Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:52 pm

pai si eu am incercat, dar nu se stie numele de fam...si nici cum arata astea exact...sincer, eu nu prea le-am dat importanta
Sus In jos
pussycat

pussycat


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 46
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:57 pm

UNA DIN CELE DOUA SURORI,NU-I MAI RETIN NUMELE,MI S-A PARUT CA A CAM PUS OCHII PE CRISTIAN!!!CE M-AS RIDE SA-I DEA PESTE NAS LACRIMEI....SA MOARA DE CIUDA,SA VADA CA NU E SINGURA LA CARE SE POATE UITA CRISTI
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 7:59 pm

Ce bine, ca sa le vedem si noi.. clown


Da' Lacrima saraca stie de mult ca nu e singura pe care o poate vrea si avea Cristi... Mie uneori chiar imi pare rau de ea, dar nici nu pot ignora prostiile pe care le face ..

Daca aflati adresele alea de hi5 sa le puneti si aici, va rog! lol!
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 8:59 pm

Scarlett a scris:
Ce bine, ca sa le vedem si noi.. clown


Da' Lacrima saraca stie de mult ca nu e singura pe care o poate vrea si avea Cristi... Mie uneori chiar imi pare rau de ea, dar nici nu pot ignora prostiile pe care le face ..

Daca aflati adresele alea de hi5 sa le puneti si aici, va rog! lol!

stii cum se zice ce isi face omul cu mana lui ii lucru manual(sau ceva de genu)
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 9:08 pm

Parca Marilena sau Marinela Diaconu si Claudia Diaconu parca asa am citi "dincolo"
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 10:03 pm

fetelor unde dincolo ? pe ce site ?
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 6:57 am

Bună dimineaţa, este cineva matinal pe aici Question bounce E din ce în ce mai slabă emisiunea, cât ne vor mai lălăi aşa că văd că suntem din ce în ce mai puţini pe acest forum. O zi excelentă şi la mai multe fapte că de vorbe suntem sătui Rolling Eyes
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 9:44 am

Poate reusesc sa monteze mai mult pe azi si vedem ceva interesant.... Basketball
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 12:35 pm

hello. e cineva sa vada emisune si sa faca un rezumat? Question
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 12:54 pm

Au aratat imagini de pe vas, baietii si fetele facand plaja, dandu-se cu crema unii pe altii.... Sa mai vedem.. Shocked
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:18 pm

cine cu cine se facea cu crema? rabbit
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:19 pm

Au intrat in direct cu Laura - reporterul de serviciu de pe vas.
Se pare ca Lacramioara deja a tras un plans din cauza lui Cristi, care sta cam mult cu Alexandra, s-ar fi si certat cu aceasta.. Sta cu ochii numai pe el si se pare ca ea si Monica se impaca mai bine acum cu Razvi.
Liliana s-a indepartat de Razvan si a cam pus ochii pe Dragos, care nu-i prea da atentie. Dragos se pare ca se are mai bine cu Diana.

Nu am prins cand a vorbit despre Mihaela si Ionut, despre ce disputa vorbeste Gabriela? Question
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:20 pm

ooooo, incepe sa devina interesant. Razz
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:21 pm

wow... se pare ca lacrima a varsat lacrimi pt ca crisri a pus ochisorii pe alta .ce ma bucur ca va ramane cu buzitele umflate!1!
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:23 pm

Scarlett a scris:
Au intrat in direct cu Laura - reporterul de serviciu de pe vas.
Se pare ca Lacramioara deja a tras un plans din cauza lui Cristi, care sta cam mult cu Alexandra, s-ar fi si certat cu aceasta.. Sta cu ochii numai pe el si se pare ca ea si Monica se impaca mai bine acum cu Razvi.
Liliana s-a indepartat de Razvan si a cam pus ochii pe Dragos, care nu-i prea da atentie. Dragos se pare ca se are mai bine cu Diana.

Nu am prins cand a vorbit despre Mihaela si Ionut, despre ce disputa vorbeste Gabriela? Question
pai ionut a incercat sa o faca geloasa si a si reusit asa ca au tras o cearta de seara pana dimineata.ca de obicei, nimic grav.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:26 pm

floris a scris:
cine cu cine se facea cu crema? rabbit

Cristi cu o fata noua.. Cred ca si Razvi. Se pare ca pe Razvi il place Marilena. Laughing
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:32 pm

imi plac fetele noi .sunt indraznete... uuups...joaca lui ionut e cam... si se harjoneste cu liliana... vai ce fata oropsita are lacramioara... saracuta de ea a ramas singura-singurica intimp ce dragos e inconjurat de fete...


Ultima editare efectuata de catre in Mier Iun 06, 2007 1:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:33 pm

Diana vad ca se lasa data cu crema de Razvan si ii spune ca a terminat prea repede.. Apoi il da ea pe Cristi pe spate si il intreaba daca nu vrea si masaj, dupa ce este laudata de el.. Nu stiu, dar ma gandesc ca fetele astea poate au fost instruite sa se bage pe sub pielea lor.. De fapt, sigur.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 1:48 pm

Ce faze de prost gust face ionut cu Liliana.. cu Lacra, hai, ca a fost in gluma.. Acu l-o apucat pe el piuitul si se plange ca numai el trage de relatie.....

!!I-auzi ce zice Maria - ca e convinsa ca sotul a inselat-o pe la vreo 11 ani de casnicie, dar ca e firesc, ca e criza de la mijlocul vietii!!....... Si Georgeta la fel! "CASA E CASA"....Ce dame, ce discutie.. Aproape ca se mandresc cu ce spun....
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:04 pm

mi`a placut discutia dintre miha si razvan in sf am vazut o discutie mai ca intre prieteni Razz ...vad ca lacrima numa nu se poate bucura de croaziera asta Twisted Evil s`a si certat cu una din fetele noi venite bounce d-na georgeta nu stiu ce sa cred despre ea ca are o fata...nici nu stiu cum sa ma exprim lol! ce s`a mai imbatat ionut si cum s`a comportat cu lili...a pove si cu lacrima dar nu am inteles despre relatia lui cu mihaela Question m`am mirat de schimbarea lilianei cum ca ii place de dragos Smile ...asteptam sa vedem ce se mai intampla....laura parca zicea ca mai sunt 5 zile nu Question

apropo ce se intampla cu gabriela de are ochii umflati Question lol! sau mi se pare mie Very Happy
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:18 pm

Si eu am zis de ieri de la pranz ca Gabita are ochii umflati... nu i-o fi priit weekend-ul.Smile

Ionut e gogoman. La ce te referi cand spui de fata Georgetei, C3cili@? Lilianei cica i-a placut de la inceput de Dragos, lui insa de ea - nu. Oricum, nu o vedeam cu Razvi. rabbit

O-ho! Ionut chiar e pus pe fapte mari.. pe schimbare.. La prima betie si la interactiunea cu alte fete (mai ales) ii vine brusc mintea la cap si zice ca totul e degeaba!! Halal!
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:32 pm

mi se pare mie sau ionut tocmai s`a despartit de mihaela Question Shocked Shocked Shocked
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:37 pm

c3cili@ a scris:
mi se pare mie sau ionut tocmai s`a despartit de mihaela Question Shocked Shocked Shocked

asta a ost akum kteva zile..da` s`au impacat:)
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:37 pm

Cam asa mi s-a parut si mie! Bine ca a ajuns el sa-i dea papucii... Ce sa zic!
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iun 06, 2007 2:47 pm

hai ca trebuie sa plec si eu...pa pa Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 23 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 23 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: