diana, n-a fost acelasi lucru
Sus In jos
laura80a




Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localisation : Barlad
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:33 pm

ramonik a scris:

draga mea eu nu tin cu nimeni........dar ce a facut lacramioara cu dragos nu se face.......era mai bine sa rupa relatia inainte sa vina cristi in casa nu dupa ce l-a vazut in casa...........sau sa continue pana la final fara sa se casatoreasca .......era o optiune si asta si cred ca iesea cu capul sus din casa..........se desparteau afara si nu ii reprosa nimeni nimic
dar ea ce face? tot compara situatia de acum cu ce a facut dragos cu diana, dar din cate imi amintesc intre cei doi a fost mai mult un parteneriat, nu am vazut imbratisari si pupici atat de multi........

L.E.
sandrina a scris:

tocmai de asta e deranjanta atitudinea Lacramioarei care face mereu referire la Diana, n-a fost acelasi lucru

pana ieri nu am postat pe nici un forum, dar dupa emisiunea de la 13.30 nu m-am mai putut abtine.......eu nu tin cu nimeni, dar atitudinea ei lasa mult de dorit si in ceea ce priveste ceilalti concurenti, iar fata de d-na maria cred ca a intrecut orice limita a bunului simt
Sus In jos
laura80a




Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localisation : Barlad
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:45 pm

sandrina a scris:
dar ce parere ai de ea in emisiunea de azi?

astazi au iesit in evidenta mihaela si liliana...........lacramioara aparea si ea pe acolo, mai o grimasa, mai o parere,.......oricum nu mi-a facut impresie buna.......cine nu e cu ea e impotriva ei.......asta e tot ce pot sa vad eu
Sus In jos
ramonik




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:48 pm

sandrina a scris:
ramonik a scris:

spune-ne un cuvant bun despre Lacrima, eu sunt deschisa la akimbari, kiar am avut o perioada cand mi-a fost mai putin antipatica

nu am de gand sa vin cu chestii de genu ca stie ce vrea, e frumoasa..etc...sunt deja rasuflate...

nu stiu exact ce sa spun despre ea....sunt putin suparata si nu am chef sa imi bat capu cu chestiile astea....dar ma deranjeaza ca putini sunt cei care recunosc ca TOTI din casa mint, TOTI fac greseli, TOTI au venit pt premiu (mai putin lacrima, si razvan cred eu...)
fata asta il iubeste pe cristi si se vede ca si cristi inca tine la ea.....probabil asa e stilul lor de iubire, nu stiu, de fapt nu stie nimeni ce s-a intamplat in realitate cu ei in trecut....

desi sunt convinsa ca de la bun inceput a venit cu gand de recucerire pe parcurs poate chiar a incercat sa il uite si sa lase deoparte povestea cristi ...dar nu a reusit..... faptul ca spunea mereu ca nu mai are nimic cu cristi ...cred ca incerca sa-si dea singura forte....

poate multi dintre noi am avut parte de povesti de iubire frumoase si linistite.....si poate de asta multi nu inteleg povestea lor de dragoste si modul in care ea s-a derulat....

iar cu dragos....imi pare rau de elena, ca a parut ca o placea pe lacrima...dar dragos cu siguranta nu era asa indragostit cum a spus ieri....scopul lui a fost castigul...iar lacrima cred ca stia asta...dar au tolerat amandoi (1.lacrima falsitatea lui dragos, iar 2.dragos jignirile lacrimei) pt ca 1.lacrima avea nevoie de timp sa il recucereasca pe cristi(iar daca nu facea pereche cu nimeni risca sa iasa si sa nu mai aibe timp) iar 2.dragos vroia premiul.....

cam atat pt moment...


am uitat ceva...
nicicum nu era bine...

daca facea lacrima cu ziceti voi, sa o fi tinut sus si tare de la inceput ca il iubeste pe cristi si ca il vrea inapoi, si ar fi facut tot posibilul sa se impace.......asta insemna sa se bage peste "relatia " lui cu roxana....ce spuneati atunci? normal, ca e o nesimtita etc
asa ca a stat in banca ei si a incercat sa isi "joace carte"(nu-mi place expresia asta, dar alta nu imi trece prin cap) iar nu-i bine


Ultima editare efectuata de catre in Mar Mai 29, 2007 5:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:51 pm

am scris rezumatul emisiunii...cine e interesat sa citeasca...
imi cer scuze ca nu am postat imediat dupa emisiune dar am plecat urgent..
multumesc..
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:52 pm

Nu-i nimik oricum felicitari pentru munca depusa ,ce parere ai despre ceea ce s-a intaplat

azi ??

lL.E. ramonik la unele puncte care le-ai exprimat ?ti dau dreptate ,dar cum ziceai toti au mintit si au facut greseli ,dar ea nu lea recunoscut niciodata,cat daca se baga peste roxana si relatia ei cu cristi eu nu o faceam nesimtita sau numai stiu cum si credeam ca este o fata care lupta pentru baiatul care-l iubeste ,dar cum ea a ales sa insire alti 2 baietzi pana la cristi,si mai ales ca are si o atitudine cel putin ciudata si se crede in centrul atentiei de accea nu o sustin


Ultima editare efectuata de catre in Mar Mai 29, 2007 5:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 6:16 pm

eu nu mai am nici o parearea..de ieri mi-e scarba. de ce vad , aud..

nu normal ca de l ao fata de varsta ei sa te astepti ;a asa ceva...nu spun ca tre sa ai o varsta ca sa poti insela, juca cu cine vrei, si sa faci rau...dar e prea de toto atitudinea ei de azi, de ieri...si in continuare..
Nu este posibil sa intre si jeorjet, care acum poat spune ca dupa discutia aprinsa de azi, pentru mine nu mai e o doamna..ci o tata..o mahalagioaica , si o afurisita, care nu are cuvant..si e la fel ca lacrima...Cred ca lacrima a avut de unde invata atatiaa ani ce-i aia perversiune, minciuna si dispret..a avut o prefesoara..

imi pare rau ca la un mom dat chiar am placut-o pe jeorjet dar acum...nu mai pot de nervi..cd vad cum daca gata lili e de partea oarecum a mariei..e dusman..si cum pot ei sa nu recunoasca ca e si normal sa-i desparta ca doar ei nu tre sa castige..ci numai lacrima cu cristi..mai noi...s-au coalizat. cu toii impotriva lilianei(o nevinovata,,fara a spune ca pentru mine cateodata ii lipseste ceva notiuni) si a lui razvan...sunt niste nesimtiti..si nu au nici cea mai mica consideratie din partea mea.

mi-e jena ca ma mai pot uita la o asa emsiune unde tind sa cred ce nu am vrut ca e un teatru..si o farsa total, si mare..
.doamne, doamne..

atat am avut de spus..
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:29 pm

baack..imi poate spune cineva ce s`a int in emisiunea din seara asta?:-?? k am fost la medit study
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:36 pm

totul e regizat
nu e nimic real
de asta vedem atat de putine materiale din casa , de asta nu vedem nimic in direct decat discutiile de la amiaza care sunt controlate de prezentatoare
cel putin LACRIMA, CRISTIAN , MONICA , RAZVAN , MIHAELA , MARIA , GEORGETA sunt oamenii celor de la KANAL D
asa se explica faptul ca RAZVAN si-a lasat afacerile ca sa vina aici ptr un balamuc aiurea
MONICA si-a lasat prietenul afara intrand fara sa o intereseze casatoria iar cei din emisiunea au permis asta
MIHAELA si-a uitat hainele si bagajele la prieten afara
MAMELE se cearta sdoar cand sunt in direct dupa care se pupa si sunt prietene toate
LACRIMA si CRISTIAN au fost acceptati stiindu-se de relatia lor chiar daca regulamentul nu permitea asta

eu daca eram concurent ceream sa parasesc casa in semn de protesc deoarece au fost incalcate regulile concursului
toate certurile sunt regizate
ei tb sa se certe cand intra in direct si sa faca balamuc cat mai mare
ne uitam la o mare FARSA

de asta nu vedem nimic in direct din casa Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:37 pm

voi nu vedeti cum ii lasa pe concurenti sa se certe pe cate o minciuna fara sa li se arate materialul si sa se puna punc ?t Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:39 pm

concurentii sunt recompensati f bine ptr ce fac in casa
care face scandal mai mult ala e mai bine platit
de aia si LACRIMA a iesit nora saptamanii de 14 ori
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:41 pm

Exact la asta m-am gandit si eu ieri, cand Lacrima a zis ca s-a terminat cu Dragos. Ca nu ma mai uit la emisiunea asta.. Dar nu ma pot abtine, poate daca n-as fi om, daca n-as fi curioasa (desi, nu vad ce-ar mai putea sa se intample...), poate daca nu m-as plictisi uneori..

Si, Doamne, felul in care vorbea despre tocmai terminata "relatie" - ca ea nu e suparata, ca e chiar foarte bine.. Si ca si-a dat ea seama, atunci cand a intrat Cristi, ca nu poate mai departe tot asa.. Daca as crede-o ca iubeste cu adevarat, as intelege. Dar, sincer, chiar si ieri, luni, cand vorbea Cristi, se uita la el atat de urat, nu stiu, are ea o privire specifica, speciala. Ciudat mi se pare ca n-am vazut-o niciodata sa priveasca altfel..

Am vazut acum, seara, discutia dintre ea si Cristi - mi s-a parut foarte ciudat felul in care vorbeau; daca nu as fi stiut despre ce e vorba, as fi crezut ca el e cel care vrea sa se impace cu ea si ea cea care incearca sa-i arate ca asta nu ar fi bine, dupa cat rau si-au facut unul altuia.. Si atunci? Cum spune ca-l vrea inapoi, daca nu l-a iertat, daca nu a uitat? Si privirea ei nu e deloc a unui om indragostit, disperat sa aiba din nou langa el pe cel pe care-l iubeste..

Cat despre felul in care a vorbit cu Dragos, mi s-a parut atat de rece, calculat sau cel putin fara urma de sentiment, de parere de rau, de regret, cum a si zis.

Cum iubesti daca simti nevoia sa-ti demonstrezi ca "poti"? Daca nu poti accepta ca nu, nu mai poti, nici unul nu mai poate. Doar daca iubesc amandoi. Cum iubesti daca dupa ce il pierzi pe cel iubit, afli de cutare concurs la care va participa el si faci tot posibilul sa mergi dupa el, apoi te saruti cu altul in emisiune? ....

Atata vorbarie pt nimic. Mi-a placut ideea show-lui si m-am asteptat la cu totul altceva.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:43 pm

Evident ca se incurajeaza scandalurile si rupturile intre concurenti - dova afaptul ca intr-o emisiune au chemat-o pe Maria si in alta pe celelalte doua mame din casa la momentul respectiv, Emilia si Anica. Special ca sa adanceasca raceala dintre Maria si ceilalti.
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:45 pm

s`a sarutat cu altul in emisiune k sa`i plateacsa lu` cristi cu ceeashi moneda...dak e nu facea cuplu cu roxana...nici ya nu ar fi format un cuplu cu niciun concurent..altfel spus..i`a fost ranit orgoliul Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:46 pm

tot ca o dovada ca totul e regizat e si modul in care DRAGOS a cedat locul lui CRISTI Smile
fara sa fie prea suparat , dara sa mai lupte
ca si cand toti stiu de la inceput ce trebuie sa se intample si sunt prieteni orice s-ar intampla Smile
banul conteaza
sunt platiti sa se comporte asa
fiecare are rolul lui
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:49 pm

vasyy a scris:
tot ca o dovada ca totul e regizat e si modul in care DRAGOS a cedat locul lui CRISTI Smile
fara sa fie prea suparat , dara sa mai lupte
ca si cand toti stiu de la inceput ce trebuie sa se intample si sunt prieteni orice s-ar intampla Smile
banul conteaza
sunt platiti sa se comporte asa
fiecare are rolul lui

dragosh nu cred ca a fost ataaaat de indragostit de lacrima cum a afirmat..nu s`a cuplat cu ya, ci cu voturile ei..shi s`a lasat atat de ushor pt k voturile au inceput sa`i mai scada..iar p de alta parte lacrima s`a cuplat din orgoliul..pe de`o parte pentru cristi..pe de ala parte sa i`o "coaca" lu dragosh..cum a afirmat indirect inainte de plecarea dianei din casa Smile
Sus In jos
vasyy




Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/05/2007

Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:49 pm

tot o dovada ca e regizat totul este faptul ca aseara cand a venit ROXANA la 19.00 radea si era f vesela pariind cu BRISCAND ca LACRIMA si CRISTI se vor impaca

ROXANA si-a primit banii ptr ce a facut in casa Smile acum poate sa faca CRISTI orice Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 1 din 42Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: