Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:02 pm

Merci Scarlett, a mers si la mine dar acum a intrat un alt program. Te asteptam cu comentarii cheers
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:20 pm

La mine apare alt post tv JETIX (parca asa ii zice) Question Question Question

Vreau si eeeeeu.
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:22 pm

M-am lamurit.

Plictisitoare emisiuni vom avea .Prea putine imagini de acolo de unde trebuie, ce atatea discutii ....ne arata aceeasi secventa cu ei la masa , de 2 zile , plictiseala.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:25 pm

Da, si eu zic la fel - atata ne arata cateva imagini si apoi comenteaza jumatate de ora cu mamele..

Se pare ca in ultimele secvente de pe vas, Liliana era langa Dragos, iar Razvan de cealalta parte a mesei, in fata lor... Coincidenta? rabbit


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iun 05, 2007 2:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:25 pm

APROPOOOOO .. unde era Cristi in ultima secventa ? lipsea doar el ci cele 2 fete noi.
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:27 pm

Pai, nu mai filmeaza 24 din 24 si nu vor avea prea multe imagini ptr. ca in cabine nu stiu daca au camere. Dar ispitele sunt hotarite Question Evil or Very Mad
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:30 pm

Lipsea si Monica.. Laughing
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 2:31 pm

Imi pare rau treb. sa ma retrag,s-a pus o furtuna... cu tunete si fulgere....
Pe mai tarziu Sad
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 3:27 pm

cam plictiditoare ultimele emisiuni, nu credeti?? chestia asta cu noile concurente mi se pare o gaselnita de ultim moment ca sa mai insufleteasca atmosfera... normal ca lacrima a suferit un soc la faza asta. se pare ca-l scapa inca o data pe cristinel din gheare dupa ca era aproape sigura ca reusise sa-l recucereasca... lol! lol! ma distreaza la maxim ca lacrima va cam ramane cu buzele umflate, adica si fara cristinel cel flusturatic, si fara 'catelusul' in care-l transformase pe dragos. tare imi doresc sa-l vad pe dragos ca-si gaseste o pereche ,chiar si in liliana desi... No in rest ...ati observat ca in concurs a ramas o singura pereche ???, destul, de inconsistenta si aceea. dupa parerea mea , mihaela nu-l place pe ionut cine stie ce...se complace in relatia asta ptr ca e mai simplu si ptr ca nu-i place sa se agite .are un locsor caldut in bratele lui ionut. cred ca la sfarsit vom avea parte de multe surprize din partea tuturor. sau mai bine spus...sper sa avem parte de surprize ...numai lacramioara sa nu castige ca mor de draci Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 4:47 pm

Multe au fost gaselnite de ultim moment, eu asa zic... Si numai faptul ca i-au pus in aceeasi camera pe Razvi si Cristi arata dorinta Kanalului de a se intampla chestii "interesante", care sa mai invioreze atmosfera..

Pe Liliana oricum nu o prea vad (vedeam) cu Razvan, chiar daca ea a venit cu intentii bune si au incercat ei ceva, acolo..
Lacra cred ca-si poate lua adio.. doar daca nu l-o atrage pe Cristi chiar nici o fata. Dar din patru, are el de unde alege. Basketball
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 6:22 pm

sincer deja emisiunile mi se par plictisitoare Sleep Sleep Sleep

apropo cine`i invitat acuma seara?


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iun 05, 2007 6:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 6:44 pm

E cineva pe receptie ?
Ce se intampla in emis? mai arata ceva din Turcia?
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 6:45 pm

duduta a scris:
E cineva pe receptie ?
Ce se intampla in emis? mai arata ceva din Turcia?

pai eu cat am vazut putin la inceput arata tot ce o aratat dupa-masa deci Sleep
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 6:49 pm

Merci, daca ne tin asa 10 zile ...cred ca nu mai avem ce comenta. Evil or Very Mad
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 6:50 pm

duduta a scris:
Merci, daca ne tin asa 10 zile ...cred ca nu mai avem ce comenta. Evil or Very Mad

cam asa ceva Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:00 pm

Bris si Roxana au fost invitati.. ca s-a terminat mai devreme!????? Shocked

Probabil doar la pranz ce-or sa mai arate imagini din croaziera.. Si seara in reluare.
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:09 pm

care a retinut numele si prenumele fetelor noi??? cum putem sa aflam? poate au cont pe hi5...pe celalalt forum scria cineva ca surorile sunt niste cu**e si ca le cunoaste personal....
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:14 pm

Scarlett a scris:
Bris si Roxana au fost invitati.. ca s-a terminat mai devreme!????? Shocked

Probabil doar la pranz ce-or sa mai arate imagini din croaziera.. Si seara in reluare.

si ce au zis bris si roxana despre croaziera concurentilor?ca nu am reusit sa vad lol!
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:26 pm

Numele fetelor Marilena si Claudia - surorile, Alexandra si inca una de care nu imi amintesc..

Bris si Roxana au zis ca se asteapta la ce mai "bun" din partea Lacrei... tongue
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:32 pm

Mi se pare mie sau Lacr. nu-i prea prieste croaziera ?
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:33 pm

la cat de fericita a fost cand a auzit de excursie, la atat de tare i s-a intors acum inapoi....cred ca moare de ciuda...
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:35 pm

O vad ca amarata inca nu se dezlantuei ?
What a Face
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:38 pm

poate se ameteste putin mai mult si face tzaca paca cu cristian...
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:40 pm

tynaro a scris:
poate se ameteste putin mai mult si face tzaca paca cu cristian...


oaaaauuu , pai ea ce crezi ca vrea ? bounce cyclops elephant
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:48 pm

"Dincolo " se lucreaza cred ca sa gaseasca profilele concurentelor pe hi5
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 22 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 22 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: