Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:55 pm

Si imi mai place cum spune ca ar trebui sa fie apreciata ca a fost sincera, ca a spus ce avea pe suflet acum, cand inca nu e prea tarziu.......... Bleah. Ma lipsesc de asemenea sinceritate si nevoie de impacare cu sine. Concluzia e ca putem minti oricat credem de cuviinta, daca la un moment dat ne convine sa fim "sinceri" si dam totul pe fata. Tot ce ne convine, adica nu chiar tot.
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:56 pm

shi eu sunt de parere ca este un scenariu mai mult sau mai putin pus la punct..totul pt audientza..akum nush dak sunt platitzi sau nu :-??
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 7:59 pm

Daca iubesti si esti tradat, nu platesti inapoi, din simplu respect pt tine insusti. Nu spun ca intorci si obrazul celalalt ca sa ti se mai faca o data, ci ca te rupi de tot, dar nu faci la fel. Eu nu as putea.
Si apoi, il iubeste, dar l-a inselat fara sa stie ca fusese deja inselata.
Are atata ranchiuna pt Cristi si pt tot ce a fost, cred ca face un mare efort sa spuna ca inca il iubeste.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:00 pm

Daca apuc sa ma conving ca e chiar un scenariu, apai chiar nu mai dau pe kanal d... nici platita Very Happy
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:04 pm

scarlett a scris:
Daca iubesti si esti tradat, nu platesti inapoi, din simplu respect pt tine insusti. Nu spun ca intorci si obrazul celalalt ca sa ti se mai faca o data, ci ca te rupi de tot, dar nu faci la fel. Eu nu as putea.
Si apoi, il iubeste, dar l-a inselat fara sa stie ca fusese deja inselata.
Are atata ranchiuna pt Cristi si pt tot ce a fost, cred ca face un mare efort sa spuna ca inca il iubeste.

nu avem de unde shtii cu certitudine ce s`a int intre ei..cum au shi spui ei shtiu cel mai bine ce a fost shi ce va fi intre ei...noi ne alegem cu franturi shi ne formam propriile pareri..mai mult sau mai putin deformate
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:06 pm

Eu ma refeream la faptul ca ar fi fost cu Dragos in emisiune ca sa-i arate lui Cristi ca daca el a fost cu Roxana si ea poate face acelasi lucru, dupa cum a afirmat cineva.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:09 pm

NU mai postati cu "sh. tz." si alte le pentru ca nu se intelege din ce cuvinte compuneti o fraza.. study study
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:10 pm

scarlett a scris:
Eu ma refeream la faptul ca ar fi fost cu Dragos in emisiune ca sa-i arate lui Cristi ca daca el a fost cu Roxana si ea poate face acelasi lucru, dupa cum a afirmat cineva.

pai da exact asha a shi fost..parerea mea..iar dragosh pe de alta parte a fost ku voturile ei..Smile


L.E.
ciuci a scris:
NU mai postati cu "sh. tz." si alte le pentru ca nu se intelege din ce cuvinte compuneti o fraza.. study study

ok.o sa incerc Smile scuze
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:15 pm

cand au vorbit ei despre relatia lacrimei cu ala...cred ca se referea la acel barbat cu care l-a inselat pe cristi...atunci ea i-a demonstrat ca poate sa faca si ea ce a facut el..sau ca nu e chiar nesemnificativa..I-A demonstrat ca poate sa o iubeasca cineva asa cum il iubeste ea pe cristi.dar s-a inselat bounce bounce
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:16 pm

Foarte bine daca Dragos a vrut voturi, ca doar nici Lacrima nu l-a indragit prea tare (doar n-o sa spun iubit). Dar sa nu spuna acum ca la momentul respectiv chiar a crezut in toata povestea.

L.E. I-a demonstrat ca o poate iubi cineva "asa cum ...." culcandu-se cu altul? Si cred ca ce a mai iubit-o acela... A facut o demonstratie "a'ntaia"!

L.L.E.De fapt chiar ea a spus ca a facut-o pt ca sa-si demonstreze ca poate. Nu ca poate sa fie iubita, ci ca poate si ea sa umble cu altii, asa cum i-o facea Cristi. ca i-a spus ca prea era mereu sigur de ea.. Halal dragoste, sa-si bata joc unul de altul in felul acesta.
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:20 pm

scarlett a scris:
Foarte bine daca Dragos a vrut voturi, ca doar nici Lacrima nu l-a indragit prea tare (doar n-o sa spun iubit). Dar sa nu spuna acum ca la momentul respectiv chiar a crezut in toata povestea.

dar nici dragos sa spuna ca a fost indragostit de ea Wink) lacrima a anticipat momentul asta din iscutia cu diana si cu fetele..'ne`a pregatit " indirect pt ce avea a urmeze
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:22 pm

Nu am intentia sa-i iau aprarea lui dragos, de parca el ar fi fost sincer, insa nu-mi place ca ea acum s-a trezit sa spuna tot si, ca si Monica, dupa ce a facut asta cand i-a venit mai bine, face bravada ca a fost sincera si ca acum e "impacata cu ea insasi".
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:24 pm

Emisiunile astea de dupa amiaza nu par delok interesante voua nu vi se pare au dat acelasi materiale ca si dupa amiaza si nu e prima data
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:25 pm

scarlett a scris:
Nu am intentia sa-i iau aprarea lui dragos, de parca el ar fi fost sincer, insa nu-mi place ca ea acum s-a trezit sa spuna tot si, ca si Monica, dupa ce a facut asta cand i-a venit mai bine, face bravada ca a fost sincera si ca acum e "impacata cu ea insasi".

dar cand sa o fi spus?:-?? daca o spunea mai devreme cand nu era cristi in casa..nu avea niciun sens ca nu putea sa schimbe situatia cu nimic..daca o spunea mai taziu..era mai rau pt ca at chiar era bataie de joc..a luat exemplul monicai si si`a facut curaj sa marturiseasca ce simte. mai bine ca a pus punct acestei relatii care oricum nu era bazata pe sentimente din partea nici unuia

l.e.
Danny a scris:
Emisiunile astea de dupa amiaza nu par delok interesante voua nu vi se pare au dat acelasi materiale ca si dupa amiaza si nu e prima data

tot timpul se repeta..
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:27 pm

Ba da, cam asa e si reclamele ocupa mai mult decat restul, iar invitatii nu sunt lasati sa vorbeasca pana la capat, din lipsa de "spatiu de emisie", evident. Dar azi a fost bine ca au reluat de la pranz, ca atunci nu vazusem. Laughing Interesul poarta fesul.....


L.E.
Shaky a scris:


dar cand sa o fi spus?:-?? daca o spunea mai devreme cand nu era cristi in casa..nu avea niciun sens ca nu putea sa schimbe situatia cu nimic..daca o spunea mai taziu..era mai rau pt ca at chiar era bataie de joc..a luat exemplul monicai si si`a facut curaj sa marturiseasca ce simte. mai bine ca a pus punct acestei relatii care oricum nu era bazata pe sentimente din partea nici unuia

Eh, cand sa fi spus? Vorba Emiliei, macar sa nu fi jucat atata teatru, sa nu-l fi pupat-iubit-dragalit atat. Si pe ea la fel. Si, nu-i asa, sa nu spuna cand oricum nu-i aduce nici un folos, adica atunci cand nu e Cristi sa auda si sa vada.. Sa spuna cand ii vine mai bine sa simta ca are nevoie de impacare... Imi mentin parerea.
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:36 pm

scarlett a scris:

Eh, cand sa fi spus? Vorba Emiliei, macar sa nu fi jucat atata teatru, sa nu-l fi pupat-iubit-dragalit atat. Si pe ea la fel. Si, nu-i asa, sa nu spuna cand oricum nu-i aduce nici un folos, adica atunci cand nu e Cristi sa auda si sa vada.. Sa spuna cand ii vine mai bine sa simta ca are nevoie de impacare... Imi mentin parerea.

pai tocmai asa e...fiecare isi urmeaza interesul si nnu premiul a fost interesul lacramioarei, ci cristi. bine macar ca si`a recunoscut adevaratele sentimente..nu ca dragos care si acum isi mentine statutul de indragostit pana peste cap care sufera din dragoste..daca tot era barbat cum afirma, macar sa recunoasca ca s`a apropiat de lacrima pentru voturi
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:41 pm

mey eu cred ca ea vaneaza si premiul nu numai pe cristi Smile
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:44 pm

Danny a scris:
mey eu cred ca ea vaneaza si premiul nu numai pe cristi Smile

si cristi si premiul ar fi perfect Smile) dar daca ar fi de ales..cred ca ar opta pentru cristi
si in plus..orice concurent din orice concurs este acolo ca sa castige..chiar daca recunosc sau nu Smile


L.E. ma intreb cine e mai parsiv..cel care arata ca vrea sa castige un concurs sau cel care nu recunoaste, se ascunde dupa degete cand in fond scopul e tot premiul?
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:47 pm

Pai si la ce ne mai uitam atunci? Sa vedem care minte mai bine, care e mai tare. In cazul asta, chiar ca-si pierd 3 luni din viata aiurea.. Numai dac unii nu-s someri si n-au cu ce plati chiria acasa.....
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:49 pm

hai ca va zic eu cum imi imaginez continuare concursului ,sambata nu se vor face eliminari si ei o sa plece in croaziera toti si la intoarcere va fi finala cu voturile care s-au adunat timp de 2 saptamani si va castiga Liliana si Razvan Smile



L.E.
Shaky a scris:
ma intreb cine e mai parsiv..cel care arata ca vrea sa castige un concurs sau cel care nu recunoaste, se ascunde dupa degete cand in fond scopul e tot premiul?

Raspunsul e simplu doamna Anica Smile)


Ultima editare efectuata de catre in Mar Mai 29, 2007 8:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:55 pm

Danny a scris:
hai ca va zic eu cum imi imaginez continuare concursului ,sambata nu se vor face eliminari si ei o sa plece in croaziera toti si la intoarcere va fi finala cu voturile care s-au adunat timp de 2 saptamani si va castiga Liliana si Razvan Smile



L.E.
Shaky a scris:
ma intreb cine e mai parsiv..cel care arata ca vrea sa castige un concurs sau cel care nu recunoaste, se ascunde dupa degete cand in fond scopul e tot premiul?

Raspunsul e simplu doamna Anica Smile)

doamna ANica..e doamna Anica Smile) a si recunoscut saraca femeie ca vrea sa stea pana la sfarsit..oricum e simpatica prin naivitatea de care da dovada cateodata...sau de care vrea sa dea dovada Razz
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:59 pm

dar tu cine zici ca e ???
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:03 pm

Danny a scris:
dar tu cine zici ca e ???

toti sunt!!mai mult sua mai putin..monica macar a avut curajul sa recunoasca dc a intrat acolo..dar restul? la polul opus se afla razvan care arunca cu banii in dreapta si stanga (chipurile)
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 10:21 pm

buna seara!
mai este cineva pe forum?
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 7:51 am

Bună dimineaţa, nu este nimeni treaz Question Exclamation Ziua de ieri mi-a pus capac şi m-a apucat o lehamite de emisiune Crying or Very sad Acest show este un simulacru, cu concurenţi hilari, cu gândire îmbârligată. Au fost prost selectaţi, băieţi necopţi, caractere slabe, fetele cu prea mult trecut şi unele prea versate, firi ascunse. Nu au fost pregătiţi să facă faţă unui concurs matrimonial, singura atracţie fiind bani Twisted Evil Evil or Very Mad Rolling Eyes În această fază totul este bălăceală de aceea au băgat şi croaziera să mai spele faţa şi păcatele şi poate să ne arate locuri deosebite căci concurenţi vai mama lor pale Embarassed În rest noi să fim sănătoşi şi să ne meargă bine, Kanal D să ne mulţumească şi-n culcare şi-n sculare că ne-a prostit să le facem audienţă lol! jocolor geek
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 2 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: